Король віслюк

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3
Автор Повідомлення
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2020-01-14 21:24  
siromakha
Ахахах, недопоет, журналіст і історик більшого досягли.... lol. Правда про незалежність згадали, аж у 4 універсалі..., від армійки відмовиличь..... запросили німців..... молись на них....

Додано через 12 хвилин 44 секунди:

Але то фігня, головне, ж щоб українською балакав....
Хоча, про, що балакати з папкиним "міслітільом".....
bozuron 
Свій


З нами з: 12.02.17
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 62

2020-01-14 21:57  
давайте я вам докину на вентилятор.
Я от, приміром, дуже відомий і активний прихильник Порошенка.
Багато хто мене називає Порохоботом.
Саме так.
З Великої Літери.
Ось скажімо одна з моїх акцій:
https://hromadske.ua/posts/pered-kadirovim-vibachivsya-a-pered-ukrayincyami-ni-kiborg-z-dapu-goloduye-z-vimogami-do-zelenskogo
Так от.
Відповідально заявляю.
Жодної копійки від Петра Порошенка за свою діяльність не отримав.
Більше того не отримав навіть якоїсь подяки...
Я входжу до купи груп, які ви напевно назвете порохоботськими шановні.
І купа моїх друзів.
Так от: жоден з них не отримує зарплатні від Порошенка як і я.
Навіть цукерки Порошенко не дає.
Але, скажімо, коли я голодував, то вживу побачив як працюють ферми тролів проти Порошенка.
Кого там тільки не було.
Крім зелених тролів на мене накинулись червоношарі тролі шарюя, педераційні тролі, і купа інших тролів невизначеної орієнтації.
Хто має час і бажання читніть коментарі до цього поста самостійно.
https://www.facebook.com/mikolas.voroninauskas.5/posts/378308543012398
Мене тому і зацікавив цей мульт, бо дуже вже трейлер нагадує ту ситуацію, в якій ми опинилися.
І от цікаво...
Наскільки точно мультфільм "Король Віслюк" описує реальність, у якій ми опинилися.
Нажаль поки що я не мав можливості подивитися той мульт і оцінити його відповідність.
Створив цю тему і думав можливість виникне.
Так ні.
Не виникла.
Виявилось оголошення сіє пшиком пустим.
Не більше.
siromakha 
Поважний учасник


З нами з: 01.08.19
Востаннє: 10.03.20
Повідомлень: 156

2020-01-14 21:57  
Robar III

Цитата:
Ахахах, недопоет, журналіст і історик більшого досягли

Сумнівна спроба перевести стрілки) Та хай буде, якщо тобі від цього краще, ідола врятовано

Цитата:
головне, ж щоб українською балакав

"какая разніца" (с) зе

Цитата:
що балакати з папкиним "міслітільом"

Отому то я не хотів перевіряти твої знання з історії і оцей пост, вірніше - його тон лише підтвердив мої побоювання.

p/s: Хіба я десь писав, що рівняюсь на/поважаю Петлюру і кО? Я в принципі соціалістів не поважаю
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2020-01-14 22:03  
siromakha написано:
Сумнівна спроба перевести стрілки) Та хай буде, якщо тобі від цього краще, ідола врятовано

Ор.
siromakha написано:
"какая разніца" (с) зе

Це ж у вас "армія, мова, віра" от тільки лиш на білбордах....
siromakha написано:
Отому то я не хотів перевіряти твої знання з історії і оцей пост,

Ахахахахахха.

Додано через 1 хвилину 15 секунд:

bozuron написано:
Наскільки точно мультфільм "Король Віслюк" описує реальність, у якій ми опинилися

Ахахаха. Оцінювати рельність в Україні, по мультику, який зроблений не українцями і не про українців - не дивно, що по програв вибори.... але піднімати ор про "зе заборонив"....
При цьому впевнено пролюбити усі полімери.... усі 2 тижня прокату мультику. Дізнатись про нього з "ору порохоботів" і кричати далі...
bozuron 
Свій


З нами з: 12.02.17
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 62

2020-01-14 22:11  
У вас явно з розумінням написаного проблеми пан Робар...
Я ніде не писав, що я оцінюю реальність в Україні по мультику.
Мені цікаво наскільки близько до реальності зроблено мультик.
Цілком можливо, що я міг пропустити прокат цього мульта, бо брав активну участь у війні проти педерації.
І цілком можливо саме з цього розгону про нього почув.
Це не зменшує мою цікавість чи зацікавленість щодо його перегляду.
А от ваш мотив оцих от порохоботовикривань який?
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2020-01-14 22:27  
bozuron написано:
У вас явно з розумінням написаного проблеми пан Робар..


bozuron написано:
Мені цікаво наскільки близько до реальності зроблено мультик.


Robar III написано:

bozuron написано:
Наскільки точно мультфільм "Король Віслюк" описує реальність, у якій ми опинилися

Мультик, зроблений не українцями, не про нашу ситуацію не може бути точним. Те, що трейлер "озвучили" типу під неї - фігня, натягнута.

Додано через 3 хвилини 55 секунд:

Але ж тут, криків про "ущємлєніє прав".... хоча, впевнений, що у грудні ніхто з тут написаних і не підозрював, про цей мульт. Коли йшов по кінотеатрам.

Додано через 2 хвилини 58 секунд:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=578688462955291&id=245503722940435

Додано через 3 хвилини 49 секунд:

Суперпупер мультик збирає аж 34400 доларів.....
voodoo8 
Новенький


З нами з: 05.03.17
Востаннє: 05.02.24
Повідомлень: 4

2020-01-14 23:25  
Побачив що існує пародія на "Король віслюк", в якій не тільки українська мова, але і все за нашими реаліями, дуже хотілося б скачати.
bozuron 
Свій


З нами з: 12.02.17
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 62

2020-01-15 07:15  
нажаль я по кінотеатрам не ходив у той час і не міг глянути сей мульт щоб щось про нього зараз сказати пане Робар.
voodoo8
та хоч би без пародії десь качнути нашою мовою.
Те двуголосе російське лайно яке викладати почав Алєксєй Макалєвіч я не в силах дивитися.
Цікаво ж з чого весь хайп.
Я так розумію жоден на цьому форумі цього мульта не бачив, щоб щось про нього сказати.
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 17144

2020-01-15 09:50  
Страдальцям "утисків" Короля-віслюка:
Вирішення проблем з прокатом здорової людини: Як мешканці Вінниччини самостійно влаштували показ “Пекельної Хоругви”
Новий український фільм “Пекельна Хоругва” вже встигли назвати “першою українською козацькою казкою”, а сама стрічка з перших днів прокату отримала масу відгуків: переважно схвальних, але траплялися різні.

Однак як і більшості нових українських фільмів, попри ажіотаж в Мережі, “Пекельній хоругві” довелося “пробиватися” через особливості політики вітчизняних кінодистриб'юторів. Не секрет, що прокатники на завжди приділяють українським фільмам достатньо місця в українських же кінотеатрах, вважаючи їх “неліквідними”. Таким чином часто створюються ситуації, коли справді достойні стрічки більшість українців банально не можуть подивитися, позаяк показів дуже мало, відбуваються вони лише в окремих кінотеатрах і часто – в зовсім незручний, для глядача, час.
Однак в деяких випадках самі глядача беруть ситуацію в свої руки, самі звертаються до авторів або власників прав на стрічку та організовують “стихійні” покази в своїх містах і містечках.

Подібний випадок нещодавно стався в Якушинцях, що на Вінниччині. Там на Різдвяні та Новорічні свята у влаштували показ вітчизняного бестселеру – фільму-казки «Пекельна Хоругва або Різдво Козацьке». Вперше у цій громаді та поки що єдині з поміж решти громад Вінниччини. Прем’єра фільму відбулась 12 січня.

– Активіст та наш земляк Юрій Краківський звернувся із пропозицією організувати показ цього фільму у рамках традиційного святкування Нового Року та Різдва Христового. Звісно, ми охоче пішли назустріч. Звернулись до представників приватної компанії, яка відповідає за трансляцію цього фільму. Усе було оформлено офіційно. Це в жодному разі не якась “піратська” копія чи незаконний перегляд. Жодних проблем із прокатом та вирішенням цього питання взагалі не було, – розповідає керуючий справами виконкому Якушинецької сільської ради Олександр Качан.
– Тож 12 січня у нас вже вдруге відбувся фестиваль «Якушинецькі поколядини». Виступали гурти колядників та народних митців з нашої громади та інших сіл… Було весело та дуже чудово. І у рамках свята у нашому сільському клубі відбувся й показ фільму!

– Прем’єру дивились десь 100 глядачів. Найбільш приємно, що більшість – діти, школярі, молодь. Звісно, були дорослі. На жаль, зала досить маленька, тож не могла вмістити більше бажаючих. Жоден з глядачів під час сеансу не пішов. Усі з захопленням переглядали з першої до останньої хвилини, – поділилась враженнями спеціаліст відділу освіти, спорту та культури Якушинецької сільської ради Віта Степанова. – Які враження від фільму? По-перше, це український гарний, родинний фільм, який вселяє у людину віру у перемогу добра над злом. По-друге, гарні костюми, українські традиції та звичаї. Бо ж сама назва – Різдво Козацьке! По-третє, це історія козацтва, нехай і казкова! А ще цей фільм буде корисний вчителям та батькам. Бо з першого погляду комічні та смішні епізоди, де головний герой виховував малих чортенят та зробив з них справжніх лицарів-запорожців, насправді дуже повчальні та змістовні. Тож педагогам та батькам буде з чого зробити висновки. Ще корисні уроки стосунків між чоловіками та жінками у цьому фільмі. А діти були у захопленні від битви козаків із чортами!

Коли промайнули останні кадри фільму, усі глядачі у залі підвелись та зааплодували. Також мешканці селища відзняли відео із подякою творчому колективу «Пекельної Хоругви» та особисто Сашкові Лірнику, що згодом розмістили у Фейсбук-спільноті стрічки.

Як повідомив Олександр Качан, показ «Пекельної Хоругви» у Якушинецькій громаді триватиме ще до 19 січня включно. Надалі фільм планують показати ще у клубах сіл Зарванців, Ксаверівки та Некрасова. А між тим у Фейсбук-спільноті стрічки мешканці ще багатьох міст та сіл України, зацікавившись позитивним досвідом Якушинців, прагнуть організувати показ «Пекельної Хоругви» ще у своїх містах та селах та цікавляться, як це зробити.
https://vezha.vn.ua/svij-do-svogo-po-svoye-yak-meshkantsi-vinnychchyni-samostijno-vlashtuvaly-pokaz-pekelnoyi-horugvy
bozuron 
Свій


З нами з: 12.02.17
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 62

2020-01-15 12:07  
прекрасна новина та не для мене...
Я через специфіку своєї роботи (а я - снайпер збройних сил) часто приховую навіть місце свого знаходження.
То ж торрент трекер цей для мене як для любителя кіно - єдиний пристойний вихід.
Час від часу я потрапляю у цивілізацію де можу глянути якийсь фільм.
Скажімо з Королем Віслюком я не потрапив у цивілізацію.
Тобто навіть якби я вчасно про нього почув і захотів би глянути я не зміг би цього зробити.
Так само із пекельною хоругвою.
Хотів би її глянути та не потрапив у цивілізацію і на час її прокату
munipet 
Забанено
Забанено


З нами з: 14.04.11
Востаннє: 05.11.22
Повідомлень: 356

2020-01-20 03:17  
Знайшов 720р якість в когось є доріжка укр ???

Додано через 1 хвилину 21 секунду:

з
panix 
Частий відвідувач


З нами з: 24.05.15
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 44

2020-01-21 00:41  
munipet написано:
Знайшов 720р якість в когось є доріжка укр ???

є і 1080р, але Корейською.
bozuron 
Свій


З нами з: 12.02.17
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 62

2020-01-22 14:51  
хоча б субтитри
bozuron 
Свій


З нами з: 12.02.17
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 62

2020-01-23 15:25  
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 12354

2020-01-23 15:29  
Я чогось не збагну: що ви так уподобали у цьому мультику? У чому його цінність?
bozuron 
Свій


З нами з: 12.02.17
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 62

2020-01-23 15:55  
та цікаво ж глянути наскільки мульт відповідає зеленій реальності в якій ми живемо
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2020-01-23 18:31  
bozuron
Мульт арабів, зроблений для них же - має відповідати дійсності України.....? у адептів петі шоколада все чудово в голові.
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 17144

2020-01-23 18:48  
bozuron написано:
ZEМанкурты

Robar III написано:
адептів петі

Хлопці, давайте абстрагуватися від персоналій "гетьманів", не піддаємся брудним політтехнологіям "розділяй і володарюй" і концентруємось на ідеї (Україні), бо он вже АТОвці валять один одного (в прямому значенні) у сварках за президента.
Вбивство на Київщині: два АТОвці посварилися через президентів
https://novynarnia.com/2020/01/21/vbivstvo-na-kiyivshhini/
siromakha 
Поважний учасник


З нами з: 01.08.19
Востаннє: 10.03.20
Повідомлень: 156

2020-01-23 19:18  
Arsenfpu
Його умовна цінність полягає в тому, що в недалеких українчиків від цього мультика люто палає срака. Он, вище один малоросіянин взагалі написав, що ледь не кожен, хто хоче переглянути чи перевірити відповідність мультфільма українським реаліям, - "адепт петі шоколада".

Причому Порошенка згадує тільки той, в кого дупа палає.
p/s: Цікаво, чи зреагує модерація на розпалювання ворожнечі? Навряд чи
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2020-01-23 19:57  
siromakha написано:
малоросіянин взагалі написав, що ледь не кожен, хто хоче переглянути чи перевірити відповідність мультфільма українським реаліям, - "адепт петі шоколада

Аххах. Ну ок, хай я буду малоросіянином у вашій уяві. Раз, свого носа не бачите. Кільканадцять повідомлень про "зелену реальність".
bozuron 
Свій


З нами з: 12.02.17
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 62

2020-01-24 00:12  
таке...
через те що у прихильників зебломіцина палають від нього пукани лише додає цікавості до його перегляду.
Саме тому мені особисто і цікаво глянути цей мульт.
Як я і думав посилання на ютюбі, що я раніше викладав, швидко заблокували, але скачати мульт я все ж таки встиг.
Озвучка непогана, але педераційною.
Все ще набираюсь часу і терпіння таки його подивитися ворожою мовою.
Якість 360Р.
Так що викладати десь тут на торрент поки що смислу нема.
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2020-01-24 00:20  
Мда... як же цікаво, що у декого тут "якщо не з нами, знач проти нас" логіка.
bozuron 
Свій


З нами з: 12.02.17
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 62

2020-01-24 00:20  
щодо того чи збираюсь я когось вбивати на політичному ґрунті, то це точно навряд.
Як снайпер занадто детально знаю що робить зброя, тому алкоголь не вживаю і зброєю користуюсь виключно для вбивства ворогів чи тренування у мистецтві цього вбивства.
Крім того не збираюсь я мовчати, коли на догоду ворожій пропаганді деякі особливо безголові прихильника зебломіцина починають обкидати лайном Петра Порошенка, і використовують при цьому ті штампи, що їм вклала в голови ворожа пропаганда.
Я чітко побачив, що скидання Порошенка з посади то була ворожа успішна спецоперація.
Звісно зі скиданням Порошенка вона не завершилася.
О ні я не боготворю Порошенка, більше того свого часу сам лив на нього лайна купи піддавшись на ворожу пропаганду. Він зробив величезну купу помилок, на які маю надію зараз уважно дивиться.
Та все ж Порошенко був беззаперечно кращим керівником ніж зебіло.
І ті хто ще цього не бачать впевнений скоро в цьому переконаються.
Карма дуже цікава штука.
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2020-01-24 00:52  
bozuron
Забагато, на собі зациклений. Прикинь, ............ зсу, алкоголю не вживаю. Не фанат зе. І, що тепер?

Додано через 1 хвилину 7 секунд:

bozuron написано:
Карма дуже цікава штука.
bozuron 
Свій


З нами з: 12.02.17
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 62

2020-01-24 01:23  
та нічо...
Маю надію ти теж нікого з своїх не вбиватимеш на ґрунті політичних дискусій.
Як і я в принципі.
Я продовжую плідну співпрацю навіть з тими хто і до нині активний прихильник зебломіцина.
Це не заважає нам час від часу по дружньому підколоти одне одного, та все ж вбивати за це своїх я вважаю не варто, є більш цікаві цілі для такої діяльності, і їх багато.
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2020-01-24 01:28  
bozuron
Мене мало, цікавлять політичні погляди людини, (в армії особливо) якщо її діяльність приносить користь, а робота зроблена вчасно та якісно.
Якщо ж хтось конкретно тупить, не бажає вчитись - то тут сам напросився. Вбивати когось за політичні погляди? Немає сенсу...
bozuron 
Свій


З нами з: 12.02.17
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 62

2020-01-24 01:38  
хіба якщо цей хтось не знаходиться по ту сторону лінії фронту...
Бо ті теж буває напирають, що воюють за "політичні погляди".
Хоч по суті воюють за ворожу країну.
munipet 
Забанено
Забанено


З нами з: 14.04.11
Востаннє: 05.11.22
Повідомлень: 356

2020-01-25 04:57  
Уявітьсобі, люди щей люблять того зеле гомо хабада )))
bozuron 
Свій


З нами з: 12.02.17
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 62

2020-01-25 08:53  
Досі не повідкривало очі від тої сечі, що воно їм ллє.
Їм все ще барига винуватий.
Я сам в шоці.
Ну нічо.
Я оптиміст в цьому плані.
Буде ще.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3