Океан Ельзи | Дискографія (9 альбомів + 7 синглів + 3 збірки) (1998-2016) [MP3] | Rock/Pop

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3
Автор Повідомлення
Bruce_Nolan 
Свій

Востаннє: 21.07.17

2015-01-04 00:20  
А де "Вночі" скачати в mp3 форматі?
ssTAss 
Модератор музики

Востаннє: 20.05.18

2015-01-04 00:27  
Bruce_Nolan написано:
А де "Вночі" скачати в mp3 форматі?

https://toloka.to/t2435
GameBit 
Новенький

Востаннє: 17.06.15

2015-03-06 10:48  
Не вистачає альбому, здається, під назвою "Вночі"
Anonymous 

2015-08-18 23:08  
Торрент змінено 18.08.2015:

Додано:

Сингли:
2015 - Не твоя війна
2015 - Життя починається знов

+
підправлені теги (зновуWide grin )
Леля22 
Попереджень: 2

2015-10-05 00:35  
Леля22 написано:
талант якийсь в нього є.

прочитала один емоційний і правдивий пост у ВК (до речі, дівчини зі Львова) і остаточно зрозуміла, який талант має Вакарчук. Його найбільший талант - це заробляти бабло і піаритися на всьому, навіть на горі... Гидко. А колись його пісні мені навіть подобалися. А от моєму татові Вакарчук ніколи не подобався...
Гидко. Вакарчук - лицемір і нарцис.

Додано через 1 хвилину 37 секунд:

пост з ВК:
"Наразі буде багато букв і емоцій.

Ніколи не розуміла такоі масовоі істеріі навколо гурту Океан Ельзи та Святослава Вакарчука зокрема!
Варто десь сказати,що я м'яко кажучи його не люблю,одразу як мінімум косі погляди,як максимум лекція на тему геніальності пана С.В.
Та про все по черзі.
Майдан. Величезний концерт,після якого популярність ОЕ досягнула ледь не рівня неба!
Потім був тур. Ціни на квитки теж були "небесними". В нашому місті взагалі за тиждень від початку продажу підняли вартість на 100 -150грн. І вийшло,що найгірші квитки-майже 300. Сектор на стадіоні,де нічого і бачити не будеш. Я тоді жартувала,що так можна коло стадіона постояти.ефект той самий)))))
Так от,Славко,який зробив популярність на майдані,тупо на тому заробляв гроші. Я б ще зрозуміла,якби він на ато частину перерахував. А так ми тоді добряче образилися!
Далі можна багато писати про однотипність музики. Я часто кажу,що можна запустити одну мелодію і просто міняти слова. Та і слова всі такі "важкі". Послухаєш і жити не хочеться! Навіть,про "все буде добре"...
Вокал. Я краще промовчу...( пєчаль-тоска.
Соціальна і політична діяльність.
Гучні слова і анонсована фінансова допомога!!! Куди і скільки Святослав переказав,кому поміг. Тільки і чути. І одразу в голові слова:"благодійність закінчується там,де включаються камери".
Гордий і з короною на голові. Згадую концерт пам'яті Кузьми у Львові і те,як пан зі своєі висоти не зійшов до людей! До речі,ВСІ артисти спілкувалися і фотографувалися з шанувальниками,навіть мама Руслани. І тільки Вакарчук не те що не підійшов,навіть не озирнувся!!!Зірка у короні,що ще сказати?!
3 лютого. Коли тисячі людей по всій краіні були в трансі від новини про загибель Андрія Кузьменка,пан Вакарчук знову,випередивши всіх,записав кавер на "Мовчати". Зібравши при цьому мільйон переглядів. АЛЕ! Навіть не подумав,що музика і слова пісні не належать Скрябіну. Просто вона "попсова" і наш "патріотичний олігарх" пішов протореною дорогою!
А як же бісило,що іі крутили скрізь і всі !!! Єдине питання:чому не крутять в записі Андрія? То було б доцільніше в пам'ять про нього.
І як вже пішла розмова про кавер,то з самого початку він мені щось нагадував,але ніяк не могла пригадати,що.Аж сьогодні випадково в "залєжах" музики в телефоні знайшла запис 2004 року.
Послухайте і порівняйте.
Випадково,скажете ви!
Аж ніяк!!!
Так що не такий вже він геніальний і благородний.
Нічого,абсолютно нічого пан Вакарчук не робив, якщо не отримав би конкретноі вигоди.
Про заробляння на імені Кузьми(футболки по 320грн,мамині дзвоники по 50 і таке інше) я вже промовчу.
Висновки робіть самі.
А про політику... Скажу так,якщо музикант іде в політику,то він вже не музикант. Хоча багато хто бачить його Президентом,я того не підтримую. Навіщо міняти шило на мило? І знову обирати чувака з когортою охорони,зірковою хворобою і понтами. Навіщо обирати того,то цурається навіть не народу,а своіх прихильників,які до речі,цю популярність йому подарували."
leroykendall 
Модератор HD

2015-10-06 07:57  
Леля22
Якщо мені не подобається Тарантіно як особистість - це не значить що я категорично не дивлюсь його фільми. Суб'єктивно Вам може не подобатись Вакарчук - це Ваше право, але його твори - це інша річ.
lubimica 
Новенький

Востаннє: 23.02.18

2015-10-06 10:55  
leroykendall
повністю підтримую

Леля22 написано:
піаритися на всьому, навіть на горі.

Крім того, це Ваша глибоко суб'єктивна думка - чи він піариться, чи допомагає справитись з горем
Леля22 

2015-10-06 16:42  
leroykendall написано:
Суб'єктивно Вам може не подобатись Вакарчук

Моє (і далеко не тільки моє) "не подобається його особистість" виникло не на порожньому місці.

Та навіть безвідносно до особистості…
Взяти пісні. От, наприклад, він співає: «Така, як ти, буває раз на все життя…»
А в якомось інтерв’ю каже: «Я присвячую свої пісні різним жінкам»…
А оце: «я так хочу до тебе, як до матері немовля…». Дорослий чоловік так співає своїй жінці. Як на мене, то це просто смішно і неправдиво. І таких прикладів можна багато навести.
І тому я не тільки йому, а і його пісням теж НЕ ВІРЮ.
Текст пісень «Стріляй», «Джульєтта» тощо - це взагалі просто висмоктано з пальця і відірвано від звичайного людського життя, то якийсь віртуальний несправжній світ.
Взагалі про сенс (а точніше – про його відсутність) пісень (з альбому "Земля") дуже влучно, як на мене, написав Павло Коробчук:
http://uainfo.org/blognews/140724-zemlya-v-yaky-pohoroneniy-okean-elzi.html
Бандерівець_з_криївки 
Новенький

2016-04-14 16:27  
чудова музика
Cleaf 
Забанено
Забанено

Востаннє: 23.03.18

2016-04-16 18:48  
На нашу думку, творчість "Океану Ельзи" - звичайнісінький поп-рок не самого найвищого гатунку. Вважаємо, що єдина причина відносно успішної кар'єри колективу та ж, що й у "Воплів Відоплясова" - здобуття певної популярності на Московії. Недаремно Вакарчук публічно висловлювався проти заборони деяким московитським артистам приїжджати в Україну з концертами - бо відповіддю московитів буде заборона концертів того-ж таки "Океану Ельзи" на Московії.
panama58 
Свій

Востаннє: 18.05.18

2016-05-24 19:47  
мо' хто знає де взяти океан ельзи без меж ? дякую
iwan wan 
VIP

2016-05-24 20:26  
Cleaf написано:
На нашу думку, творчість "Океану Ельзи" - звичайнісінький поп-рок не самого найвищого гатунку. Вважаємо, що єдина причина відносно успішної кар'єри колективу та ж, що й у "Воплів Відоплясова" - здобуття певної популярності на Московії. Недаремно Вакарчук публічно висловлювався проти заборони деяким московитським артистам приїжджати в Україну з концертами - бо відповіддю московитів буде заборона концертів того-ж таки "Океану Ельзи" на Московії.

оу, а вас там, що ціла банда аналітиків та шпигунів сидить за одним аком?))))

а новий альбом то шик,слухав би і слухав
Cleaf 
Забанено
Забанено

Востаннє: 23.03.18

2016-05-25 19:36  
iwan wan, саме так, ціла бригада за одним аком, і перша половина бригади - аналітичний відділ, а друга - шпигунський. Мінстець не спить)))))). Що ж до нового альбому - відверто кажучи, не знайшли ми тут цікавого, хоча прихильникам "Океану Ельзи", мабуть, сподобається.
iwan wan 
VIP

2016-05-27 20:32  
Cleaf написано:
бо відповіддю московитів буде заборона концертів того-ж таки "Океану Ельзи" на Московії.

до речі, а вони і не виступають

Леля22 написано:

Взяти пісні. От, наприклад, він співає: «Така, як ти, буває раз на все життя…»
А в якомось інтерв’ю каже: «Я присвячую свої пісні різним жінкам»…

ви жінка, і судите однобоко, і можливо в почуттях не сильно й розбирєтеся ...
Леля22 

2016-05-27 22:37  
iwan wan
Ну-ну. Можете скажете, чому тоді Вакарчук так і не одружився зі своєю Лялею і не завів із нею дітей?
А тільки язиком меле про вічне кохання і про патріотизм, а на ділі... Не вірю. Слабак.
Ну, може, якимось жінкам і такі нитики-слабаки-егоїсти подобаються, але не мені точно. Я себе поважаю.

Додано через 53 секунди:

Cleaf написано:

Підтримую таку думку.
iwan wan 
VIP

2016-05-28 01:23  
Леля22 написано:

iwan wan
Ну-ну. Можете скажете, чому тоді Вакарчук так і не одружився зі своєю Лялею і не завів із нею дітей?
А тільки язиком меле про вічне кохання і про патріотизм, а на ділі... Не вірю. Слабак.
Ну, може, якимось жінкам і такі нитики-слабаки-егоїсти подобаються, але не мені точно. Я себе поважаю.

Щодо весілля Святослав висловлюється непохитно:

"Ми досить багато років разом, щоб розуміти, наскільки все серйозно ... Всі шлюби укладаються на небесах. І я більше нічого не хочу говорити. Це наша внутрішня справа, ми самі розберемося. Знаєте, поки що я не думав навіть, як буду святкувати день народження, хоча дата вже не за горами. Упевнений тільки, що публічним заходом воно не буде. І ніколи, яким би відомим я не став, не збираюся робити загальним надбанням свої іменини, хрестини, весілля ... Не хочу робити театральні постановки на тему особистих відносин".

в кожного своє бачення патріотизму, і не завжди, це тіки вишиванка, і кілька гучних гасел ..
Леля22 

2016-05-28 09:55  
iwan wan
Угу, ясно. Моя думка залишається такою самою.
Хай що він там говорив, може говорити, що завгодно, його реальні дії свідчать про інше.
Щодо особистого і щодо патріотизму... Орден від Порошенка взяв? Взяв. Оце факт. А решта слів, його наче "критика" і т.п., то так - вода, бла-бла-бла, пускання пилу в очі та виправдання себе коханого, а також бажання всидіти на двох стільцях одночасно. Тільки на факти і на дії дивлюся.

Додано через 9 хвилин 51 секунду:

Та насправді все це марно. Бо люди ну прям не можуть жити без ідолопоклонства і от вирішили зробити з цього нитика ідола нерукотворного, а той, хто скаже, що це лажа - того, ледь не в українофоби записують.
Тож треба все, що напише "маестро" хавати і хвалити, і шукати у нудних примітивних пафосних текстах таємний глибокий зміст.
Трошки Путіна нагадує навіть.
iwan wan 
VIP

2016-05-28 23:36  
Леля22 написано:
Щодо особистого і щодо патріотизму... Орден від Порошенка взяв? Взяв. Оце факт. А решта слів, його наче "критика" і т.п., то так - вода, бла-бла-бла, пускання пилу в очі та виправдання себе коханого, а також бажання всидіти на двох стільцях одночасно. Тільки на факти і на дії дивлюся.
а чим вам ваш президент не вгодив?
ідол, краще вже хай він буде, чим якісь там потапи чи макси барських
Леля22 

2016-05-29 10:45  
iwan wan
Я колись прочитала на одному сайті дуже цікавий коментар однієї дівчини, мені він сподобався, і я згодна з ним, наведу, переклавши українською:

Цитата:
Я не люблю Святослава, тому що він дуже егоїстичний у життєвій Я-концепції. У музиці й текстах пісень звучить деяка схована від довірливих вух цинічність і "тваринність" по відношенню до жінки.
Мене це не ображає, але й особливо не радує. Я розумію його. І не розумію. Співчуваю.

Додано через 34 секунди:

На цьому все.
gunnarukr 
VIP

Востаннє: 21.05.18

2016-05-29 11:04  
iwan wan написано:
ідол, краще вже хай він буде, чим якісь там потапи чи макси барських

Угу. Один із найвідоміших українських україномовних виконавців.
І до рівня реклами "о-ел-ікс" ще не опустився. Збирає стадіони, люди йдуть.

Леля22 написано:

Я колись прочитала на одному сайті дуже цікавий коментар однієї дівчини, мені він сподобався, і я згодна з ним, наведу, переклавши українською:

Цитата:
Я не люблю Святослава, тому що він дуже егоїстичний у життєвій Я-концепції. У музиці й текстах пісень звучить деяка схована від довірливих вух цинічність і "тваринність" по відношенню до жінки.
Мене це не ображає, але й особливо не радує. Я розумію його. І не розумію. Співчуваю.

Он як) Ну-ну.
Леля22 

2016-05-29 11:13  
gunnarukr
Ну-ну. Саме так!

МТС рекламував. Казав, що то не наша війна...

Нитик і слабак. Угу.
gunnarukr 
VIP

2016-05-29 11:22  
Леля22
Про життям битих точно не вам говорити. Я знаю що кажу)
А про нитиків-слабаків не вам судити. Адже спершу на себе тре дивитись, а потім вже іншим вказувати. Ось так, Лелечко!

І досить вже повідомлення підправляти. То боягузство вже якесь)
lonlywoolf 
Частий відвідувач

2016-08-28 19:26  
Дякую! Перші два альбома. ще на касетах купував...Як давно то було..
MisterUH 
Новенький

Востаннє: 12.05.18

2016-11-19 18:42  
В альбомі GLORIA
у піснях Без бою та Тінь твого тіла
переплутані тексти пісень у МП3-тегах.
viktorUKR 
Свій

Востаннє: 01.10.17

2016-12-21 22:55  
Файна підбірка! Красно дякую, Hummer!