Набір у Команду Проекту

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступна
Автор Повідомлення
taras1994 
Почесний оцифрувальник літератури

Востаннє: 30.11.16

2012-08-25 10:43  
SergiYY написано:
SergiYY

Вражає, тобто можеш створити книжку, яка за якістю буде така сама як і оцифрована гуртом?
SergiYY 
Новенький

Востаннє: 01.06.15

2012-08-25 15:43  
Цитата:
Вражає, тобто можеш створити книжку, яка за якістю буде така сама як і оцифрована гуртом?

Я не знаю яка якість в книг оцифрованих гуртом бо звідси нічого не скачував, покищо... Може мені треба прочитати якісь вимоги. Коли я робив книги то мав за мету поділитися ними з деякими людьми. Хоча старався робити якісно. "Код України-Руси" я робив для однієї юної дівчини, яка попросила мене це зробити бо їй сподобалася "Велескнига" Сергія Піддубного, і я для неї постарався, хоч часу в мене на це тоді було мало. Я не думав спочатку викладати їх в Інтернеті бо поважаю їх автора, який їх недавно видав. З іншого боку популяризуючи та поширюючи електронний варіант книги ми збільшуємо попит на паперовий варіант, популяризуємо автора книг його ідеї. Я саме так й купив деякі книги тільки тоді коли ознайомився з їх електронною версією. Тому вирішив підтримати ними цей проект але за тих умов що написав у попередньому коментарі. Якщо ці книги відповідають якості книг які оцифровані "гуртом" то можна написати, що вони оцифровані "гуртом". Хоча для цього їх може треба допрацювати.

Я робив книги в djvu форматі, без OCR шару (не знаю чим та як він додається в цей формат). Мої вимоги булаи такі: збереження форматування книги; якомога менші затрати часу на її створення; якомога менший розмір щоб легше було "пропхати" через Інтернет. Формат pdf не робив, що в нього можна перегнати будь-який вордівський формат в Open Offic або розпізнати книгу відскановану в ABBYY FineReader й перевести в цей формат (тоді буде й OCR шар і форматування книги збережеться).
SergiYY 
Новенький

Востаннє: 01.06.15

2012-08-30 18:37  
Зараз потроху розпізнаю створені мною книги. Потім спробую до djvu формату книг ocr шар додати, і створити pdf та fb2 формати. Може треба буде знайти більш потужні редактори djvu, pdf та fb2. Потім спробую викласти свою роботу на цьому сайті. Підпишу як "оцифровано гуртом". Може є якісь правила які я ще не побачив?
taras1994 

2012-08-30 20:30  
SergiYY написано:
Може є якісь правила які я ще не побачив?

Чомусь модератори не реагують.
gnommak 
VIP

Востаннє: 08.10.17

2012-08-30 22:38  
taras1994 написано:
Чомусь модератори не реагують.

Просто я не дуже в цей підрозділ заходжу

SergiYY
На рахунок правил то в мене в підписі є два посилання. Прочитай їх обидва.
cizarion 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

Востаннє: 15.10.17

2012-09-10 16:54  
velmyshanovnyi, SergiYY,
чудово, що є інтерес і запал до праці. викладіть на Гуртом кілька релізів та будете з радістю прийняті в Команду Happy

muwunsk написано:

Привіт, можу відфотографувати кілька книг і закинути в розділ сирий матеріал. Хто б взявся оформити ці фото?

П.С. фотографувати можу зі штативом

muwunsk,
перевірте, чи цих книг ще нема в електронному варіанті в інтернеті.
якщо нема - можете фотографувати і викладати у "Сирому матеріалі". постобробкою звідти займатимуться люди за бажанням Happy

п.с. може чимось згодиться: https://toloka.to/t29579
gregit 
Новенький

Востаннє: 12.01.13

2012-11-08 21:36  
Добрий день. Приєднався б до проекту, є вдома декілька книг, але важко щось обіцяти через брак часу. Ось оцифрував дещо тут: https://toloka.to/t41263. Хотів би просити учасників проекту допомогти роздати, бо інтернет зовсім нехороший і швидкість роздачі маленька Sad (1). Якщо хтось зголоситься - надішлю файли поштою (там не багато).

Наперед дуже дякую.
sko4 
Поважний учасник

Востаннє: 17.10.17

2012-11-11 23:38  
1. https://toloka.to/t41359?spmode=full&dl=names
2. Canon PowerShot S5IS (не користувався для оцифрування, бо не мав бажання морочитись з пристосуваннями) / Mustek BearPaw 2448 CS Plus (для кольорових сканів не годиться) / позичав у друга для вищенаведеної роздачі Mustek BearPaw 2448CU Pro.
3. Бібліофіл, тому час від часу щось купую з нових видань та у букіністів.
4. Оцифрувати решту журналів "Карпати", котрі є у ще одного мого друга Rolleyes (1).

P.S. Даруйте, що без дозволу використав символіку проекту не будучи наразі його учасником.
taras1994 

2012-11-11 23:58  
sko4 написано:
P.S. Даруйте, що без дозволу використав символіку проекту не будучи наразі його учасником.

подивлюся яка якість роботи.
taras1994 

2012-11-12 19:53  
Якість хороша! Можна взяти цього гуртомівця
sko4 
Поважний учасник

2012-11-13 00:13  
taras1994 написано:
Якість хороша!

Спасибі, старався. Така оцінка надихає на наступну працю.
Anonymous 

2012-11-15 01:26  
1. щодо мого досвіду роботи, то він донедавна стосувався переважно наукової ділянки. Тепер маю велике бажання допомагати всіляко іншим у доступі до україномовної літератури.
2. модель фотоапарату або/і сканера: багатофункціональний принтер зі сканером Samsung SCX, а також цифровик Samsung ES30 (12.2 MG PX).
taras1994 

2012-11-15 01:37  
Monica написано:
Тому для такої важливої справи бажаю всім ентузіазму та непохитності!

робіть якісь перші релізи будемо дивитися на якість.
vovaniko 

Востаннє: 12.02.15

2012-11-15 21:17  
Monica написано:
Samsung ES30 (12.2 MG PX).

та, 12 мп це сила, я взагалі оцифровую.....стидно, признаватись не буду (камінний вік, коли маленькі букви, то дуже погана якість, зараз якраз дороблюю книгу з маленькими буквами, якість не дуже, більше з дрібним друком не буду працювати! Атак вже опрацював її майже, то вже докінчу)

А Ви пан Monica (чи пані) можете навіть просто фотографувати книги, обробити знайдеться кому. Я наприклад відфотографовую книгу (кожну сторінку окрему а не розворот (2 стор відразу) - 300 сторінок, приблизно 1год- 1,5 год!
cizarion 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

2012-11-16 01:06  
Monica написано:
Samsung ES30
у мене схожа модель. зі штативом - взагалі казка

taras1994 написано:
робіть якісь перші релізи будемо дивитися на якість.
+
AbsurdMan 
Частий відвідувач

Востаннє: 19.02.17

2012-12-17 19:46  
Кому які книги потрібні на українській, можу глянути в університетській бібліотеці і відсканувати.
У команду попросився б, якщо б знав мову.
Раніше відсканував декілька книг на українській, можу викласти посилання на них.
pyatachok 
Координатор літератури

2012-12-17 21:18  
AbsurdMan
У нас спілкуються українською.
в правилах написано написано:
2.1 Офіційною мовою спілкування на сайті є українська мова.
СІД 
Новенький

Востаннє: 14.10.17

2013-01-05 23:30  
Добридень.
Досвід - трохи, для себе.
Сканер - Епсон 4980.
Бажання є і розпочну з Ремарка.
cizarion 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

2013-01-05 23:38  
AbsurdMan написано:
У команду попросився б, якщо б знав мову.
користуйтесь ґуґлоперекладачем)
AbsurdMan написано:
Раніше відсканував декілька книг на українській, можу викласти посилання на них.
чудово! створюйте релізи

СІД написано:
Бажання є і розпочну з Ремарка.
радий чути Happy розпочинайте, кілька релізів для оцінки - і Ви в команді)
mudryy33 
Відео Гуртом - підтримка та поширення

Востаннє: 16.10.17

2013-01-11 22:31  
Цитата:
... цифровиком, але не камерою мобільного (окрім крутих камерфонів))

ну я якраз пробую Nokia x7 (8 Мпікс) виходе непогано (FineReader читає) тільки підправляти помилки треба. Досвід у цій справі - нуль, але починає виходити. Ось зразок що вийшло (зараз беруся помилки програми виправляти).
Що ж то за «пташка*, що за «пташина» цей Ар¬теміє Фаул? (Бо саме гак перекладається з англій¬ської Його ирізоише: Фаул). Хто тільки з психіатріп не пробував збагнути Його, схарактеризувати й скваліфікувати — всі як один зазнали ганебної не¬вдачі. Найбільша загадка цього Артеміса — його розум, інтелект. Хоч у які мудровані тести заганяй його, а з нього мов з гуски вода. Розум не одного медичного світила потьмарився після зустрічі з цією «пташкою», не один психіатр, забелькотавши щось нестямне, сам став пацієнтом у власній
КЛІНІЦІ.:.
Одначе всі сходяться на одному: Артсміс — вун¬деркінд, чудо-дитина. Але ж чому, чому такий бли¬скучий інтелект схилився до злочинної діяльності? Відповісти на це запитання могла б лиш одна осо¬ба, але ж та особа любить мовчанку чи не дужче, ніж золото.
Тож, либонь, найліпший спосіб намалювати точ¬ний портрет Артеміса — цс розповісти про його першу лиходійську затію, тим паче що досі про неї усі вже хоч шось та почули. Пропонований нижче »тт складено на основі моїх особистих бесід із по¬терпілими від А.Ф., і проникливий читач, безпереч¬но, завважить, як нелегко було їх «розговорити».
Уся т бувальщина сталася кілька років тому, на самому початку лваллять першого ліку, й розпоча¬лася юна з того, ідо Артеміс Фаул надумав підлата¬ти втрачені родинні статки. Він виплекав такий за¬дум, шо загрожував увергнути цивілізації людей та ельфів у братовбивчу війну — війну, в якій могли загинути і люди, й ельфи.
Йому дванадцятий минало.» -
Місто Хошімін, літо. Спекота -г зваритися можна, хоч би й за чиїми мірками. Чи й варто казати, шо Артсміс 4>аул нізащо не захотіи би Миритися з такою докукою, коли б на каргу не було поставлено дещо вкрай важливе. Важливе для здійснення його плану.
Сонце було Артсмісові не до лиіія. Бо показува¬ло всім не Його вроду, а швидше Довгі го¬
дини, які він просиджував перед монітЬром свого комп'ютера, вилили рум’янці на Його щічках. При світлі дня він більше скидався на вампіра — геть та¬кий самий блідий та дратівливий. '
— Коли б нам, Лаккею, не вполювати її тут ще однієї дірки від бублика, — вимовив він тихим, зруше¬ним голосом. — Коли б не було нам ще другого Каїра.
Це такий невеличкий камінчик полетів у Лакксїв город. На хибний «єгипетський» слід був навів їх котрийсь із Лякксєвих Інформаторів.
—- Ні, пане, я певен; цього разу нам поталанить. Нтуєннадійний чоловік.
На що Артеміс тільки недовірливо гмукнув.
Коли б хто з перехожих розчув, як заоровило- європесць величає хлопчика «паном*, то, напевне, вельми здивувався б. Чи ж не почалося, зрештою, трете тисячоліття? Однак ці двоє не були простиш* туристами. Й не прості пов'язували їх стосунки^ Вони сиділи у кав’ярні просто мсбв. на вулиці Донг-Кай, поглядаючи, як місцеві підлітки гасають по майдану на мопедах.
, Нгуен запізнювався. Парасоля над ними щосили намагалася епюритн їм хоч якийсь ха’юдокіІяяс та жа¬люгідна подоба тіні аніскілечки не поліпшувала Ар* темісові настрою. А втім, цей хлопець ніколи № бути у доброму гуморі. 1 осо ж таки під тією набурмошс- ністю жевріла іскра надії. Невже — невже ия мандрів¬ка зрештою увінчається успіхом? 1 Книга опиниться в їхніх руках? Таїло, коли сподівання їхні марні?
До столика підбіг офіціант.
— Іще чаю, панове? — запитав він, безперестан¬ку кланяючись.
Артеміс тільки зітхнув:
Облиште цей театр та вже сідайте. л ~ Але ж. пане, я простий офіліант!
В'єтнамець мимоволі звсрйувся до Лаккея, адже з двох гостей хіба не слуга був тут дорослий?
У вас ручної роботи м’які черевики, на вас, шовкова сорочка, а на ваших пальцях блищать три
золоті персні з печатками. Ваша англійська вражає оксфордською вимовою, а паші нігті делікатно лис¬ніють після недавнього манікюру. Ну який з вас офіціант? Ви — Нгуєн Ксуан, наш інформатор, а весь цей зворушливий маскарад ви тільки на тс й влаштували, аби вивідати потайки, чи ми часом не при зброї.
— Свята правда! — Нгуєнові плечі обвисли. — Разюче!
— Навряд чи так уже разюче. Невже ви гадаєте, що досить нацупити подертого фартуха — І ви вже А офіціант? ..
Н гуси сів і налив собі м’ятного, чаю в крихітну порцелянову чашечку.
— Ковтніть спершу інформації про нашу осна¬щеність зброєю, — провадив Артсміс. — Особисто я не ношу зброї. А от Лаккей, мій..., є... лакей, має; *3ігиуера» в наплічній кобурі, по одному метально¬му ножу » халявках черевиків, великокаліберного двозарядного міні-ністолета — в рукаві, тарроту — в наручному годиннику та ще три гранати паралізуюг чої дії в різних кишенях. Чи не забув я часом чого, Лакксю?
Забули про кийка, пане.
г- О так! Ще ж він ховає під сорочкою добрячого кийка, начиненого кульками з підшипників.
, Тремтливою рукою Нгуєн підніс чашечку до губів.
— Та не хвилюйтеся, пане Ксуане!. — посміхнув¬ся Артсміс. — Ми не збираємось застосовувати всю ту зброю до вас.
Нгуєн чогось не дуже підбадьорився.
' — А взагалі всі ці Цяцьки не дуже й потрібні^ -? незворушно провадив Артсміс. — 1 без них Лаккей
міг би знешкодити вас сотнею різних способів. Хо¬ча, я певен, вистачило б і одиого-єдиного.
Та Нгусн і так уже вибивав зубами чечітку. Бо Ар¬теміє, чого гріха тати, вмів справляти враження. Б лі лий підліток із владними манерами й мовою сильного дорослого чоловіка, шо звик повелівати. Звісно, Нгуєнові вже доводилося чувати ім’я «Фаул». Ще б ие.чувати! Хто тільки Його не знав у міжнарод-ному злочинному товаристві. Але ж йн гадав, що ма¬тиме справу з Аргсмісом-старшим, а не з оцим хлоп¬чиськом. Хоча слово «хлопчисько» якось не клеїлося до цього понурого тяпчика. А той Норовило, Лжк- кей? Таж своїми ведмежими лапишами вій легко, мов суху паличку, злямае хребта людині. Треба мершій тікати віл цієї чудної парочки? Великі гроші? Та хай хоч сто тисяч дають — життя дорожче!
- Яр* А зараз — до справи, ~ мовив Артсміс, викла¬даючи на стіл мініатюрного диктофона, — Ви аід* гукнулися на наше оголошення в Інтернеті.
Нгуєн кивну» головою, несподівано для самого себе молячи Бога, аби його інформація виявилася правдивою.
— Авжеж, добродію... пане Фауде! Те. шо ви шу¬каєте... я— ну, знаю, де воно.
— Справаі? І ви гадаєте, я маю повірити вам на слово? А шо. коли ви заведете мене просто в пастку? Ворогів у моєї родини вистачає.
Тут Лакксй хвацько піймав у повітрі москіта» то посмів важити на вухо його юного господаря.
— Ні-ні, шо ви! — залепетав Нгуєн,' дістаючи свого гаманця. — Ось, погляньте.
Артеміс уважно вивчив полароїдний знімок. І звелів своєму серцю заспокоїтися. Виглядало на-
чсбто переконливо, але ж у наші дні можна що зав¬годно підробити за допомогою сучасно! комп’ютер- ної техніки. На знімку видніла рука, простягнена з дедалі густіших шарів сутіні. Ряба зелена рука.
. — Гмм, — промимрив він. — Поясніть.
— Це жінка. Знахарка, мешкає недалеко від ву¬лиці Ту-До. Плату бере рисовою горілкою. Весь час п’яна як чіп.
Артеміс кивнув головою. Виглядало таки правдо¬подібно. Пияцтво. Одна з небагатьох характерних рис, які він розкопав у ході свого дослідження. Хло- псиь підвівся, розгладжуючи бганки на,білій своїй тенісці.
— Дуже добре. То ведіть нас, пане Нгуєне.
В'єтнамець змахнув краплини поту з обвислих
іусії,
■ Тільки інформація. Така, була домовленість. Я не хочу зайвих проклять на мою голову.
Лакксй елегантно схопив вивідача за шкірки.
—■ Даруйте, пане Нгуєне, але давно минув час, коли ви могли вибирати: встрявати чи ні.
І Лакксй ловів в'єтнамця, що впирався, до взятої напрокат чортопхайки на чотирьох колесах. Хоча на рівних вулицях Хошіміна (чи то Сайґоиа, як його | досі називали місцеві мешканці) можна було обійтися і без автомобіля, але Артеміс волів мати якомога менше контактів із тубільцями.
Джип повз черепахою По вузьких вуличках. Жах¬ливо повільний темп! Тим більше що сподівання в Артемісових грудях уже переростало в нетерплячку. Де взяти сил, щоб стримати це почуття? Невже ж саме зараз і закінчаться їхні пошуки? Шість разів
Доречі це Книга Йоуна Колфера "Артеміс Фаул"
balik2 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

Востаннє: 18.10.17

2013-01-11 22:36  
mudryy33
скажу відверто - якщо ви не збиреєтець вичитувати та форматувати всю книгу - навіть не робіть лишньої роботи, нічого доброго з того не буде
Smoke 
Свій

Востаннє: 08.07.13

2013-01-12 00:28  
mudryy33 написано:
ну я якраз пробую Nokia x7 (8 Мпікс) виходе непогано (FineReader читає) тільки підправляти помилки треба. Досвід у цій справі - нуль, але починає виходити. Ось зразок що вийшло (зараз беруся помилки програми виправляти).

Враховуйте, що тепер потрібно буде за монітором перечитати всю книгу і повиправляти всі помилки розпізнавання. Сил вистачить? Тоді уперед, честь і хвала вам буде.
ssTAss 
Модератор музики

2013-01-12 00:40  
balik2
Smoke
не партесь... людина просто вирішила похвалитись *супер телефоном*
Smoke 
Свій

2013-01-12 01:19  
Цитата:
... цифровиком, але не камерою мобільного (окрім крутих камерфонів))

а чим "круті камерфони" кращі ніж некруті камерфони? Не вперше бачу таке формулювання, і щоразу страшно цікаво робиться.
pyatachok 
Координатор літератури

2013-01-12 01:28  
Smoke написано:
а чим "круті камерфони" кращі ніж некруті камерфони?

Тепер міряються кількістю мегапікселів)))
Тільки 8 мегапікселів, це вже не чудо техніки)
mudryy33 

Востаннє: 16.10.17

2013-01-12 12:56  
Цитата:
якщо ви не збиреєтець вичитувати та форматувати всю книгу

якраз це я і збираюсь зробити!
Цитата:

Якщо це вас так цікавить, то Нокія випустила телефон, у якого камера 35Мпікс
taras1994 

2013-01-12 13:19  
mudryy33 написано:
Якщо це вас так цікавить, то Нокія випустила телефон, у якого камера 35Мпікс

насправді це досягається поляризацією зображення, тому реальна фотографія має розмір 8 мпікселів, а люди які вичитують нам дуже потрібні.
Smoke 
Свій

2013-01-14 18:25  
pyatachok написано:

Тепер міряються кількістю мегапікселів)))

Не у мегапікселях щастя. У сучасній техніці кількість мегапікселів у рази перепльовує потреби користувачів. Це все реклама, спроби впарити по факту непотрібний товар.

Оригінальні скани сингапурської історії яку я обробляв: 4.1 мегапікселі / скан.
Оригінальні скани Агати Крісті - Оголошене вбивство: 6 мегапікселів / скан.
taras1994 

2013-01-14 22:42  
Ці скани були створені сканером якому вже п`ять років з роздільною здатністю 300 dpi, я навіть не знаю чи він контактний чи дзеркальний.
balik2 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

2013-01-14 22:45  
taras1994
CIS-шний бо там де погано притиснено розмиваеється, на CCD-них такого немає, там більша глибина різкості
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступна