Початок / Inception (2010)

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5  наступна
Автор Повідомлення
Breniak 
Відео Гуртом - фільмокрай

Востаннє: 05.04.20

2010-12-06 15:17  
Незнаю мені шось фільм не дуже сподобався, мож через то шо я тоді зночі прийшов і був дуже схарений (( Напевно тре його дуж уважно дивитись а я коли дивлюсь фільми рослабитись хочу ))
_Slavik_ 
VIP

2010-12-06 16:47  
Breniak
так, цей фільм вимагає уважності.
bandera77 
VIP

Востаннє: 23.03.20

2010-12-06 18:39  
Lan написано:
Цікава фабула фільму, але шкода, що Нолан не признається, що за ідею він взяв 9-ту книгу Карлоса Кастанеди "Мистецтво сновидіння". У кого є бажання - пошукайте книгу і почитайте її.

Звідки така інформація? Знайомі з книгою чи чужа інформація?

Додано через 7 хвилин 15 секунд:

_Slavik_ написано:
Дехто каже, що не хватило людських емоцій. На мою думку, фільм, який побудований на звичайних людських емоціях практично немає шансу вразити глядача. адже глядач (якщо він звичайно не закритий весь час в ізольованій камері Wide grin ) постійно стикається з людськими емоціями, звикає до них, вони йому часто навіть набридають.

Цікава думка, але як на мене, хибна. Останній фільм, який я дивився про суто людські емоції і який мене вразив - "Брестська фортеця". Виключно людські емоції, виключно людські ситуації, просто війна.... А я кілька разів відчував. що можу захлинутися від емоцій, до яких мене підштовхує фільм....
Тому мені НАБАГАТО більше і глибше засів "Темний лицар" - він більш справжній...
kelemen 
Відео Гуртом - підтримка та поширення

Востаннє: 06.04.20

2010-12-06 21:04  
Власне кажучи, в кожного своя думка... Мне більше "Початок" вразив, ніж "Темний лицар"=)=)=)
_Slavik_ 
VIP

2010-12-06 21:10  
bandera77
в кожного різні смакі і уподобання
bandera77 
VIP

Востаннє: 23.03.20

2010-12-06 22:04  
Все ж таки "Матриця" (особливо перша частина) - це те, що поки неперевершено.... Ну ще "Володар перснів"... Потім все решта...
Lan 

2010-12-06 22:17  
bandera77
Цитата:
Звідки така інформація? Знайомі з книгою чи чужа інформація?

Дивне запитання. Звичайно, знайомий з книгою. Причому дуже давно.
Інакше як би я міг таке стверджувати, а тим більше рекомендувати?
kelemen 

2010-12-06 23:19  
bandera77

Ну "Матриця" - це кінець 90-х, а "Початок" - початок 21 ст.=)=)=) ( не в образу)=)=)=)
1992mihailooooo 
Частий відвідувач

2010-12-07 17:52  
от якраз Нолана з його фільмами, на мою думку, нічого не перевершує...в Матриці задум цікавий, але реалізація (і діло тут не в спецефектах) слабша
theAleXX 
VIP

Востаннє: 01.04.20

2010-12-08 15:00  
igor911 написано:
а звук 640 кб/с потягне звичайний ДВД-програвач?

В мене потянув (фірма ПіонЄр)
BOLERO написано:
як фільм?

це зайве запитання, оскільки такі фільми не опишеш, це не "Неудержимие"
Korleone написано:
Не може нормальна людина зняти такий фільм, отже, Нолан - ГЕНІЙ!!! Кращий фільм який я бачив поряд з Бійцівським Клубом, - Початок.

оо, ти мало бачив фільмів, я гарантую.
aalleexx85 написано:
У Початку ті самі недоліки, що й у всіх фільмах Нолана. При всій грандіозності і досконалих зйомках - не вистачає звичайних людських емоцій і переживань

ось напевне сама влучна думка, погоджуюсь.
Lan написано:
що за ідею він взяв 9-ту книгу Карлоса Кастанеди "Мистецтво сновидіння". У кого є бажання - пошукайте книгу і почитайте її.

Дякую, прочитаю. Адже ідея зі снами не нова, тому б хотілося побачити як її розкривають інші. Уже давно скачав усе Кастанедівське, та ще не взявся.
_Slavik_ написано:
Дехто каже, що не хватило людських емоцій. На мою думку, фільм, який побудований на звичайних людських емоціях практично немає шансу вразити глядача. адже глядач (якщо він звичайно не закритий весь час в ізольованій камері Wide grin ) постійно стикається з людськими емоціями, звикає до них, вони йому часто навіть набридають. фільм, побудований на емоціях буде непоганим, але він не зможе вразити.

дяь, явно у твому світі відсутнє таке поняття як авторське кіно.
1992mihailooooo написано:
в Матриці задум цікавий

я б сказав, ДУЖЕ цікавий.

тепер про фільм.
Загальні плюси:
Дубляж, ох же і класний в цей раз він вийшов. Дуже класно підібрані голоси. Браво.
Дуже цікава ідея самого фільму, що уже давно не притаманне для комерційного кіно (хто сильно зацікавився нею, раджу переглянути, якщо знайдете звісно, чудовий арт-хаусний російський фільм "Сни?" - дуже бюджетний, але дає багато роздумів). Я так після нього і думаю досі, а чи справжня ця реальність, що як швидкість думки в рази більша за швидкість світла, отже все наше життя ві сні ми проживемо за якихось 8-10 годин, тому, так і представляю, 70-90 років, ти помираєш і РАААААЗ, ти прокинувся і тобі лише пять рочків - оце сміху, оце то сон буде))

Серед мінусів: стрілячки. Не сама їх присутність, а схожість зі старими бойовичками 80-90-х, коли один мужичок валить десятками озброєних, навчених спецназівців. ДАЛІ ОПИСУЮТЬСЯ СЦЕНИ З ФІЛЬМУ.
Ось приклад, коли їхали вони в мікроавтобусі, їх переслідує і машина і мотоцикл, і тільки по склу попадає, а ні в кого не влучає - просто сміх бере.
Епізод в зимню пору (третій рівень) - один Інст перебиває біля десяти навчаних людей - брєд.
Ну і ще кілька - які, якщо чесно, підпортили картину.

Не до кінця розкритий зміст, хоча фільм буде мати продовження, я чомусь так думаю. Все таки тотем Копа крутився, значить він перебував уві сні)

ПС: до речі у фільмі немає окличного відмінку, за що дякуємо дубляжникам. Просто, до українських імен та слів він ще куди не йшло, то якщо його починають застосовувати до іноземних - виходить незвучні вуху звуки, які навіть звучать протиприродньо. Добре, що не СТБ перекладало, а то було вам "Европа", замість "Європа".

Загалом поставив на трекері пятірочку, хоча по десятці думаю 8/10 саме те.
smisha_ 
Відео Гуртом - субтитрування

2010-12-08 17:53  
theAleXX написано:
Серед мінусів: стрілячки. Не сама їх присутність, а схожість зі старими бойовичками 80-90-х, коли один мужичок валить десятками озброєних, навчених спецназівців.

А якщо це так би мовити "недоліки проекцій", типу вони слабші за людей. Їх дуже багато, але вони дуже тупі.
Фільм класний. І напевно продовження буде. А може і ні. Я от не памятаю, чи були епіходи в фільмі, коли тотем не крутився? Тобто чи був Нолан хоч раз в реальному світі? А то може в другій частині виявиться що всі люди наче батарейки в Матриці, які ніколи не виходили в реальність.
_Slavik_ 
VIP

2010-12-08 18:05  
theAleXX написано:
дяь, явно у твому світі відсутнє таке поняття як авторське кіно.

ти правий, не дуже знайомий
theAleXX написано:
Не до кінця розкритий зміст, хоча фільм буде мати продовження, я чомусь так думаю. Все таки тотем Копа крутився, значить він перебував уві сні)

вона почала похитуватися, але не зупинилася... таким чином тут вже глядач має сам додумувати, в реальності був Коп, чи в сні, чи тотем зупинився б, якби ця сцена тривала б трішки довше, чи ні=)

Додано через 2 хвилини 28 секунд:

smisha_ написано:
Я от не памятаю, чи були епіходи в фільмі, коли тотем не крутився?

він крутився завжди, але якщо в реальності, то він мав зупинитися через деякий час, а якщо уві сні, то буде крутитися постійно.
NeReVaR 

Востаннє: 12.10.18

2010-12-08 20:45  
theAleXX написано:
Я так після нього і думаю досі, а чи справжня ця реальність, що як швидкість думки в рази більша за швидкість світла, отже все наше життя ві сні ми проживемо за якихось 8-10 годин, тому, так і представляю, 70-90 років, ти помираєш і РАААААЗ, ти прокинувся і тобі лише пять рочків - оце сміху, оце то сон буде))

Межі фантазії звісно немає, але треба ж мати хоч якість знання про фізичні процеси.
theAleXX 
VIP

2010-12-08 21:25  
smisha_ написано:
А якщо це так би мовити "недоліки проекцій", типу вони слабші за людей. Їх дуже багато, але вони дуже тупі.

Але ж це підсвідомість.
smisha_ написано:
от не памятаю, чи були епіходи в фільмі, коли тотем не крутився? Тобто чи був Нолан хоч раз в реальному світі?

В першому ж епізоді, коли він показує студентці, що таке тотем, він крутить свою цю "штучку".
Взагалі, я думав, що в кінці виявиться, що це все було уві сні (типу як в Лінча). Але кінець трохи недолугий.
_Slavik_ написано:
вона почала похитуватися, але не зупинилася... таким чином тут вже глядач має сам додумувати, в реальності був Коп, чи в сні, чи тотем зупинився б, якби ця сцена тривала б трішки довше, чи ні=)

просто забагато монтажники взяли, треба було раніше різати)
NeReVaR написано:
Межі фантазії звісно немає, але треба ж мати хоч якість знання про фізичні процеси.

відкрий їх мені.
zgryvus 
Відео Гуртом - дизайнер
Відео Гуртом - дизайнер

2010-12-08 21:34  
NeReVaR написано:

Фізичні процеси, типу, з'їв пів яблука в тому світі і там залишаєшся половину життя? (міфи стародавньої Греції) Wide grin Wide grin Чи типу, як помирає розум, то помирає тіло? (фільм "Матриця")

Додано через 2 хвилини 22 секунди:

Але, якщо так подумати, то нелогічно виходить...
Ті люди ніколи "не потраплять до раю", бо вчиняли самогубства більше разів, ніж середньо-статистичний українець міняє тапочки.
log0987 
Новенький

Востаннє: 19.07.13

2010-12-08 22:11  
непоганий фільм!!!
NeReVaR 

2010-12-09 00:48  
Я про те, шо швидкості більшої за швидкість світла немає.
Tarasyk 

Востаннє: 11.03.20

2010-12-09 01:13  
NeReVaR написано:

Що за примітивне мислення. Насправді є Happy
Людям, що не дружать з фізикою і технікою не читати Happy:
Наприклад, фазова швидкість поширення електромагнітної хвилі в хвилеводі - вона завжди більша за швидкість світла.

Умова, що швидкість не може бути більшою за швидкість світла, стосується лише таких фізичних об'єктів, за допомогою яких можна передавати інформацію, а фазова швидкість до таких не належить (це я у вікіпедії підглягнув Wink (2) ).

Ну і ще є такі штуковини, як тахіони (гіпотетичні часточки, існування яких теоретично обґрунтоване), які не можуть мати швидкість меншу за швидкість світла.

І це тільки те, що я опівночі зміг пригадати...
Блін, і чого це мене на фізику потягунло... Rolleyes (1) Мабуть через те, що сесія скоро Sad (2)

P.S. Вибачаюся за офтоп. Треба ж людей просвітлювати Happy
zgryvus 
Відео Гуртом - дизайнер
Відео Гуртом - дизайнер

2010-12-09 01:19  
Tarasyk написано:
є такі штуковини, як тахіони (гіпотетичні часточки, існування яких теоретично обґрунтоване)

+1 Wide grin

Це не вигадки, а факти. Вчені з США довели, що, так звані, червоточини існують, тобто діри в просторі і часі, які моментально можуть перемістити об'єкти з одного кінця всесвіту на інший (щось на зразок білих дір)
smisha_ 

2010-12-09 02:20  
zgryvus написано:
Вчені з США довели, що, так звані, червоточини існують, тобто діри в просторі і часі, які моментально можуть перемістити об'єкти з одного кінця всесвіту на інший (щось на зразок білих дір)

Круто! Скільки стоє? Я б купив одну собі... Happy
Юрко НеПереможний 
Свій

2010-12-09 12:27  
Переглянув, моє враження: фільм - один раз переглянути можна, якщо не подививсь - нічого страшного.
Чогось занадто цікавого не побачив, чого америкоси ставлять 9 у рейтиногу? Я б дав тверду 7.
theAleXX 
VIP

2010-12-09 12:42  
NeReVaR написано:

ойой, це де ж ти вичитав то таке. По перше, якщо ти стверджуєш, то треба ще й назвати середовище (якщо тобі знайоме таке слово) ДЕ швидкість світла найбільша і нічого не може бути швидше за неї.
Тим більше, друже, виміряй ка швидкість думки. А тим більше, те що я вище написав, можливо ніколи не буде доказано, і можливо такого немає, але тільки завдяки уяві такий невідомий чоловік як Альберт (чи альбрехт) Енштейненко (чи як його там) довів свої СТВ і ЗТВ.
ivasykus 
VIP

2010-12-09 13:41  
theAleXX написано:
Альберт (чи альбрехт) Енштейненко (чи як його там) довів свої СТВ і ЗТВ.

ЗТВ він так і не сформулював Happy
theAleXX 
VIP

2010-12-09 16:16  
Severnyi написано:
ЗТВ він так і не сформулював Happy

Є джерела?
NeReVaR 

2010-12-09 19:53  
Facepalm.

Різниця між нами у тому, що я визнаю ідею істиною тільки тоді, коли є достатньо доказів, а ви коли немає жодного доказу, яка б цю ідею спростовувала. Тому є СТВ Енштейна, яка була доведена, і на якій фактично базується вся сучасна наука. В ній говориться, що швидкості більшої за світло немає, а з другого боку є ваші гіпотези, які мають якесь наукове обґрунтування, але які не було доведено. І я особисто не здатний сприймати їх за істину. Сказати вам якої з цих двох позицій дотримується наука, чи самі здогадаєтеся?

Там хтось просив виміряти швидкість думки. Ну якщо врахувати, що думка - це електричні сигнали, які проходять по нашому мозку з однієї частини в іншу. Наприклад якщо направити яскраве світло в очі, око фіксує інтенсивність, відправляє сигнал в ділянку мозку, яка відповідає за зір, звідти ще кудись, де підсвідомо мозок приймає рішення. Посилає сигнал назад до ока, наказуючи йому звузити зіниці. Простий рефлекс, а скільки роботи. Що вже говорити про свідому думку.

І до чого ця дискусія в темі про фантастичний фільм?)
theAleXX 
VIP

2010-12-09 20:31  
NeReVaR написано:
Різниця між нами у тому, що я визнаю ідею істиною тільки тоді, коли є достатньо доказів, а ви коли немає жодного доказу, яка б цю ідею спростовувала. Тому є СТВ Енштейна, яка була доведена, і на якій фактично базується вся сучасна наука. В ній говориться, що швидкості більшої за світло немає, а з другого боку є ваші гіпотези, які мають якесь наукове обґрунтування, але які не було доведено. І я особисто не здатний сприймати їх за істину. Сказати вам якої з цих двох позицій дотримується наука, чи самі здогадаєтеся?

по перше, шановний. еЙнштейн.
по друге, якщо ви вже такий науковець, то треба розрізняти, що [url=читати тут]http://ru.wikipedia.org/wiki/Эффект_Вавилова—Черенкова[/url]
і якщо ви заговорили про товаріща Ейнштейна, то подумайте, наскільки безглуздою вважалась його теорія сучасниками, адже, можна сказати вона перевертала фізику с ніг на голову.

І також, не забувайте, наука на те й науку, щоб постійно знаходити нові методи, теорії і формули, що описують світ, якщо бути впевненим у чомусь - то ти вже не науковець. А також, якщо шановний наш такий розумний, то хай би почитав би про сучасну науку, про теорії струн (а також про інші). Зрозумій, яка би класна Ейнштейновська теорія не була б, вона не остаточна. Родиться новий Ейнштейн, який візьме і вдосконалить її, а потім ще і ще, Це ж Наука, йопт.

Чому ми про це заговорли, та тому що, якщо ти дивився фільм, фейспалмщік ти наший, то там розказувалось про те, що ві сні і на яву час йде по іншому, тобто якщо в житті 10 секунд, то ві сні кілька хвилин, і якщо йти по фільму, то на наступному рівні, часу буде ще більше і т.д.
Тому я й висунув таку гіпотезу, я ж не претендую на науковість її, просто є уява (а втебе я бачу відсутнє ще й почуття гумору).
А також не забувай, що ЗТВ - для макросвіту.
Ну і впринципі, обдумай все це. Потім пиши, а то бачу ти ще школу не закінчив, і гонором своїм хоч всім показати свою альфу.
Піс, чувак.
AlanAlan 
Почесний гуртомівець

Востаннє: 28.10.17

2010-12-09 20:58  
Панове фізики, а ви не могли б перенести свою високоінтелехтуальну дискусію в приват, чи на форум, бо здається мені, що ви зі швидкістю світла віддаляєтесь від обговорення фільму.
_Slavik_ 
VIP

2010-12-09 21:02  
theAleXX
зроби щось зі своїм посиланням, бо дуже незручно, коли появляється горизонтальна полоса прокрутки Sad (2)
NeReVaR 

2010-12-09 21:06  
Ображаєш мій розум, а потім хочеш миру?)

Учися дискутувати, бо як будеш переходити на особисте, наживеш собі ворогів. І вчися трохи розбиратися в людях, бо твої висновки про мене не відповідають дійсності.

Прокоментую посилання. Коли кажуть, шо автомобіль їде швидше ніж собака бігає, то чомусь усі з цим згодні, хоча автомобіль може їхати і з швидкістю 5 км/год. Дивно, що доводиться пояснювати, що я маю на увазі. Ясне діло, що сучасна цивілізація не має відповідей на усі питання, але поки доведено, що ніщо не може рухатися швидше за світло, я буду сприймати це за істину. Як доведуть інше, то буду сприймати за істину інше. Скажи, а сила гравітації теж не є остаточна? Те, що наука колись відповість на питання чому тіла притягуються, не спростує того, що вони притягуються. Чи ти не згідний?

А за те, що виправив мою помилку з ім'ям дякую. Кожен має на неї право. Чи з цим ти теж не згідний?)

Вибачте пане модератор, довго писав, тому не бачив оновлень теми. Замовкаю.
on.igor 
Новенький

Востаннє: 30.06.15

2010-12-09 21:25  
рівень звуку скаче. то гучно, то тихо. не залік(
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5  наступна