Честь і Слава 1.9.1

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступна
Автор Повідомлення
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-06-10 23:27  
Завдання по квесту(Допомога біженці з молдавського князівства)
На молдавське князівство напала османська імперія і люи в паніці розбігаються хто куди може, в кочмі в Черкасах до вас підійшла жінка і попросила про допомогу щоб ви допомогли їй добратися ддо Львова там мешкає її подруга і вона хоче зупинитися в неї, але боїться далекої дороги, за невелику плату просить вас туди спровадити. За виконання завдання +10до популярності.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-06-14 02:55  
Квест(Доправити караван зі зброєю від порту Стокгольм до Січі)
По дорозі можуть напасти мародери або розбійники ви можите деяку зброю брати з каравану для захисту каравану, якщо гг прокачаний до рівня зброї, тоді можите користуватися нею.
По дорозі ви можите найняти за золото інших бандитів, лісових розбійників, якщо ваш загін малий і не може оборонятися довго.
В меню( гг) добавити (найм інших загонів) можуть бути, козацькі ватаги, лісові розбійники, річкові бандити. Інші.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-06-18 03:42  
Зробити в селі маєток якщо довго не доглядаєш він приходить в занепад.
І лорд який вам надав маєток, чи село має право забрати назад його і штраф дати в розмірі 5000 динарів.
Функцію автоматичний розвиток села відключити.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-06-19 20:16  
Добавити функцію в мод,, Прийняти біженців,,
Наприклад в якомусь краї йде війна і люди втікають приходять до вашого замку чи міста, якщо є місце ви приймаєте якщо ні будуєте поселиння. Можна зробити к моді Русь Шлях воїна. Два три села появляються коло замку. Або відправляєте до свого друга в інший замок щоб він прийняв. Якщо ви не приймаєте біженців ваше
Харизма падає до - 50%.
Добавити в міста і замки кількість проживання населиння, і скільки вільних місць для проживання. Тоді можна бачити скільки можна прийняти біженців.

Додано через 3 хвилини 57 секунд:

Питання до розробників і гостів як ідеї? Чи я перестарався, може в когось є доповнення.
AndriyBlack 
Поважний учасник


З нами з: 07.12.16
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 172

2022-06-21 12:04  
24xxx написано:
Питання до розробників і гостів як ідеї? Чи я перестарався, може в когось є доповнення.

Ну, ідеї, звісно цікаві, але, здається, втілити можна лише десяту частину, бо їх дуже багато. Ідея про облогу Києва та зерно сподобалась. Актуально.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-06-21 21:10  
AndriyBlack
Я думаю в новій версії російської мови не буде...
Краще мову союзників добавити наприклад польську, чешську.
Реліз оновлення моду вийде осінню - зимою.? Чи це питання неактуальне зараз.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-06-27 00:13  
Добавити в гру прикордонні застави які будуть прлпускати або не пропускати супутників, подорожуючих.
Також будуть вимагати плату за проїзд в іншу державу, або хабаря якщо караван везе контрабанду, якщо не платите вас можуть не впустити, або арештувати і кинути до в'язниці а товар конфіскують. Коли вас викуплять із в' язниці можите і товар за 500 динар суму коштів забрати в приграничній заставі.
beatvin 
Новенький


З нами з: 31.05.22
Востаннє: 02.01.23
Повідомлень: 4

2022-06-30 11:38  
Хлопці, дівчата, українці мої любі, трошки понаглію і вкажу на деякі недоліки, що знайшов під час гри:
1) У місці Буда, та інших з такою ж сценою міста, при нападі грабіжників на ГГ іноді виникає ситуація, де ти не можеш знайти останнього грабіжника, через що, щоб вийти, потрібно бігти на край сцени, до границі.
2) Іноді спілкуючись з міщанами та селянами, на питання "Які тут ходять чутки?" можна почути відповідь по типу "Кажуть що в ЗЕРНО можна дешево купити ВАРШАВА" (сплутаний порядок слів)
3) В Гданську (Польша), після виконнаня квесту від Короля Сигізмунда (не буду спойлерити), міський голова говорить щоразу одну і ту ж фразу, без опцій діалогу. Тобто після виконнаня цього квесту стає неможливим ні відкрити виробництво в цьому місті, ні взяти завдання в голови міста.
4) В Сучаві (Молдова) десь зник міський голова, його просто нема на сцені міста (або я просто сліпий) Я СЛІПИЙ, ЗНАЙШОВ
5) В селах, спілкуючись з старостою, кожен з них буде вітати як нового сюзерена цього села, і без різниці, хто ти, що ти, і чи є ти сюзереном/васалом взагалі.
6) дуже часто сплутаний гендер в діалогах. Погано знаю особливості перекладу варбанду, але здається, що автор міг сплутати послідовність в полях {Він/Вона}. Не бий, будь ласка, я не бикую)
7)Бажаю щастя, здоровля і безпеки кожному хто це прочитав і автору особисто.

Слава Україні!
AndriyBlack 
Поважний учасник


З нами з: 07.12.16
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 172

2022-07-03 14:03  
beatvin написано:
В Сучаві (Молдова) десь зник міський голова, його просто нема на сцені міста (або я просто сліпий) Я СЛІПИЙ, ЗНАЙШОВ

Теж півгодини по всім куткам бігав. Найсмішніше, що на другий раз я не зміг згадати, де він стоїть і довелося знову бігати

beatvin написано:
В Гданську (Польша), після виконнаня квесту від Короля Сигізмунда (не буду спойлерити), міський голова говорить щоразу одну і ту ж фразу, без опцій діалогу. Тобто після виконнаня цього квесту стає неможливим ні відкрити виробництво в цьому місті, ні взяти завдання в голови міста.

Ти після діалогу в Гданську польскому королю відзвітував про виконання? Лише після цього діалог з головою повернеться до стандартного набору.
beatvin 
Новенький


З нами з: 31.05.22
Востаннє: 02.01.23
Повідомлень: 4

2022-07-06 17:00  
AndriyBlack
Відзвітував, не працює. Але дякую. Оце зайшов перевірити нові повідомлення, а заодно і дати кілька порад, як грати в дану версію моду, щоб баги не зіпсували гру новачкам. Баги є, але я вірю, що розробники їх виправлять. Отож ситуація наступна. Був в мене персонаж на службі у польского короля, знищили ми Священну Римську Імперію та Велике Князівство Литовське, але коли Король пішов війною на козацьку вольницю, я харкнув йому в їбало відмовився від васальної присяги і створив державу від назвою Київська Русь, оскільки володів виключно Києвом та фортецями довколо нього(Брацлав, Житомир, Переяслав, Чернігів, Корсунь). А тепер список багів стосвно цього приводу:
1) Редактор військ. Оскільки за цю функцію відповідає мод Custom Troop Trees, який робився для нативної гри, де рекрутувати воїнів можна було, здебільшого у селах, працює воно "цікаво".
По-перше, налаштувавши війська своєї фракції, ти не можеш відразу ж наймати рекрутів своєї культури в фортецях та містах, лише у селах. Але це стосується лише тих земель, якими ти володів ДО створення своєї фракції. Нові ж захоплені фортеці та міста працюють, в цьому плані, справно. Скоріш за все повязано з тим, що в уже захоплених тобою раніше містах параметр культури не змінюється.
По-друге, при редагуванні військ нема можливості дати своїм юнітам множинну назву. Після настиснення кнопки "Зберегти" вони змінються на "A2 солдати", "B2 солдати" і так далі. В підсумку, наймаючи селян в своєму селі я бачу "До вас готові приєднатись 64 Руських А1 Солдати"
2) Зміна васальної присяги. Тут все просто. Польский король, тобто, мій колишній сюзерен, був готовий прийняти мене знову на службу, я погодився, мене навіть, начебто, зарахували до польскої фракції, мій міністр повернувся до війська, але при цьому Київська Русь ні зі списку фракцій, ні з мапи не щезла, а я через 1 день знову мав назначити міністра. Причому, якщо дати присягу колишньому сюзерену, зберегти гру, та знову її завантажити, то присяги ніби і не було.
Якщо ж давати присягу іншому правителю, в моєму випадку - Гетьману Байді Вишневецькому, тебе дійсно зараховує до фракції, все справно працює, навіть після збереження, але фракція гравця на мапі все ще є, та володіння мають червоний колір, тільки якщо ти від них не відмовишся.
3)Є багато багів з діалоговими фразами та перекадом, деінде навіть проскакують російські репліки(агааааааааааа, сеператюги), але то вже дрібниці, і на геймплей не впливає.

Дякую за увагу.

Слава Україні!

Порада новачкам: грайте вассалом допоки не вийде апдейт, чесне слово, довелось видалити сейв на який було витрачено купа часу і півлітра Живчика.
AndriyBlack 
Поважний учасник


З нами з: 07.12.16
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 172

2022-07-06 18:43  
beatvin написано:
Зміна васальної присяги

Отут було весело. Коли намагався повернутися до правителя після створення власної держави, то після повернення під присягу виявилось, що моя держава не лише залишилась, а й ще я у стані війни з цим правителем. Особливо важко стає, коли разом з поляками на тебе автоматично пруть і литовці.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-07-18 00:17  
В квест,, Спасіння дочки торговця,, добавити діалог:
Після того як ви дасте викуп бандитам і дочка повернеться до вашого загону вона дякує вам за свободу, але просить відпустити її або перевести її в інше місто, чи фортецю до козаного який чекає побратися з нею, так як батько хоче відати її за місцевого старого торговця, ви можите повірити її розповіді і зробити що вона хоче перевезти її в інше місце, а можите махнути рукою так як договір з торговцем важніше ніж розповідь полонянки, але вона теж може стати в пригоді і допомогти в деякий скрутний період вашого життя, (викупити з полону, допомогти грошима, або передати листа з ціною інформацією. І таке інше)
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-07-23 16:36  
Добавити стрільців снайперів в гру.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-07-24 20:16  
Квест(Незнайомець в місці)
Прогулючись по місті Краків вас штовхнув незнайомець в капішоні він тицьнув
Папір скручений і зв'язаний мотузкою щось невнятно пробурмотів і зник в людському потоку. Ви недивилися на нього просто поклали папір до наплічника і далі попрямували містом, у вас були інші думки,, зайти в корчму і перехилити келих вина,,
Вже після застілля і випитого ви розірвали мотузку і прочитали незграбно написані слова граф потребував допомоги він сидів у місцевій буцегарні за звільнення пропонував чималі кошти, але требуло встигнути до кінця місяця так як його планували продати на галери...
Ви вирішуєте допомогти бранцю зі втечею для цього берете з собою інжинера з свого загону щоб він вам допоміг і знайшов місце для підкопу фортеці, і після того як зробите підкоп треба розібрати кладку з каменів або підірвати її бомбою 💣, проникнути в буцегарню знайти ключі від кімнати де перебуває граф і звільнити його. При цій спробі прийдеться вести бій зі стражою буцегарні.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-08-11 13:05  
Добавити патч продавати або купувати зброю в великих містах у два рази дорожче якщо в країні йде війна, і в тавернах контрабандистів які можуть торгувати зброєю +ексклюзивна зброя тільки дорожчою в два рази.
Також в них можна замовляти зброю наперед проплативши половинну ціни за товар.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-08-11 21:38  
Новий патч родом з (Mount&Blade Banerlload ll The Land of Sika мод)
Зробити в грі : мати своє село і щоб в подальшому можна було прокачати до своєї невеличкої фортеці.
Напочатку тобто в цьому оновленні можна зробити одне або два села на всю мапу і прокачувати до поселиння фортеця, князівство литовське і османська імперія, в грі вибрати місцевість десь в горах чи коло моря.. Або іншу довільну місцевість.
Ну і гравців запитати чи подобається такий патч в грі??
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-08-14 22:41  
Добавити в меню фортеці:
Відкрити тайник.
(Додаткова скриня) з більшим вмістом товарів і прихованна в підзимеллі. (Ключі від неї є тільки у вас і схованні в таємному місті)
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-08-23 20:20  
Добавити в меню міста :
Якщо приходиш в місто і нема коштів ти не можеш переночувати, і щоб не ночувати за брамою міста і не накликати на себе бандитів ти можеш попроситися в місцевий монастир в місті або коло міста.
Другий раз як будете в місті можете відплатити доброю монетою монастирю за приют.
Ваша щедрість пройде,, дорим слухом,, через інші монастирі вас будуть приймати.
Звичайно монастері православні.
Можливо буде напад бандитів на монастир ви можите подати допомогу і вступитися в битву за святиню.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-08-24 10:10  
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ🇺🇦 ❗ ❗ ❗ ВСІХ ВІДВІДУВАЧІВ ТОЛОКИ❗❗❗
НАДІЮСЬ НАСТУПНИЙ 31 РІК НЕЗАЛЕЖНОСТІ БУДЕМ СВЯТКУВАТИ БЕЗ ВІЙНИ В МИРНІЙ УКРАЇНІ, БЕЗ ВНУТРІШНІХ І ЗОВНІШНІХ ВОРОГІВ❗❗❗
А ДЛЯ ЦЬОГО ТРЕБА ПРИКЛАСТИ ЗУСИЛЛЯ ЗАРАЗ, І ВІДВОЮВАТИ СВОЮ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ У ВОРОГІВ❗❗❗
СЛАВА УКРАЇНІ ❗❗❗СМЕРТЬ ОКУПАНТАМ❗❗❗
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-08-30 16:15  
Добавити релігію в меню міста.
Писати процент співвідношення громадян які підтримують ту чи іншу релігію.
Наприклад:місто Київ
Православ'я підтримує 89%мешканців міста і околиць.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-09-03 15:19  
49000 переглядів... Ми стаєм популярними!!! 🇺🇦
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-09-03 20:01  
Добавити в гру :
(Міста побратими) які б могли допомагати одне одному в скрутний час, голод, стихійні лиха, і таке інше.
Наприклад місто Київ побратим міста Буда.
У місті Київ рік виявився неурожайний мало зібрали пшениці і гречки.
Місто Буда висилає караван з допомогою мешканцям міста Києв, 20 мішків пшениці, 10 мішків гречаної крупи.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-09-07 19:12  
Новинка:
Козацький підводний човен для особливо таємних походів.
В подальшому можна придумати квест з підводним човнем.
В когось є якісь варіанти пишіть.
https://kozaku.in.ua/statt-pro-kozakv/6-kozackiy-pdvodniy-choven.html
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-09-11 07:18  
Квест (Спалити галери дві і більше) Завдання дає кошовий отаман зуб :Сісти в підводний човен який стоїть в заплаві дніпра і вночі непомітно підпливти до турецьких галер що стоять в руслі Дніпра і поки відпочивають турки підпалити галери і пошкодити пушки. Золото яке можливо буде в човнах забрати.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-09-11 12:34  
Квест(Підпливти на підводному човні до Кафи і спалити місток в місті) завдання дає отаман Гнучкий батіг. По можливості забрати бранців і цінні речі.

Додано через 3 хвилини 50 секунд:

Добавити в майстерню майстра по будові підводних човнів, або його можна човен автоматично появлявся збоку внизу зліва напис (Підводний човен побудований.) Якщо міто чи фортеця знаходиться коло водної стихії.

В селах можна писати в меню який товар більше виробляють:
Наприклад: яловичинна, деревинна, риба, свининна, глина, камінь, залізо, руда, коні.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-09-15 08:30  
(Скарб в селі.)
Добавити щоб в селі де є місток череж річку під мостом була скриння з коштовностями або цінні речі:піштоль, одяг, 888 динарів, шолом і інші.
Чередувати знахідки або зробити рондомно. Я бачив в одному з модів.
В меню села добавити тегу :В селі захований скарб. І його можна шукати і знайти, а можна і не знайти або знайти пусту скриню, значить скарб найшов хтось раніше вас. Скриню можна забирати з собою +6 ячейок у вас.
Але не всі скринні можна буде забрати деякі будуть пошкоджені, пошкоджену скриню забрати неможна.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-09-17 05:46  
В меню мода добавити:
Вхід в печери і в 'язниці. (Печери можуть розташовуватися коло села, або окремо на мапі)
Можна було купити будинок в місті.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-09-18 15:03  
Добавити місцину на мапі (печера коло річки) для схованки від ворогів.
Коли під'їзджаєте до неї і заходите ви становитесь невидимі для прислідувачів ворогів.
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-09-19 19:14  
Сільське господарство розвинеться у цьому оновленні надіюсь, бо гра без роботи на трохи переходить в якусь,, стрилялку,,
24xxx 
Свій


З нами з: 03.10.21
Востаннє: 14.01.23
Повідомлень: 81

2022-09-22 12:34  
Новий квест(Не відступати і не здаватися)
Вас затисли в малій фортеці велеке військо тут має проявитися ваше майстеарство полководця треба утримувати фортецю до підходу підкриплення, або робити вилазку і як найбільше ворогів знищити. Фортеця,, Збараж,,
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступна