Капітан Марвел / Captain Marvel (2019) AVC Ukr/Eng | Sub Eng

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2
Автор Повідомлення
Bankir_UA 
Новенький

Востаннє: 09.06.19

2019-06-02 14:13  
Нормальне супергеройське кіно.
А хто дублює головну героїню? Якийсь незвичний голос))
Цікаво, чому марвелівці так і не зняли окремий фільм про Чорну Вдову? Наче ж планували колись...
pravdorub 
Свій

Востаннє: 14.06.19

2019-06-02 14:19  
Bankir_UA написано:
так і не зняли окремий фільм про Чорну Вдову?

якраз тривають зйомки

Додано через 5 хвилин 18 секунд:

в Норвегії
S3M4RiL 
Поважний учасник

Востаннє: 18.06.19

2019-06-03 10:01  
S3M4RiL написано:
Думаю це буде дочка подруги пілотки.

Помилився. Це не вона. Моніка Рембо має бути другим капітаном марвел, а за ноступну ЗЛ, ще не ясно. Або той пацан з третьої Залізної Людини або кучерява мулатка.
pkua 
Новенький

Востаннє: 17.06.19

2019-06-03 11:32  
Kenny McCormick
месники4 взагалі розчарування
ЕНЕЙ.12 
VIP

Востаннє: 19.06.19

2019-06-03 15:39  
SergLis написано:

Borodatko написано:
не пілотиня, а пілотиця

пілотка ))))

Хоч і по-кацапськи дикувато, але тут саме так!))

vanya3891 написано:
Дивитись тільки як комедію 8/10

А з чого ж сміятися, з примітивізму чи псевдофемінізму??)) Так то краще поспівчувати...

Думка після перегляду (додивився з інтервалами!):
Йой кумцю, що ж то було, якась дубово-пластмасова "акторкиня" (не проти фемінітивів, як таких, головне щоб не занадто...!), впіймала одну (аж одну з десятків?!?Vampire-like teeth) "балістичну" (а чому не супер-мега ядро з гармати, чи нано-цифрову каменюку, з міжгалактичної катапульти?! Vampire-like teeth), і ще якусь там хрінь, тримала-утримувала, а потім так по-дівочому, "пихнула" її..., та так, що й решта всі одна одну понищили ( Vampire-like teeth Vampire-like teeth???), не вистачало ще супер-пупер стрінгів-бумерангу (обов'язково не рожевого кольоруVampire-like teeth), які б "добили" решту кораблів прибульців)))))
Tranceliker 
Свій

2019-06-03 18:32  
Чудовий фільм! Я закрхався в героїню Happy
DeFoX 
Частий відвідувач

2019-06-03 18:47  
ЕНЕЙ.12 написано:

впіймала одну (аж одну з десятків?!?)

Одна людина ловить одну ракету, капець яка дивина... Ні шоб спіймати по десятку в кожну руку - то ж вже зовсім інша була б справа! Rolleyes (2)

ЕНЕЙ.12 написано:

"балістичну" (а чому не супер-мега ядро з гармати, чи нано-цифрову каменюку, з міжгалактичної катапульти?! )

Як не дивно, але їхня "балістичність" обумовлена відповідністью умовам балістичних ракет.

ЕНЕЙ.12 написано:

тримала-утримувала, а потім так по-дівочому, "пихнула" її..., та так, що й решта всі одна одну понищили ( ???), не вистачало ще супер-пупер стрінгів-бумерангу (обов'язково не рожевого кольору), які б "добили" решту кораблів прибульців)))))

Вас дивує, що вибух однієї ракети знищив інші? А, власне, чому? Ті ракети винищують все живе на планеті, тож потужності вибуху однієї з запасом вистачило б на інші.

Серьйозно, ну як не подобається фільм, то можно ж так просто і написати. Або ж докладно пояснити причини такого ставлення. Але який сенс писати пост, що зовсім позбавлений сенсу?
ЕНЕЙ.12 
VIP

2019-06-03 23:53  
DeFoX
Якщо Вам, не зрозуміло, то це зовсім не означає,
DeFoX написано:
що зовсім позбавлений сенсу?

бо в принципі, для того існують такі "засоби" передачі інформації, як сарказм, іронія і сатира!))
Чи аж так заділо, бо якщо ні то просто уважніше передивіться той епізод, хоча цей епізод просто був як "гарний опис" оцього "мегаблокбастера", знову ж таки на мою думку!

А написав, бо таке моє бачення, бо так захотів, бо це взагалі-то форум, де люди й пишуть свої враження, від переглянутого фільму!!!Vampire-like teeth Vampire-like teeth

А просто "не подобається фільм" - це дуже "інформативно", та "правильно"!?!)))

DeFoX написано:
Або ж докладно пояснити причини такого ставлення.

Це як, описувати докладно кожну х...ню, що тут назнімали, бо нормального (навіть для Марвела) тут катма, та писати таку купу тексту..., заради чого!??))

П.С.: Слова "відповідністю" та "серйозно" пишуться без м'якого знаку, "Серь..."))
DeFoX 
Частий відвідувач

2019-06-04 02:03  
ЕНЕЙ.12 написано:
бо в принципі, для того існують такі "засоби" передачі інформації, як сарказм, іронія і сатира!))

О, так то були іронія із сарказмом? І що саме вони... хм... висміюють? Балістичні ракети, чи ударну хвилю?

ЕНЕЙ.12 написано:

Чи аж так заділо, бо якщо ні то просто уважніше передивіться той епізод, хоча цей епізод просто був як "гарний опис" оцього "мегаблокбастера", знову ж таки на мою думку!

Так я ж перед тим як писати саме передивився - треба ж перевірити, а то раптом щось прогавив.

А стосовно "заділо"... З чого б це раптом? Просто реально дивно читати негативні відгуки про цей фільм. Не тому, що він якийсь чудовий, або дуже мені сподобався. Але, друзі, хіба заздалегідь не було відомо, що це - кіновсесвіт Марвела, з усім, що з цього витікає? Це ж не "Темна вежа", від якої очікували нормальної екранізації роману, а вийшло казна-що, тут що чекали, те й отримали. Не більше, але й не менше, а на загальному рівні так і цілком пристойно навіть. Чи хтось чекає від Марвел шедеврів? о_О

ЕНЕЙ.12 написано:
Це як, описувати докладно кожну х...ню, що тут назнімали, бо нормального (навіть для Марвела) тут катма, та писати таку купу тексту..., заради чого!??))

Так от і я не розумію - заради чого був пост про ракети...

ЕНЕЙ.12 написано:

П.С.: Слова "відповідністю" та "серйозно" пишуться без м'якого знаку, "Серь..."))

А от за це щиро дякую, навіть виправдовуватися не стану, як я так примудрився осоромиться Happy
vidokone 
Новенький

2019-06-04 04:41  
Абсолютно нормальний фільм як для Марвела. Були й слабші фільми... Це ж комікси) подивився і наступний чекаєш. 7-8/10.
Judgment Day 
Новенький

2019-06-04 08:24  
DeFoX
У кожного свої смаки і критерії оцінювання, тому не треба тут розписувати за "правду" і видавати свої суб'єктивні оцінки за об'єктивні. Як на мене, то серед фільмів, які зняті по коміксах Марвел, є шедевральні стрічки, які вже увійшли в історію, влюбивши в себе космічну кількість людей. Це список (це не ТОП) фільмів, які вважаю шедевральними:
1. Spider-Man 2 (2004)
2. X-MEN 2 (2003)
3. X-MEN Days of Future Past (2014)
4. Iron Man (2008)
5. Guardians of the Galaxy (2014)
6. Captain America 2 (2014)
7. Captain America Civil War (2016)
8. Avengers 3. Infinity War (2018)
9. Kingsman: The Secret Service (2015) (Icon Comics - видавництво-імринт Марвел)

Не бачу сенсу у тому, щоб описувати дані фільми, тому що кожен своє знайде у цих фільмах. Теоретично, так, ми можемо знайти мінуси в даних фільмах, але у голові треба тримати думку, що цей світ не є ідеальним. Та й взагалі, ідеалу не існує. Якщо захотіти, то можна знайти неточності і помилки у більшості шедевральних фільмах і книгах. Можем згадати фільм-шедевр "Безславні виродки", де була повністю переписана історія, були кіногріхи, але цей фільм був, є і буде для багатьох людей шедевром.

На рахунок Капітан Марвел, ну-у-у, я вважаю, що цей фільм навіть поряд не лежав біля вище названих. Навіть та сама "Диво-жінка" вище на півтори голови. Як на мене, то один з самих найкращих фільмів про сильну жінку, - це "Крихітка на мільйон доларів".

Додано через 44 хвилини 11 секунд:

А от якщо робити ТОП фільмів по коміксах, то у мене він буде такий:

1. Watchmen (2009)
2. The Dark Knight (2008)
3. V for Vendetta (2006)
4. Batman Begins (2005)
5. Batman v Superman Dawn of Justice (2016) (якщо будуть питання по цьому пункту, то можемо про це побалакати в приватних повідомленнях)
6. Man of Steel (2013)
7. Sin City (2005)

Чому не попали в цей ТОП фільми від Марвел? Як на мене, не той рівень (вони на високому рівні), явно нижчий. Вище озвучені фільми вважаю фресками, які мають стиль, картинку оригінальну, оригінальну музику (Hans Zimmer, Junkie XL, Tyler Bates, James Newton Howard, Dario Marianelli) естетику і характер. От для прикладу можемо взяти фільм "Доктор Стрендж". Хороший фільм? Навіть дуже. А про фінал взагалі промовчу. Дуже помпезний, оригінальний і явно крутий (дуже виділяється на фоні інших фільмів Марвел), але як тільки згадую комічні моменти, які явно моментами вибивались з ритму і стилю фільма. Приклад:
1. Сцени з мантією, яка тягнула Стівена в одну сторону, а Стівен біг в іншу. Відчуваю дисонанс, згадуючи сцени моральних і фізичних страждань Стренджа
2. Сцена, коли Стівен прилетів обличчям у вікно автобуса (в епіцентрі запальної битви), де сидів Стен Лі, який усміхаючись сказав: "Ох і накрутили". Це щось на рівні серіалів або комедій. Подібного не пригадую в фільмах, які потрапили до мого ТОПу. Були жарти у тих фільмах? Були, але вони подані витончено
3. Сцена драматична, де Стівен плакав, закінчується тим, що йому мантія витирає сльози, а він їй пробулькав: "Та годі вже!". Черговий дисонанс

Як говориться: "Все пізнається у порівнянні".
xz_SLIM_zx 
VIP

2019-06-05 00:39  
Усі останні фільми Марвел повністю програють старту кіновсесвіту. Хоча й там був Тор, в якого був класний сеттинг, але сюжет та гра Хемсворта...ніби й він мав бути дуб дубом на чужій планеті, але взагалі якийсь безталанний селюк у нього вийшов. По суті, вся серія "Тор"-а найслабша, хоча я клюнув на Рагнарока, але ж там такий класний саундтрек!!!) (от чесно, трейлер під трек Лед Зеппелін мене справді затягнув в кінотеатр=) )))
"Чорна пантера" пробила зовсім не глибоке дно Тора, адже з усіма цими мінусами серія все ж була досить хорошою, хоча й не дотягувала до інших фільмів кіносаги. Повністю усе в цьому фільмі було банальним, ідіотським і нецікавим. Дивився його звідси, з Гуртому, і дуже радий що не йшов у кіно. "Залізну людину" я дивився в 2011 і досі пам'ятаю більшу частину сюжету. Пантеру дивився у квітні 2018 і в голові немає жодного спогаду про це кіно.
І ось "Капітан Марвел". Чи то толерантність грає таку роль у моїй підсвідомості, чи я не знаю, але фільм з темношкірим ГГ з Африки і з жінкою у ролі супергероїні в центрі сюжету для мене виявились неймовірно дурними. Фьюрі в сюжет могли не вплітати, адже виглядає Семюел Л. Джексон справді класно і молодо під 1995 рік, але рухається згідно свого похилого акторського віку і це дуже кидається в очі. З гумором взагалі жах - він настільки простий, що не смішно ніде і його втулили в кожну вільну секунду, а то й в момент, де можна було зробити/сказати щось логічне і розумне, але ж ні, потрібен жарт на рівні "Кривого зеркала" (хоча дві "бабушки" були там на рівні!!!)
Словом, останніх "Месників" хоч і чекаю на Гуртомі, але дивитися трохи лячно
особливо після того, як краєм ока в поганій якості у знайомого побачив Халка у смокінгу на чиємусь похороні
Джуда Лоу шкода. Люблю цього актора, а його впихнули в таке... болото
Автору подяка
Оцінка 5/10 з урахуванням розчарування, а так більше 6 не заслуговує)
The Darknesss 
Новенький

2019-06-05 16:18  
Якого там 7.1 рейтинг , фільм сміття .
ups 
Новенький

2019-06-05 16:31  
Дивна адаптація перекладу Капітана Марвела від студії LeDoyen - "Карателі" та "Агресія", Карл! Навіть в української вікіпедії написано, що "Accuser" українською "Обвинувач". Наприклад, є у світі Марвелу такий персонаж імперії Крі, як Ронан Обвинувач. Дивіться мовою орігіналу!

в порівнянні eng -> ukr by LeDoyen -> rus subs
00:08:11 | The Accusers will bomb - Карателі бомбитимуть - Обвинители разбомбят
00:56:24 | The Accusers completed their operation.. - Карателі завершили операцію.. - Обвинители завершили операцию…
01:11:59 | Ruins that the Accusers are responsible for. - За ці руїни ваші Карателі відповідальні.- Это дело рук Обвинителей, они ответственны.
01:45:39 | Tell the Supreme Intelligence that I'm coming to end it. The war. The lies. All of it. - Скажи Абсолютному інтелекту, що я покладу цьому край. Війні. Агресії. Та брехні. - Передай Высшему разуму, что я собираюсь покончить с этим. С войной. С враньём. Со всем.
S3M4RiL 
Поважний учасник

2019-06-06 12:59  
ups
Переклад - важка справа, дубляж тим більше. Ви маєте розуміти, що перекладачі не тільки перекладають кожне речення в слові, але й мусять адаптувати те чи інше слово і навіть будову речення до української. І щоб ті слова щей природно звучали з губ акторів, що розмовляють англійською. Однак, ви хоча б довели, що там перекладали з англійської, а не російською, чим грішать наші перекладачі.
darklight94 
Свій

2019-06-06 14:33  
Цитата:
Однак, ви хоча б довели, що там перекладали з англійської, а не російською, чим грішать наші перекладачі.

Як вони могли перекладати з росіїйськой, якщо фільм в них вийшов в ту саму дату, що і в нас?
ups 
Новенький

2019-06-06 14:49  
S3M4RiL
Оригінальна мова фильму - англійська, переклади роблять з оригінальної мови. Нічого доводити не треба.
Виходить - дивна ця "важка та природня" адаптація від LeDoyen)
darklight94 
Свій

2019-06-06 16:28  
Цитата:
Tell the Supreme Intelligence that I'm coming to end it. The war. The lies. All of it. - Скажи Абсолютному інтелекту, що я покладу цьому край. Війні. АГРЕСІЇ. Та брехні.

Після того, як вони запхнули в американський мультфільм фразу "Слава Україні", мене вже важко здивувати таким Neutral
S3M4RiL 
Поважний учасник

2019-06-06 20:01  
ups написано:
Оригінальна мова фильму - англійська, переклади роблять з оригінальної мови. Нічого доводити не треба.

Нажаль не завжди. Книги люблять перекладати з російської. Особливо така шаражка як "клуб сімейного дозвілля" Про "важка та природня" іронізувати не треба. У вас виникають проблеми, щоб слово "фільм" написати правильно, а ви вже наїжаєте на перекладачів.
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 

2019-06-07 17:27  
S3M4RiL написано:
Особливо така шаражка як "клуб сімейного дозвілля"

Ні. Тут "Фоліо" королі.
Estranded 
VIP

2019-06-09 19:46  
Посередній супергеройський фільм, на один раз, 6/10.
Quit_ua 
Свій

2019-06-10 12:45  
Єдиний фільм від марвел, де мені стало не цікаво посеред фільму і я його вимкнув зі сподіванням що з другої спроби додивлюсь до кінця...
Djohnnikey 
Поважний учасник

2019-06-12 22:55  
Насправді один з кращих сучасних марвеловських фільмів: є доволі несподіваний сюжет, коли вороги стають друзями, щось на кшталт "свій серед чужих". Дуже атмосферна гра Л. Джексона та Капітана Халепи, єдине - головна героїня аж занадто переграє (у неї більше пафосності, аніж гри). Й все ж у цілому дивитися цікаво, біля екрану не сумуєш.
Тому міцна шістка за 10-бальною шкалою.
Maters 
VIP

2019-06-13 23:32  
Не прикольний фільм. Один з найгірших з кіновсесвіту Марвел. Його "перевершує" тільки пантера
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2