Валентин Стрыкало - Смирись и расслабься (2012) [MP3] | Parody / Satire

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2
Автор Повідомлення
М_а_м_а_Й 
VIP

Востаннє: 03.01.18

2012-02-23 23:43  
Forestelf
Не дуже ця приказка російська, бо ж це писали Ільф та Пєтров Happy Російська максимум на чверть Happy
Сказана Остапом Бендером, приказка ця про відносність цінностей, бо запитання чи є тут "нєвєсти" стосувалося старих бабів з притулку

Додано через 4 хвилини 44 секунди:

sashka_kuzub
Цитата:
Це офіційний альбом, на офіційному сайті лазив тільки що написано "Изданием альбома занимается крупнейший российский рекорд-лейбл «Союз»."

То який це український реліз???
Пане релізер, не вагайтеся, видаляйте знову Happy
fv007 
VIP

Востаннє: 16.07.19

2012-02-23 23:56  
Swirl написано:
Тоді уважно послухайте ще декілька разів.
В жодному разі!
ось текст
Моя девушка сказала что я полное гавно
И что если бы не жалость то она б ушла давно
Я разбит и я расстроен
И конечно же я дам
Ей по печени ногою за такие вот слова.

Я бью женщин и детей потому что я красавчик
Потому что я сильней
И они не могут сдачи дать мне
Женщин и детей бить не правильно я знаю
Но бью женщин и детей
И я самоутверждаюсь о-о-о

Я работаю учителем и я учу ребят
Знаменатель и числитель и делить и умножать
Ты не выучил уроки так не суй мне свой дневник
По ебалу толстой книжкой получает ученик.

Потому что я сильней
Но бью женщин и детей

А сегодня в ночном клубе огромадный костолом
Обозвал меня прилюдно и под зад мне дал пинком
Ничего выйдет парень ведь я не приемлю кровь
И я быстро убегаю я за мир и за любовь.

Потому что я сильней
но бью женщин и детей
Роз'ясніть мені будь ласка як в пісні "психологія людей які проявляють агресію до жінок розкрита на всі 100%"

Пісня примітивна і по суті деструктивна.
Попробуйте пвторювати її як мантру "Я бью женщин и детей..." і побачите, що з того вийде...
Якщо в ного усі такі пісні, то мені шкода тих кому таке подобається!

А популярність Стрыкало пояснюється просто - пісеньками - обращение к Диме Билану, обращение к Потапу и Насте Каменских, обращение к Сергею Звереву... і до того Стрикало "красавчик" а такі багато кому подобаються Happy
Swirl 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

Востаннє: 08.06.19

2012-02-24 14:00  
fv007, роз'яснюю. В Україні розповсюджене насильство в родинах. Тема актуальна і якихось серйозних заходів з подолання цієї проблеми не робиться. Ні для кого не секрет, що насильство проявляється в усіх прошарках суспільства. Всі фактори називати не буду, їх багато… Та одні з основних : чоловік ріс у сім’ї де насильство було нормою; в дитинстві, а також в підлітковому віці добряче отримував по шиї від батьків; різні психологічні травми. Зазвичай чоловік б’є дружину, тим самим становлює над нею “владу”, або дає вихід якимсь негативним емоціям… Переважна більшість таких чоловіків зустрівши гідного супротивника побояться іти на конфлікт. І під гідним супротивником я маю на увазі не тільки мужика, але й жінку. В сучасному світі слабка стать досить мінливе поняття… Так от, про головне. В цій пісні чудово показано такий тип людей. Пацанчик б’є свою дівчину й дітей для підвищення самооцінки. Зустрівши гідного супротивника в клубі “ быстро убегаю я за мир и за любовь”. Як вже казав – точно в ціль. Це сатира, смішна, актуальна і головне потрібна.
Сатира
— гостра критика чогось, окремих осіб, людських груп чи суспільства з висміюванням, а то й гнівним засудженням вад і негативних явищ у різних ділянках індивідуального, суспільного й політичного життя, суперечних із загальнообов'язковими принципами чи встановленими ідеалами.
fv007 написано:
Якщо в ного усі такі пісні, то мені шкода тих кому таке подобається!

Іронічно посміхаюсь. Це не порада, та спробуйте дивитись в глиб, а не поверхово робити якісь висновки. Happy
fv007 
VIP

2012-02-24 16:56  
Swirl, Ви зовсім безпідставно настільки ідеалізуєте таку нікчемну пісню.
Swirl написано:
спробуйте дивитись в глиб, а не поверхово робити якісь висновки.

якщо зовсім в глиб то ось:
1. Акценти в пісні ставляться на ненормативну лексику, а не на ту проблему яку, як Ви вважаєте описано в пісні.
2. Swirl: "Тема актуальна і якихось серйозних заходів з подолання цієї проблеми не робиться".
А Стрикало взав і зробив. Заспівав на цю тему сильну пісню Happy

Насправді ця пісня - це набір слів (з уривків примітивного сприйняття дійсності її автором) підсилений матом для ефекту.
І ефект від такої пісні буде сильний! Що дуже сумно.

Ще раз повторюсь, це не мистецтво, це примітивна попса, розрахована на молодь у якої ще не сформовано критичне сприйняття того, що їй засовують в вуха!

Цю дискусію з свого боку припиняю. І нікому нічого доводити не буду.
Як Ви раніше писали "кожному своє"!
Дякую за увагу!
ssTAss 
Модератор музики

Востаннє: 17.07.19

2012-02-24 17:03  
fv007 написано:
підсилений матом для ефекту.

? справді?

автору - написати попередження в темі про ненормативну лексику
lpershyi 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 

Востаннє: 03.03.19

2012-02-24 17:09  
fv007 написано:
ненормативну лексику
скажіть будь ласка тут HEнормативна лексика чи є ще заборонені вульгарні російські мати й матюки?
fv007 написано:
це примітивна попса
так само, як і фільми які знімають українці для українців російською мовою чи ще гірше?

Додано через 2 хвилини 29 секунд:

ssTAss написано:
автору - написати попередження в темі про ненормативну лексику
а може попередження про звучання в піснях не пристойних матів й заборонених матюків? Бо не нормативність й мати/матюки не одне ціле. Ненормативність норма, мат - небажаний кліщ в нашому суспільстві, який завезли зі путінланду.
fv007 
VIP

2012-02-24 17:40  
lpershyi написано:
заборонені вульгарні російські мати

не знаю, що таке заборонені і не заборонені мати

але в пісні 14. Я бью женщин и детей є таке слово, як "е**лу", що без сумніву є матом.
Не знаю як там в інших піснях, але на 99% можу припустити, що там те саме.

Тому справді просив б автора релізу в описі про це зазначити.
Swirl 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

2012-02-24 17:41  
fv007 написано:
А Стрикало взав і зробив. Заспівав на цю тему сильну пісню Happy

Наведіть приклади й роботи людей, що для того щось роблять. З радістю подивлюсь/почитаю/послухаю.
fv007 написано:
Ще раз повторюсь, це не мистецтво, це примітивна попса, розрахована на молодь у якої ще не сформовано критичне сприйняття того, що їй засовують в вуха!

Якщо це не мистецтво, то що ж тоді? З музичної точки зору тут проскакують непогані рокові моменти/панку/інді... Цікаво, от аби співалось про те як чудово живеться у нас в Україні (під ці самі мелодії) була б така критика? Навряд.
Kitler 
Модератор програмного забезпечення

2012-02-24 18:07  
Не пам'ятаю хто сказав:"У кожного своя об'єктивна думка".
Прослухав з пісень 10 (довелось навіть одну тут завантажити)... Є кілька непоганих, але й є повне лайно (більшість!). Якби добряче профільтрувати, то можна було б випустити нормальний (або майже нормальний) альбом хоча б на 7-8 пісень, а решту навіть не показувати нікому.
Павлін 
Новенький

Востаннє: 04.09.17

2012-02-24 22:25  
fv007 написано:

але в пісні 14. Я бью женщин и детей є таке слово, як "е**лу", що без сумніву є матом.

Не знаю як там в інших піснях, але на 99% можу припустити, що там те саме.

Тому справді просив б автора релізу в описі про це зазначити.

ну тоді у релізах груп АННА, Jumper Heads теж треба буде зазначити наявність мату.

не розумію чому так накинулись на альбом?!творчість будь-якою мовою має право на існування (ну хоче він російською писати, хай пише і співає. як на мене, дуже якісна робота і своєрідний гумор автора тільки підкреслює її кращі сторони.
pvm 
Поважний учасник

Востаннє: 29.12.18

2012-02-25 15:02  
Якось визначіться на сайті, а то по дурному виходить.
Якщо фільм російською, то табачник-пішов геть, а якщо музика, то не перечить правилам сайту.
Що мало сайтів з російськомовними піснями?
А таких як БУВ гуртом мало. Прикро і за сайт, і за те, що поряд з шедеврами викладають таке ГІМНО.
Kitler 

2012-02-25 15:06  
pvm написано:
Якщо фільм російською, то табачник-пішов геть
ЯКщо фільм російською, але знятий українською студією (ну і тп.), то він може бути викладений. Так само і музика, хай вони хоч китайською співають, аби були українцями (або іноземцями, які українською співають).
pvm 
Поважний учасник

Востаннє: 29.12.18

2012-02-25 15:14  
"Важливо Фільм “Примарний вершник 2″ ДЕМОНСТРУЄТЬСЯ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ в усіх кінотеатрах України!"
Це з якогось іншого сайту?
Фільм дубльовано російською в Україні.
Тоді дійсно "Смирись и расслабься "
dima12 
Новенький

Востаннє: 22.05.18

2012-03-07 09:17  
М_а_м_а_Й
Чого ж тодi вашi рiднi українські канали, чогось не звернули свою увагу на людину, , яку вже тривалий час визнали як талановиту з прекрасним почуттям гумору десь за кордоном?

До речi тут логiка повинна бути проста - не подобається, чого бризкати так відкрито слиною?Э багато людей кому творчiсть цього музиканта подобається.

ЗИ.Тут така рiч.
А от Кузьма Скрябiн. Це просто нереально талановита людина, якою потрiбно пишатися. I вiн теж iнодi пише стьобнi пiснi i теж з матюками та ще й з якими.Та щось якось, принаймi на цьому форумi я не одного разу не бачив щоб за те що у пiснiш використана нормативна лексика (у будь-якiй кiлькостi) так ганьбили виконавця як тут в цьому постi.
Чого тодi наприклад "Бумбокс" не критикують на цьому форумi, i благають прибрати iх звiдси? Вони теж пишуть писнi на росiйськiй мовi, i вони э в альбомах.А цi альбоми э на Толоцi.Чого ж там нiхто не кричить "Прибирiть це негайно"?Га?
Так можливо хтось не зрозумiв когось або щось, а тепер топить усiх у своiй слинi незрозумiлостi?
Дякую.

Божечки люди, чого ж ви всi такi примiтивнi...[/i]
vovaniko 
Почесний оцифрувальник літератури

Востаннє: 12.02.15

2012-03-08 22:45  
---------------------------------------------------------------
imonko 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай

Востаннє: 20.03.18

2012-03-08 23:11  
vovaniko написано:
але називаються "українцями".

тут власне ключове "називаються" бо самі себе вони українцями точно не називають, і не ідентифікують з її культурою, так українці тупо за пашпортом, а чим мавпа без українського паперу краща за такого українця, нічим, так ото-ж. даремно графу національність прибрали, це одне з найвагоміших просирань наших незалежних починань((
Swirl 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

2012-03-08 23:34  
vovaniko написано:
а не ті які по українському ні "бум-бум"

Ось одні українці, ось ще... і т.д. Вони і бум-бум, і бам-бам. Куди там пацану з Росії... якщо бути точним, то з Запоріжжя...
vovaniko написано:
Мені здається українці - це люди, які розмовляють своєю мовою, мають українську ментальність, мають свою культуру, історію!

В русифікованих областях для людей своя мова російська. Вони нею говорять і співають. Не знаю яке відсоткове співвідношення україномовних людей на Східній та Південній Україні, та думаю не надто велике.. То це виходить шо там одні кацапчики живуть?) Хотів би щоб ви рочків так 20-30 пожили в Харкові, Луганську, Донецьку... а потім почути яким україномовним лишились)
vovaniko написано:
Давайте тоді і літературу: Булгакова, Зощенко, Короленко, Лузину............

Перша хороша ідея. Повністю підтримую!
vovaniko написано:
Так що давайте видаляйте реліз!

Якщо його видалять, я викладу знову)
П.М. Завжди вважав западенців адекватними людьми... але відгуки деяких Гуртомівців вводять в ступор своєю вузьколобістю. Це не в образу вам, пане vovaniko... а загальне спостереження.
ssTAss 
Модератор музики

2012-03-08 23:57  
vovaniko написано:
Так що давайте видаляйте реліз!

пояснюю на майбутнє всім - це вирішують модератори розділу, а не користувачі своїми смаками чи відразами (чи упередженістю)
наразі є правило в розділі "музика" - викладаються релізи гуртів/виконавців з України та іноземні, котрі співають українською
цей реліз підпадає під перше визначення (і навіть під друге)
давайте пропозиції про зміни у відповідні теми, а не в кожному кацапськомовному альбомі
чомусь в англомовних такого срачу нема? вибірковість?

Swirl'е, якраз вузьколобі такі як Ви (заступлюсь за западенців)
чому? тому що плутають поняття українець і житель України... але про це краще десь на форумі поговорити

на цьому цятка, реліз тут буде (поки)
всі подальші крики (і відступи) будуть видалятись
vovaniko 
Почесний оцифрувальник літератури

Востаннє: 12.02.15

2012-03-09 00:28  
--------------------------------------------------
Swirl 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

2012-03-09 01:16  
витерто.. я про це попереджав
Вам теж поки усне
ssTAss
smetvlad 
Свій

Востаннє: 25.06.19

2012-03-10 00:26  
ото гидота!
Матійченко 
VIP

2012-04-27 08:07  
Ого що роздули. При прослуховуванні цих текстів не варто шукати в них щось. Потрібно просто насолоджуватися стьобом найвищої проби.
daoskiy 
Новенький

Востаннє: 15.07.19

2012-05-25 14:16  
Це те що треба, тексти життєві про наболіле і музон на уровні британського рокнрола , вобщім мене пре, , скільки драми в піснях , скільки надрива в голосі, дуже душевно виходить у Юри.
theAleXX 
VIP

2012-05-26 22:22  
Мдя, таких сміхотворних коментарів я вже давно не читав, і це при тому, що я інколи читаю демотіваторс.ру та різні імідж-борди.

Якщо судити реліз Стрикала суто з музічної точки зору, то мені він не дуже подобається, но головне то тут не це, а те, що наголос то робиться на САТИРУ текстів.
У мене враження, що до цього альбому ніхто не знав про зірку ютюбу - Валентина Стрикала з Житомирської області.

ПС: раджу всім ще послухати Васю Обломова - от той ще покраще Стрикала ріже правду-матку
Kitler 

2012-05-26 22:29  
theAleXX написано:
У мене враження, що до цього альбому ніхто не знав про зірку ютюбу - Валентина Стрикала з Житомирської області.
Я не знав, бо ніколи нічого подібного не слухав, та й зараз не слухаю. А у мене таке враження, що ви ніколи до цього не чули про не зірок ютубу, а інтелигентних дядьків, наприклад, про Томі Пуутаансуу, чи про Алексі Лайхо. (відчуваю, що в моїй душі народжується троль)
theAleXX 
VIP

2012-05-26 23:14  
Kitler написано:
Я не знав, бо ніколи нічого подібного не слухав, та й зараз не слухаю. А у мене таке враження, що ви ніколи до цього не чули про не зірок ютубу, а інтелигентних дядьків, наприклад, про Томі Пуутаансуу, чи про Алексі Лайхо. (відчуваю, що в моїй душі народжується троль)

ууу, тяжелий случай.
Я наприклад ніколи не слухав Кіркорова Пилипа, але чомусь знаю про таку особу, ніколи не бачив рибу за назвою язь, але мені чомусь відомий ютюб-ролік про нього, і тим більше, щоб не було беззмістовної розмови, раджу зайти на мій Ласт.фм і подивитись, що я слухаю, і яких дядьок я знаю.
По секрету, я навіть Баха-старічка знаю, Моцарта там та Гріга.
А також, знаю дядьків - Інгві Мальстіма і т.д.
Yurchuk1993 
Частий відвідувач

Востаннє: 29.06.19

2013-08-07 21:47  
фуу(

2019-02-09 01:47  
Неприємна творчість.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2