[Win] С.Т.А.Л.К.Е.Р.: Антологія (СТАЛКЕР) / S.T.A.L.K.E.R.: Anthology (STALKER) [RePack] (2007-2009) Rus/Eng/Ukr

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступна
Автор Повідомлення
підпільник 
Поважний учасник

Востаннє: 20.04.19

2012-07-24 23:57  
А не пробував міняти інтерфейси пфдключення? ps/2 , usb, радіо? Відкрив інсталятор відладчиком Olly Dbg 2.01 , той показав купу каків. Часу колупатись нема. Ключ для онлайн є тільки на тч. Якшо треба - можу викласти.
ZZENT 
Частий відвідувач

Востаннє: 15.04.15

2012-07-25 08:16  
Я не знаю таку програму

Додано через 1 хвилину 14 секунд:

У мене клавіатура робить всюди крім С.Т.А.Л.К.Е.Р. Чисте небо

Додано через 2 хвилини 51 секунду:

Не знаю в чому проблема. НУ а як можна грати без ключів так само як і в battlefield 3?

Додано через 39 секунд:

Ключі не помішали б.
підпільник 
Поважний учасник

2012-07-25 14:20  
Ключ для тч ESH8-SZP8-DRWQ-7KZ3 (не для широкої публікації а для внутрішнього вжитку) шоб мене самого часто серв не кікав. Я в основном на серві кракозябри 4aes під ніком ххх. Це серв в бундесі з низьким пінгом. Хоча зараз дуже рідко. Попробуй звідси http://exelab.ru/download.php перейти на відладчики і попрацювать, як маєш час. В мене є чн (ліценз.) срібне видання. А ле старфорс... ЯЧкшо найдеш нодеведе - можу залить на ех. Ше є зп з пірацькой бухти мультилянгв, але теж старфорс...
Перевстановлював вінду, перевірив бітторрентом, той почав роздавать. Перевірив мторрентом, той давай вантажить. Може я з помилками завантажив?
підпільник 
Поважний учасник

2012-07-26 14:50  
Для гри через мережу якісь унікальні ключі не потрібні. Ставиш нижчу версію. Береш з офсайту підвищення для комп клубів. Там можливості одиночної гри закриті. Старфорс відсутній. І ключ один на декілька компів. Тобто на одному сервері декілька юзерів з ідентичним ключем можуть грать.
ZZENT 
Частий відвідувач

2012-07-28 12:45  
У мене не робить CD-key.
підпільник 
Поважний учасник

2012-07-28 15:01  
А ти його в тч чн чи зп вводив? І шо саме пише?
ZZENT 
Частий відвідувач

2012-07-28 18:24  
В чисте небо і поклик припяті не вірний: cd-key
підпільник 
Поважний учасник

2012-07-28 21:06  
Яж написав - ключ для тч. ТІНІ ЧОРНОБИЛЯ. Має фуричть. Якшо хочеш онлайн то повторюю. Будьяка піратка чи репак початкової версії, підйом до вищої версії для клубів (з оф сайту) + будьякий ключ з нету.Тоді старфорса нема , одиночної нема але на серві за ключ не банять.
aljekas 
Новенький

Востаннє: 17.02.19

2012-08-11 18:42  
В тебе викидає в поклику Припяті)де можна знайти окрему таблетку з українською узвочкую чи патч?
ZZENT 
Частий відвідувач

2012-08-11 22:41  
Може в тебе викидає. У мене все робить. Тільки клавіатура не робить в чистому небі, може через те що стара але в поклику прип'яті робить чомусь. Може в тебе комп'ютер слабий? Google в допомогу.
bodypas 
Новенький

Востаннє: 16.04.19

2012-08-16 22:51  
Онлайн ключі є?
ZZENT 
Частий відвідувач

2012-08-21 13:55  
Ну от що за проблема? Клавіатура не робить в S.T.A.L.K.E.R. Чистому небі. В інших сталкерах робить. У мене на Windows xp робила клавіатура. Переустановив на Windows 7 не робить. Коли гра запускається і відео показується і спонсори клавіатура не робить, коли меню клавіатура робить, коли вже гральний процес не робить. Як таке може бути? Адже в інших S.T.A.L.K.E.R.ах робить.
Virake 
Попереджень: 1

2012-08-21 17:23  
не знаю. напевно, каталісти таки накосячили з репаком.
IamSCORPION 
Новенький

Востаннє: 17.04.19

2012-08-21 21:25  
В мене також викидає. На затоні викидає тільки коли близько біля точки де найманці засіли, але вирішив просто туди не ходити. Думав проблему вирішено, але от тільки переходжу на станцію "Янів" - вилітає одразу ж(
zvbm 
Свій

Востаннє: 22.09.18

2012-09-01 12:01  
Найліпша гра у світі!!!
ZZENT 
Частий відвідувач

2012-09-17 01:38  
У мене заробила клавіатура в S.T.A.L.K.E.R. ЧИСТОМУ НЕБІ! Ну нарешті! Тепер все добре.
Virake 

2012-09-17 11:39  
ZZENT, яким чином ви цього добилися? поділіться, може комусь стане в пригоді.
ZZENT 
Частий відвідувач

2012-09-17 12:55  
Просто вирішив зайти перевірити і воно заробило.
Virake 

2012-09-17 13:10  
як каже один знайомий програміст, "це вже містика"! що ти робив перед тим, як ситуація перемінилася?

трохи порився в інтернеті, знайшов можливі варіанти вирішення проблеми:
по-перше, можна перевстановити гру.
по-друге, можна в папці Чистого Неба (в "Мої документи") знайти файл User.ltx і додати налаштування клавіш (якщо їх там немає):
Вміст:
Код:
_preset High
ai_use_torch_dynamic_lights on
bemsg 1
unbindall
bind left kLEFT
bind right kRIGHT
bind up kUP
bind down kDOWN
bind jump kSPACE
bind crouch kLCONTROL
bind accel kLSHIFT
bind sprint_toggle kX
bind forward kW
bind back kS
bind lstrafe kA
bind rstrafe kD
bind llookout kQ
bind rlookout kE
bind cam_zoom_in kADD
bind cam_zoom_out kSUBTRACT
bind torch kL
bind night_vision kN
bind show_detector kO
bind wpn_1 k1
bind wpn_2 k2
bind wpn_3 k3
bind wpn_4 k4
bind wpn_5 k5
bind wpn_6 k6
bind artefact k7
bind wpn_next kY
bind wpn_fire mouse1
bind wpn_zoom mouse2
bind wpn_reload kR
bind wpn_func kV
bind wpn_firemode_prev k9
bind wpn_firemode_next k0
bind pause kPAUSE
bind drop kG
bind use kF
bind scores kTAB
bind chat kCOMMA
bind chat_team kPERIOD
bind screenshot kF12
bind quit kESCAPE
bind console kGRAVE
bind inventory kI
bind buy_menu kB
bind skin_menu kO
bind team_menu kU
bind active_jobs kP
bind map kM
bind contacts kH
bind vote_begin kF5
bind vote kF6
bind vote_yes kF7
bind vote_no kF8
bind speech_menu_0 kC
bind speech_menu_1 kZ
bind use_bandage kRBRACKET
bind use_medkit kC
bind quick_save kF5
bind quick_load kF9
bind alife_command kK
cam_inert 0
по-третє, можна спробувати зайти в опції гри і відновити дефолтні налаштування клавіатури.
ZZENT 
Частий відвідувач

2012-09-18 11:52  
Ні, цього не було.

Додано через 15 хвилин 35 секунд:

Я робив багато чого: використав новий активатор для Віндовса (windows loader 2.1.4), після цього в мене з'явилися нові оновлення (можливо це Майкрософт випустили саме в цей час), але там про клавіатуру нічого не говорилося (оновлення пройшли успішно), встановив новий Amd Catalyst (відеокарта не має відношення до клавіатури), після чого в мене можна було оновлювати Amd Catalyst (раніше було недоступно), коли загрузив гру згорнув її і поклацав у Віндовсі, а потім відкрив гру і клівіатура працює.
підпільник 
Поважний учасник

2012-09-19 21:57  
так, дещо
Оновлення віндовс не тільки закриває дірки, а також (частково) виправляє помилки в сист. файлах! Через шо я зразу після встановлення пірацької вінди - йду на мелкософт упдату.

Цитата:
відеокарта не має відношення до клавіатури

В мене після встановлення вінди дрова відяхи -мелкософт корпоратіон. Втикаю сталкера (ліцензія), сталк іде. Але по продуктивності мелкософт дрова .... повна задниця.Скрінсвайєр салют - слайдшоу.
Ставлю з офсайту аті каталуст. Сталк не йде. (салют молотить шо не в себе) Якшо в систамі стоїть аті трей толс, то при старті праворуч в горі жовті цифри вільної опери. Після заставки з’являюцця тамже ще цифри але вже червоні, і показують зовсім мало. тільки стрілка миші мелькає. Якшо її совать, то весь екран буде заповнений мелькаючими курсорами. Якшо спробувать прогрузитись то мій чуд буде за картою, а замість Сидоровича контур стільця на якому він сидить. З атішкіними відяхами сталк традиційно не дружить.

Цитата:
не знаю. напевно, каталісти таки накосячили з репаком.

Ну оригінальний репак був одним ісо образом. А тут окремі файли. Так шо вже з переробками.

Якшо викидає з гри , то це говорить про те що в сейвах прописані якісь умови не можливі до виконання. І вони прив’язані до одної чи декількох географічних точок. Наприклад один персонаж з групи тобі друг, другий з цієїж групи тобі ворог. А група в цілому стає одночасно і друзями і ворогами. Як тільки ти підійшов до цієї точки: данний антагонізм актуалізувався, і тебе викинуло.

P.S. на днях заходив чувак, возив в Зону туристів, іноземців, за здорооові гроші. Ну розказував: шоб проїхать треба декілька кордонів пересікать, купу підписок і розписок давать. Лазить тільки з "гідом" і ні на крок в бік нізя. Ше він там познайомився з одним чуваком, якому вхід в зону офіційно заборонено. Він облазив зону вздовж і в поперек, знає кудою пройти можна, а кудою ні, не одноразово затримувався за "спроби пронесення заборонених до виносу предметів". Останного разу трапився суд, і присудили штраф 500 грн. Тобто в реалі все як в сталкері.
Мене знайомий пообіцяв взяти орієнтовно в листопаді. візьму фотоаппарат.
Тільки чи не буду я один серед тих чучмеків кидать болти з лічильником гейгера на пузі...
Virake 

2012-09-19 23:02  
підпільник написано:
Ну оригінальний репак був одним ісо образом. А тут окремі файли. Так шо вже з переробками.
і це ви мені будете казати, який був оригінал? лол... репак я виклав у незміненому вигляді. джерело - власний торрент-трекер репак-групи "R.G. Catalyst". дати посилання на оригінал?

Додано через 3 хвилини 14 секунд:

підпільник написано:
P.S. на днях заходив чувак, возив в Зону туристів, іноземців, за здорооові гроші. Ну розказував: шоб проїхать треба декілька кордонів пересікать, купу підписок і розписок давать. Лазить тільки з "гідом" і ні на крок в бік нізя. Ше він там познайомився з одним чуваком, якому вхід в зону офіційно заборонено. Він облазив зону вздовж і в поперек, знає кудою пройти можна, а кудою ні, не одноразово затримувався за "спроби пронесення заборонених до виносу предметів". Останного разу трапився суд, і присудили штраф 500 грн. Тобто в реалі все як в сталкері.
Мене знайомий пообіцяв взяти орієнтовно в листопаді. візьму фотоаппарат.
Тільки чи не буду я один серед тих чучмеків кидать болти з лічильником гейгера на пузі...
шановний, ви чимось обкурилися, чи що? Wide grin
ZZENT 
Частий відвідувач

2012-09-20 15:04  
підпільник написав:
Цитата:
В мене після встановлення вінди дрова відяхи -мелкософт корпоратіон. Втикаю сталкера (ліцензія), сталк іде. Але по продуктивності мелкософт дрова .... повна задниця.Скрінсвайєр салют - слайдшоу.
Ставлю з офсайту аті каталуст. Сталк не йде. (салют молотить шо не в себе) Якшо в систамі стоїть аті трей толс, то при старті праворуч в горі жовті цифри вільної опери. Після заставки з’являюцця тамже ще цифри але вже червоні, і показують зовсім мало. тільки стрілка миші мелькає. Якшо її совать, то весь екран буде заповнений мелькаючими курсорами. Якшо спробувать прогрузитись то мій чуд буде за картою, а замість Сидоровича контур стільця на якому він сидить. З атішкіними відяхами сталк традиційно не дружить.

У мене ігри значно краще ідуть, як і завантаження (продуктивність процесора), так і графіка (продуктивність відеокарти), ніж на Windows XP. Ніяких глюків на Windows 7.

Додано через 53 секунди:

Чудова система.

Додано через 2 хвилини 47 секунд:

Цитата:
З атішкіними відяхами сталк традиційно не дружить.

Повний маразм.

Додано через 2 хвилини 39 секунд:

У мене все AMD (процесор і відеокарта) і все чудово працює. підпільник може в тебе вже стара відеокарта?
ZZENT 
Частий відвідувач

2012-09-21 09:58  
підпільник
Вже не АТІ а AMD
zvbm 
Свій

Востаннє: 22.09.18

2012-09-21 14:58  
А на якій мові озвучка?
Gutik550 
VIP

Востаннє: 18.04.19

2012-09-21 16:13  
zvbm написано:
А на якій мові озвучка?

Virake написано:

√ Мова інтерфейсу: українська / англійська / російська
√ Мова озвучення: українська / англійська / російська
8530 
VIP

Востаннє: 27.03.19

2012-09-26 12:36  
пІДКАЖІТЬ ТАКУ СИТУАЦІЮ. От давно грав ще з рос. озвучкою...памятаю пройшов ігру, коли дістався до виконювача бажань....
Тепер догрався до ТАЄМНИЦІ САРКОФАГА, зберігся розбив фанарики....і вступив в спілку вчених, так розумію. І все кінець.
Відновив збереження....і не вступив в спілку вчених, тепер ходжу по Чорнобелю.....стріляю.
А Є ЩЕ ЯКІСЬ КІНЦІВКИ? і чим закінчиться моя ситуація? І чи є вихід ...наприклад в Припять?
ZZENT 
Частий відвідувач

2012-09-26 13:33  
8530
Якщо пройти в іншому напрямку, то гравець перейде на наступний рівень, де Мічений знаходить голограму Моноліта з п'ятьма синіми кулями навколо неї. Мічений розстрілює їх і з'являється голограма одного із вчених групи «О-свідомлення». Мічений дізнається правду. Після першої катастрофи на ЧАЕС 1986 року таємна наукова група «О-свідомлення», яка (за словами професора) ніякого відношення до першої катастрофи не має, дослідила, що Землю оточує особлива оболонка — ноосфера, яка є інформаційним полем Землі. В ній збирається інформація про все, що відбулось на Землі. «О-свідомлення» вирішила оволодіти ноосферою і прибрати все те зле і негативне, що набрало людство. Радіація ЧАЕС надала науковцям величезний запас енергії, щоб прилади, необхідні для проведення експерименту працювали. До 2008 року на ЧАЕС людей практично не залишилося і «О-свідомлення» змогла провести експеримент без жодних проблем. Однак це призвело до побічних ефектів — стався збій приладів, енергія ноосфери вийшла з-під контролю і частково вилилась в Зону. Аномалії і мутації — результат цього. «О-свідомлення» продовжує проводити «боротьбу» з ноосферою за допомогою телепатії і своїх механізмів. Вчені лягли у спеціальні колби, але їх сил замало, щоб утримувати енергію ноосфери, тому Зона повільно, але неухильно збільшується.
Стрілець пробрався був впритул до таємниць «О-свідомлення», тому вчені вирішили захиститися. «S.T.A.L.K.E.R.» — це код програми по кодуванню сталкерів. «О-свідомлення» запрограмовувала їх для виконання окремих завдань і відправляла в Зону для виконання. При цьому запрограмовані сталкери не знали, хто вони насправді — програма починала діяти лише тоді, коли треба було виконати завдання. Тобто «О-свідомлення», фактично, створила своїх агентів в Зоні. Але більшість з них гине через нестабільність Зони. Під час одного з таких програмувань обладнання дало збій і вчені не помітили, що серед запрограмованих опинився сам Стрілець і вони наказали йому вбити самого себе. Мічений і є Стрільцем! Тепер у гравця є вибір: приєднатися до «О-свідомлення» і допомогти їм «боротися» з ноосферою або знищити «О-свідомлення» і «тоді енергія ноосфери потече в Зону, і які будуть наслідки — невідомо». При другому варіанті «О-свідомлення» телепортує Міченого безпосередньо до реактора ЧАЕС і йому доведеться пробиватися через загони «монолітівців», перш ніж він знайде телепорт, який переправить його до колб, у яких лежать вчені «О-свідомлення» і які Мічений знищить. Коли Зона зникає Мічений стоїть посеред квітучого саду, лягає на траву і говорить: «Не знаю, правильно я вчинив чи ні. І, мабуть, вже ніколи не дізнаюсь. Але я зробив вибір. Сподіваюсь, він був правильним».
8530 
VIP

Востаннє: 27.03.19

2012-09-26 13:55  
8530 написано:
От давно грав ще з рос. озвучкою...памятаю пройшов ігру, коли дістався до виконювача бажань....

ZZENT
тут названо 2 варіанти.! А ПЕРШИЙ описаний вище?

П.С. дякую за обєктивну відповідь..
Gutik550 
VIP

Востаннє: 18.04.19

2012-09-26 14:16  
8530 написано:
А Є ЩЕ ЯКІСЬ КІНЦІВКИ?
Всього є 7 сюжетних кінцівок:

«Приєднатися до групи „О-свідомлення“» — головний герой, Мічений, приєднується до групи «О-свідомлення» (вони є винуватцями виникнення у Зоні аномалій та мутацій) і, лягаючи в колбу, допомагає їм брати ноосферу під контроль. Умова: гравець погоджується на це. (Реальна)

«Мир на землі» — Мічений розстрілює колби, в яких сплять вчені «О-свідомлення», ноосфера оволодіває Землею і Зона зникає. Умова: дійти до самого кінця гри, відмовившись приєднатися до «О-свідомлення». (Реальна)

«Багатство» — Мічений загадує Моноліту (організм у вигляді циліндра, що виконує бажання): «Хочу бути багатим». З даху сиплються гайки (сталкер, обдурений Монолітом, бачить, ніби зі стелі сиплються золоті монети), дах завалюється і в результаті Міченого придавлює завалом уламків даху. (Умовна) Умова: у гравця багато грошей (понад 50 000 рублів); живі лідери угрупувань «Воля» і «Долг»; репутація висока (понад 1000 очок)

«Безсмертя» — Мічений загадує Моноліту: «Хочу бути безсмертним» і перетворюється в статую. (Умовна) Умова: грошей мало (менше 50 000 рублів); невисока репутація (менше 1000 очок), живі лідери угрупувань. (Умовна)

«Влада над світом» — Мічений загадує Моноліту: «Хочу мати владу над усім» і його душу поглинає Моноліт. (Умовна) Умова: вбиті лідери угрупувань «Воля» і «Долг».

«Щоб Зона зникла» — Мічений загадує Моноліту: «Хочу, щоб Зона зникла» — показують квітучий навколишній світ, але головного героя обдурюють — він стає сліпим. (Умовна) Умова: висока репутація (більше 1000 очок), грошей мало (менше 50 000 рублів), живі лідери угрупувань.

«Знищити людство» — Мічений загадує Моноліту: «Людство не змінити — воно повинно бути знищено». У Героя починаються галюцинації, на яких видно ядерні вибухи і тому подібне, після чого Герой стоїть сам у цілковитій пітьмі. (Умовна) Умова: дуже низька репутація (багато убитих сталкерів, менше 1000 очок рейтингу), грошей менше 50 000 рублів, лідери угрупувань живі). (Умовна)
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступна