Твін Пікс (весь серіал) / Twin Peaks (complete series) (1990) (REPACK 360MB)

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2
Автор Повідомлення
amalaki 
Новенький

Востаннє: 17.07.16

2016-07-17 21:49  
Дякую за цей серіал автору торрента і всім хто залишається на роздачі.
AtreJane 
Частий відвідувач

Востаннє: 02.09.19

2017-07-14 23:11  
Не знаю, чому всі так верещать від цього серіалу. Але як на мене, його цінність перевищена.

Так, є плюс: це красиве та професійне розкриття персонажів.
Реально вельми цікаво кожна особистість показується за сюжетом так, що твоє сприйняття їх міняється кардинально декілька разів за весь серіал.
Але то єдиний плюс, який я побачила.
Тут мінусів куди більше:
1. Розтягнутість сюжету.
Таке враження, що сюжет наперед ключовими моментами не продумували, писали аби писати по ходу знімального періоду, поки ідея приносила гроші. В результаті це сильно відчувається при перегляді. Деякі серії після 10 серії другого сезону не варті перегляду взагалі! Одні шмарклі та лизання, ніякого зрушення, і купа сюжетних ліній зайвих, котрі ніби навмисно вставлені, аби заповнити серії та вивести з сюжету акторів (мабуть їх вже серіал в свій час задовбав). Особливо можна сміливо викинути 11 та 12 серію, бо це повний капець, яке занудство.
2. Не впізнати в Денніс мужика, а в китайці(японці) штучне обличчя - це треба бути повним ідіотом. І не треба прикриватися 1990 роком, в ті часи деякі грим вміли накладати куди краще, а тут конкретно грим в стилі "срала, мазала, ліпила" і ніхто не помітив.
3. Шеллі, яка не могла впоратися навіть з чоловіком, котрий тільки встав з інвалідного крісла. Одразу падає та верещить. Дівчино, взяла важке та вліпила! Він і так ледве на ногах стояв! Реально смішно!
5. Гумор притягнутий за вуха. Люсі, Надін, ситуація з молодою вдовою - не знаю. Може в 90-му році то було смішно, але в 2017 це примітивно. І це теж мабуть вставляли в серіал аби розтягнути.

Коротше, можна було сміливо викинути 11-21 серії, або більш цікаво вийти на те, на що в кінці вони вийшли і на те місце, де з Купером те сталося, що сталося.

До речі, якщо в 1991 році серіал закінчувався саме 22 серією, то можу сказати, це був величезний плюс. Закінчити серіал, не закінчивши кульмінацію, і повністю викинувши розв'язку, це вельми цікавий хід. Воно і зрозуміло чому. Все ж таки останню серію сам Лінч знімав.

Додано через 19 хвилин 50 секунд:

п.с. в 20 серії пів фільму взагалі відсутній переклад.
Valera_Ventor 
Частий відвідувач

Востаннє: 16.09.19

2017-11-18 18:46  
Роздайте будь ласка. 7 чоловік на роздачі і качає 30 кбіт/с.
igor911 
Модератор відео

Востаннє: 23.09.19

2017-11-18 18:51  
Valera_Ventor, очевидно проблема у твоєму торент-клієнті - тебе немає в списку пірів (див. вгорі "Детальний список").
boroznaya 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 

Востаннє: 22.09.19

2017-12-19 22:00  
Попри свою геніальність і солідний вік, у серіалі все ж простежується дуже багато непотрібних моментів і діалогів. Все надто розтягнуто, і через це цікавість до перегляду не кипить оваціями.
Дуже напрягають сцени з мініпутом та велетнем, страхітливим патлатим чоловіком та їхні мешкання упродовж всього серіалу. Перший сезон був на голову вищим, та й переглядати там було що.
Другий сезон вже під кінець почав набирати оберти. Таким чином режисер хотів витягнути сезон.
Не можу віднести побачене до списку кращих серіалів, що мені довелось колись побачити,
але все ж мені було цікаво. Хоч і не завжди...
Вдячна за реліз та українське озвучення, адже воно чудове. Від мене 7/10.
Вдруге не переглядатиму.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2