Мирний Воїн / Peaceful Warrior (2006) Ukr / Eng | sub Ukr

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3
Автор Повідомлення
Dellariver 
Свій

Востаннє: 18.05.19

2015-04-10 14:48  
Дякую фільм вартий уваги
Tanylia 
Новенький

Востаннє: 09.04.19

2015-08-13 20:19  
Один з найкращих фільмів, які бачила. З художньої точки зору, може нічого особливого, але зміст і сенс цього фільму - шикарні!
Maters 
VIP

Востаннє: 25.05.19

2015-12-02 00:06  
Хороший фільм, не шкодую, що подивився. Не міг ніяк звикнути до ролі ГГ - все Євротур згадував ))
Kovex 
VIP

2016-02-11 04:46  
Зайшов ще раз глянути чи часом не з'явився цей фільм в HD якості і перелистав коментарі. Скажу всім кому цей фільм сподобався і хто хоч частково його розуміє: нема сенсу доводити іншим про то що це кіно варто глянути всім. Вони просто недозріли до нього. Вчитель з'являється коли учень готовий до навчання. Так і розуміння цієї стрічки може прийти пізніше, а може не прийти ніколи. Як і в житті, можна навчитись бачити і відчувати набагато більше навкруги та цінувати кожну мить життя. А можна навіть не розуміти про що ці слова...
Щодо таких тем, яких торкається цей фільм розуміння може не прийти ніколи. Як маленький приклад: людина припиняє інтоксикацію свого організму (після 25 років регулярного інтоксикування), тобто - повністю кидає вживати алкоголь (навіть безалкогольне пиво), палити, пити каву і т.д. І через мінімум три роки, розуміє наскільки неправильно вона жила і на що марнувала свій час і як так жити можна було взагалі. Так ось, щоб це зрозуміти, це треба пережити. Інакше ніяк. Мозок в токсинах цього просто не може збагнути. Так із цією стрічкою, хтось готовий її сприйняти, а в когось голова забита іншим і він ніколи не зрозуміє, поки не звільнить свої думки від сміття.
Так що не треба сперечатись і щось доводити. Ти хто дозріли до фільму обов'язково його переглянуть. Як що учень готовий, вчитель прийде...
P.S. Може колись з'явиться HD, тоді хто буде в курсі відпишіть мені будь ласка. Наперед вдячний.
Eugen Godzilin 
Новенький

Востаннє: 18.05.17

2016-07-15 00:11  
Найвідстійніший дубляж українською який я коли-небудь чув. Особливо у старого. Спеціально заради укр. дубляжу качав і тут на тобі. Я відчуваю себе обманутим(
Kovex 
VIP

2016-07-15 07:24  
Eugen Godzilin написано:
Найвідстійніший дубляж українською який я коли-небудь чув. Особливо у старого. Спеціально заради укр. дубляжу качав і тут на тобі. Я відчуваю себе обманутим(

Не відчувайте себе таким, станьте меценатом і проспонсоруйте професійну озвучку. Вам скаже дякую, не одна людина...
Neytreenor 
Відео Гуртом - запис з ТБ
Відео Гуртом - запис з ТБ

2016-07-15 11:48  
Eugen Godzilin написано:

Є ще переклад від К1 - https://toloka.to/t73343. Може він вам більше сподобається Happy
Aktumo 
Новенький

Востаннє: 02.04.19

2016-10-24 10:42  
Побачив початок цього фільму по К1, зачепило, тому вирішив скачати та подивитись повністю. Скачав саме цей реліз. Але озвучка зовсім не порадувала - жіночі голоси добре, а от чоловічі - не дуже. Голос головного героя який млявий та невиразний, емоціїї практично відсутні, що контрастує з різким скрипучим голосом діда. Це відволікає від сюжету і стрворює певний дискомфорт. У підсумку якось втрачається цікавість при перегляді. Можливо озвучка природними голосами дублерів виглядала б навіть краще, і дарма що вони були б зовсім не схожі на оригінал.
Після цього знайшов варіант на цьому ж сайті з дубляжем від К1. З цим дубляжем дивитися зовсім інша справа. Звичайно що виділені ресурси на озвучку телеканалу і ентузіастів навіть порівнювати не можна, але від авторів було питання що саме не так з озвучкою, то мабуть варто порівняти авторський дубляж з дубляжем від К1.
Показовий момент на початку фільму коли група хлопчаків на пробіжці - тут кожен зрозуміє різницю.
У будь якому разі велике дякую ентузіастам, які роблять таку гарну справу.

П.С. Можливо авторам спаде на думку покращити озвучку?
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3