ВАЖЛИВО | Список порушників, або «Чому мені вліпили гірчичник ні за що?»

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5  наступна
Автор Повідомлення
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 1136

2019-04-09 20:27  
О бачу альтернативна флудильня підїхала ... ловіть
Anоnymous 
VIP


З нами з: 25.08.18
Востаннє: 04.06.19
Повідомлень: 804

2019-04-09 21:05  
Мені все більше толока нагадує управління нашої держави..............боряться з усім що можна тільки не з тим чим треба....ХАХА
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2019-04-09 23:32  
11994455 написано:
альтернативна флудильня

Так: тут зібрались усі альтернативно обдаровані. Зі мною на чолі. Як їхнім ідеологом, вождем, ідолом та почесним папою римським тутешнього королівства.
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 1136

2019-04-11 21:15  
Та ну якась задниця пост https://toloka.to/t100433 видалили а Hector Escaton ні повідомлення ні бану - чистий як сльоза ....
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2019-04-16 04:14  
на підставі гірчичника, виданого за цей допис, додав Cleaf назад до списку.

прохання до відвідувачів форуму повідомляти, якщо хтось отримує попередження за розмови з тими, кого нема в цьому списку. сам я за всім не вслідкую.
kryk-v.ya. 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 14.02.14
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 4199

2019-04-16 16:55  
Virake написано:
прохання до відвідувачів форуму повідомляти

1936 рік повертається?
Anоnymous 
VIP


З нами з: 25.08.18
Востаннє: 04.06.19
Повідомлень: 804

2019-04-16 17:25  
Virake
отримав попередження за спілкування з ним https://toloka.to/u32447
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2019-04-16 19:33  
kryk-v.ya. написано:
1936 рік повертається?
якщо хочете не мати чіткого списку персон-нон-ґрата, а натомість перевіряти це на собі методом несподіваного отримання гірчичників за розмови з ними — прошу пана, можете сюди навіть не заходити. в кожному разі цей список не спонукає адміна до якихось дій, як і не обмежує від вчинення інших, а просто інформує громаду про реальний стан справ настільки, наскільки це можливо зробити для мене.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 14:37  
Це взагалі якось все стає мегатупо: тепер ще й потрібно вивчати список людей з ким можна спілкуватися, а з ким не можна.

Завжди ставився і ставитимусь до всіх умовно однаково. Принципово не хочу ділити людей на сорти і категорії.

Додано через 5 хвилин 34 секунди:

Ну дійсно, вже лише у темі 12 нікнеймів, то я тепер маю виписати таблицю і щораз звірятися з нею, коли відповідаю незнайомій людині?

Якось узагалі це сумно.

І судячи з щойнішнього випадку — не працює. І шкодить адекватним людям.

Додано через 2 хвилини 1 секунду:

Реально — лише демотивує.
st_78 
VIP


З нами з: 18.11.16
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 1241

2019-04-19 14:46  
EvGaS написано:
Це взагалі якось все стає мегатупо

Підтримую. Одні пишуть маячню, інші на ту маячню намагаються реагувати. Набридли як перші, так і другі.
feron9 
Забанено
Забанено


З нами з: 07.11.17
Востаннє: 21.01.21
Повідомлень: 54

2019-04-19 14:48  
а не може бути, що ці "недоторкані", з якими недозволено дискутувати і є якийсь модератор чи адмін під другим ніком? а як інакше пояснити, що вони можуть матюкатись, погрожувати, порушувати правила і їм за це або взагалі нічого, або максимум попердження на один тиждень.

Або це знайомі "богів" цьго форуму.
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2019-04-19 14:59  
EvGaS, насправді все дуже просто. люди, які дійсно тільки недавно дізналися про Толоку (і тому мають недавню дату реєстрації), зазвичай в дискусії не вступають. тому коли ви бачите нещодавно зареєстрованого скандаліста — 90% імовірність того, що це повернувся раніше забанений троль. а якщо ви за таким принципом випадково проігноруєте безневинну людину, то їй від того нічого поганого не буде. так що насправді це дуже хороше рішення — просто адміну слід було одразу оголосити список, а не чекати, що люди самі у всьому будуть розбиратися.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 15:07  
st_78 написано:
Підтримую. Одні пишуть маячню, інші на ту маячню намагаються реагувати. Набридли як перші, так і другі.

Це легко казати. А от уявіть — у вас людина щось питає, ви їй відповідаєте. Звідкіля вам знати чи можна цій людині відповідати, чи ні?
Вам просто вліплюють гірчичника ні за що.

Вже більша частина активних форумчан з дивними гірчичниками форумом ходить. У деяких темах взагалі когось без зауваження через 2-3 повідомлення важко знайти.

Дуже дивує нинішнє становище, бо скільки років проспілкувався на форумах, і скільки не лаявся — такого дивацтва ще ніколи й ніде не було.

Виходить — з форуму просто поступово підуть саме люди, які відповідають на повідомлення тролів.

Додано через 4 хвилини 24 секунди:

feron9 написано:

а не може бути, що ці "недоторкані", з якими недозволено дискутувати і є якийсь модератор чи адмін під другим ніком? а як інакше пояснити, що вони можуть матюкатись, погрожувати, порушувати правила і їм за це або взагалі нічого, або максимум попердження на один тиждень.

Або це знайомі "богів" цьго форуму.


Ні, це просто банальний наслідок нестачі модераторів спілкування у розділах: лайки і усілякі образливі расистьско-релігійно-сексистські й тощо висловлювання можуть стирчати по дві доби, поки не з’явиться дійсно «живий» модератор розділу і не прибере їх.

А ті модератори, що й так є — мені здаються дуже сильно перевантаженими, бо мають і релізи перевіряти. І з часом «якість» чи то «уважність» перевірки релізів просіла — нині вона доволі умовна порівняно з кількома роками тому.

Додано через 42 секунди:

feron9
* це просто з власних спостережень як воно мені видно.

Додано через 1 хвилину 50 секунд:

Мабуть і сам буду задумуватись про перехід на багатопрофільне відвідування толоки, бо зі свого профілю нормально спілкуватись як є — не можна.
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2019-04-19 15:11  
EvGaS написано:
Вже більша частина активних форумчан з дивними гірчичниками форумом ходить. У деяких темах взагалі когось без зауваження через 2-3 повідомлення важко знайти.
більшість із цих несправедливо загірчичених насправді мали гірчичники і до того.
EvGaS написано:
з форуму просто поступово підуть саме люди, які відповідають на повідомлення тролів.
або просто перестануть відповідати тролям і проблема зникне сама собою.

Додано через 2 хвилини:

EvGaS написано:
Мабуть і сам буду задумуватись про перехід на багатопрофільне відвідування толоки, бо зі свого профілю нормально спілкуватись як є — не можна.
ну ви хоч самі не розписуйтеся в тому, як збираєтеся порушувати правила.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 15:13  
Virake написано:
насправді все дуже просто. люди, які дійсно тільки недавно дізналися про Толоку (і тому мають недавню дату реєстрації), зазвичай в дискусії не вступають.

Оце ключове слово — зазвичай.
Але зазвичай — це не завжди і не щораз.

Вже колись створював тему про агресивне ставлення до новачків. Нині теж підтримую думку про те, що новачків, адекватних — не варто обмежувати чи грубо ставитись.

І ще — у різних людей буває нарізно і їм потрібна різна кількість повідомлень, щоб зрозуміти чи адекватний їхній співбесідник. Тому дуже і дуже все якось розмито.

Поки що я бачу — це багато людей здатних на конструктивну бесіду, яких взагалі ні за що образили. Бо тут слово покарали якось узагалі мені до логіки не йде, бо не розумію.
st_78 
VIP


З нами з: 18.11.16
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 1241

2019-04-19 15:14  
EvGaS написано:
Це легко казати.

Дуже легко. Є сфера відповідальності адміністрації й сфера відповідальності користувача.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 15:21  
Virake написано:
а якщо ви за таким принципом випадково проігноруєте безневинну людину, то їй від того нічого поганого не буде.

Ну я притримуюсь інакшої думки — лояльності до нових користувачів у спілкуванні.
Байдужість — це теж погано. Особливо якщо врахувати, що на цьому форумі доволі мала кількість людей, які спілкуються. Порівняно з мовчунами.
Виходить — просто нікому буде відповісти людині, коли що.

Додано через 3 хвилини 46 секунд:

Virake написано:
більшість із цих несправедливо загірчичених насправді мали гірчичники і до того.

Ну не кажіть — я кілька дуже неочікуваних осіб побачив з ними.

Наразі взагалі не можу нікого пригадати з кількома тисячами повідомлень, хто не є модератором і не має гірчичника.

Виглядає як якийсь сайт неадекватів, або ж жовтий дім (воно ж дурка, воно ж божевільня).

Додано через 1 хвилину 43 секунди:

Virake написано:
або просто перестануть відповідати тролям і проблема зникне сама собою.

Питання: скільки адекватних людей має піти з форуму до тієї миті?
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2019-04-19 15:22  
EvGaS написано:
Але зазвичай — це не завжди і не щораз.
і це не катастрофа.
EvGaS написано:
Вже колись створював тему про агресивне ставлення до новачків. Нині теж підтримую думку про те, що новачків, адекватних — не варто обмежувати чи грубо ставитись.
яке ще агресивне ставлення?
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 15:26  
Virake написано:
ну ви хоч самі не розписуйтеся в тому, як збираєтеся порушувати правила.

Ну ми вже й так доходимо до думкозлочину за Орвелом.

Якщо в мене виникає практична і прагматична потреба мати кілька профілів — то не бачу нічого поганого в тім щоб її озвучувати. Якщо це когось заохочує до поганих дій — це знову ж не моя відповідальність і я нічого не порушував.

А думати в мене є право про що хочу, я ж це не роблю і нікого не підбурюю і не закликаю.
Інше питання, що було створено обставини, які мене штовхають на розгляд дій поза правилами.
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2019-04-19 15:27  
EvGaS написано:
Ну не кажіть — я кілька дуже неочікуваних осіб побачив з ними.
кого?
EvGaS написано:
Наразі взагалі не можу нікого пригадати з кількома тисячами повідомлень, хто не є модератором і не має гірчичника.
ну ще б пак — написати тисячі повідомлень, то ясна річ, що бодай кілька з них вийдуть за рамки правил.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 15:33  
Virake написано:
і це не катастрофа.

В ресурсу й так не мегабагато релізерів і людей, які додають корисне наповнення сайтові.

Virake написано:
яке ще агресивне ставлення?

Та було колись 2-3 випадки лайок, ото й створював тему щоб звернути увагу.

Додано через 4 хвилини 56 секунд:

Virake написано:
кого?

Залишу при собі кого очікував, а кого ні, щоб нікого не ображати і не розчаровувати. Happy

Люди бувають різні — хтось агресивніше реагує, хтось виваженіше. Тим не менш — знову, не хочу ділити на категорії. Бо з певним успіхом можна спілкуватися практично з кожним індивідом.

Virake написано:
ну ще б пак — написати тисячі повідомлень, то ясна річ, що бодай кілька з них вийдуть за рамки правил.

Ну для кого яка норма.
Можуть бути й святі люди, які й за 20 тисяч повідомлень може нікого не образять. Happy

Але Гуртом — це сайт злісних рецидивістів. XD
Бійтеся їх, і якщо спитають прикурити — тікайте що є сил од тих хуліганів. ))
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2019-04-19 15:35  
EvGaS написано:
Якщо в мене виникає практична і прагматична потреба мати кілька профілів — то не бачу нічого поганого в тім щоб її озвучувати. Якщо це когось заохочує до поганих дій — це знову ж не моя відповідальність і я нічого не порушував.
створення повторних профілів це жорстка підстава для бану.
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2019-04-19 15:41  
EvGaS написано:
В ресурсу й так не мегабагато релізерів і людей, які додають корисне наповнення сайтові.
ніщо не заважає цим людям займатися релізерством замість срачів.
EvGaS написано:
Залишу при собі кого очікував, а кого ні, щоб нікого не ображати і не розчаровувати. Happy

Люди бувають різні — хтось агресивніше реагує, хтось виваженіше. Тим не менш — знову, не хочу ділити на категорії. Бо з певним успіхом можна спілкуватися практично з кожним індивідом.
я теж маю досвід спілкування з деякими одіозними персонами на цьому сайті і ні до чого хорошого це не призводило.
EvGaS написано:
Але Гуртом — це сайт злісних рецидивістів. XD
Бійтеся їх, і якщо спитають прикурити — тікайте що є сил од тих хуліганів. ))
остерігайтеся незнайомців… дійсно щось дике є в цих словах. але це так не тільки на Гуртом. цілий інтернет переповнений анонімними упирями.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 16:24  
Virake написано:
створення повторних профілів це жорстка підстава для бану.

Але ж на тролів це чомусь не діє.

Додано через 8 хвилин 41 секунду:

Virake
Про розмову у ПП — скажімо, що я дивлюся на проблему і на її вирішення не так як ви. І видно її не так як вам. Скажімо, що в мене перспектива з задзеркалля чи зі дна озера на все це. Осьо й усього.

Додано через 2 хвилини 53 секунди:

Virake написано:
ніщо не заважає цим людям займатися релізерством замість срачів.

Якщо людина займається релізами і не спілкується й не відволікається — є більша вірогідність що їй усе набридне. Коли дружнє ком’юніті може створювати позитивне ядро за зацікавленостями.

Додано через 3 хвилини 11 секунд:

Virake написано:
я теж маю досвід спілкування з деякими одіозними персонами на цьому сайті і ні до чого хорошого це не призводило.

Це все залежить від людини і її витримки. Бувають і дуже спокійні люди, яких дістати майже неможливо, навіть якщо вони довго спілкуються з агресивним неадекватом.

Додано через 1 хвилину 24 секунди:

Це просто щодо того, що не варто підставляти власні параметри і власний досвід — майже гарантовано знайдеться хтось гірший і кращий за тебе у чомусь.

Додано через 2 хвилини 51 секунду:

Virake написано:
остерігайтеся незнайомців… дійсно щось дике є в цих словах. але це так не тільки на Гуртом. цілий інтернет переповнений анонімними упирями.

Ну не знаю. Як на мене — люди є завжди люди. Зі своїми гарними, добрими, поганими і гидкими рисами. Можливо те, що майже завжди очікую одразу ж усього — і найкращого, і найгіршого, і найвірогіднішого — майже й ніколи не дивуюсь.
А анони в інеті — це анони.

Додано через 1 хвилину 44 секунди:

Virake написано:
остерігайтеся незнайомців… дійсно щось дике є в цих словах

Ну… щось десь так з цього й починав у цій темі, що проти такої концепції, бо вважаю її помилковою. Бо просто погіршуються можливості для позитивного контакту між людьми.

Додано через 14 хвилин 59 секунд:

Взагалі, є така ідея, реалізована на деяких інших форумах: новорічне скидання попереджень користувачам на різдвяні свята.
Для того щоб усі могли якось одне одного пробачити й помиритися.
Схоже що таки працює, бо такої гризанини і негативу як на гуртомі інколи доходить — не спостерігалося.
Медихронал 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 15.08.10
Востаннє: 18.07.22
Повідомлень: 966

2019-04-19 16:45  
Virake написано:
створення повторних профілів це жорстка підстава для бану.

Формально, так.

Практично ж, використання механізмів, які дозволили би автоматизувати та/або гарантувати ідентифікацію таких профілів, або ж які би обмежували створення нових профілів - суперечить ідеї відкритого анонімного форуму, яким є Гуртом.

Тому бани за повторний профіль можуть бути лише в результаті висновку модератора, що профіль, на який він звернув увагу, дійсно створений раніше забаненим користувачем. А висновок такий можна зробити лише за ознаками, приклади яких є в шапці.

Крім того такі бани ніяк не лякають тих, для кого цей профіль вже якийсь 38-ий за місяць. Бан профілю може бути неприємним лише давнім користувачам, які мають високий рейтинг, якусь історію релізів, чи щось у такому дусі.

В таких обставинах варіантів небагато: дуже активна модерація (із чим на Гуртом дійсно є проблеми) або ігнорування.
І от що-що, а ігнорування точно спрацювало би, якби воно могло бути тотальне (з боку всіх користувачів). Який сенс падати на підлогу, верещати й дриґати ногами, якщо в кімнаті нікого нема? А от уже таке тотальне ігнорування - неможливе.

Тож проблема тролів ніколи не зникне. Єдине, що може вдіяти користувач: навчитися бачити межу між адекватним обговренням і срачем, і намагатися уникати другого.

Гадаю, Virake, ти постраждав, бо або не побачив, або не звернув уваги на попередження від адміна в конкретному контексті. Ото й уся історія.
Мабуть від цієї теми є користь, яка полягає в зборі інформації про вже знаменитих гуртомівських тролів, але чи скористається нею хтось - відкрите запитання.
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2019-04-19 18:02  
Медихронал написано:
Бан профілю може бути неприємним лише давнім користувачам, які мають високий рейтинг, якусь історію релізів, чи щось у такому дусі.
для щонайменше двох людей зі списку це не мало значення.
Медихронал написано:
Гадаю, Virake, ти постраждав, бо або не побачив, або не звернув уваги на попередження від адміна в конкретному контексті. Ото й уся історія.
так я ж прямим текстом і написав, що саме це і сталося.
Медихронал написано:
але чи скористається нею хтось - відкрите запитання.
без цієї теми люди не матимуть можливості дізнаватися про те, що з кимось не можна розмовляти.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 21:22  
Медихронал
З думкою про модерацію згоден. Потрібна ефективніша структура.

Хоча ще є третій і четвертий варіант: закрити форум або усім піти з форуму.

Додано через 3 хвилини 28 секунд:

Медихронал написано:
Гадаю, Virake, ти постраждав, бо або не побачив, або не звернув уваги на попередження від адміна в конкретному контексті. Ото й уся історія.

А ще крім нього не помітили попередження я і Арсенфпу, і може ще кого не помітив — це вже статистика вимальовується.

Може й дійсно просто зпакую звідси валізи на невизначений термін.
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2019-04-19 21:29  
EvGaS написано:
закрити форум або усім піти з форуму.
і тоді все розповзеться по релізах, як було до того. і посипляться гірчичники за флуд! і казатимуть люди: ну а шо таке, нема ж більше місця для таких розмов. і посипляться гірчичники за неповагу до дій модераторів. най бог береже від повернення до такого.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 21:30  
Virake написано:
і тоді все розповзеться по релізах, як було до того. і посипляться гірчичники за флуд! і казатимуть люди: ну а шо таке, нема ж більше місця для таких розмов. і посипляться гірчичники за неповагу до дій модераторів. най бог береже від повернення до такого.

Ну так я ж кажу — варіант 4, просто піти.
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2019-04-19 21:33  
ну я десь тиждень сюди не заходив, відпочивав. після виборів мабуть теж відпочиватиму. нічого страшного в тому, щоб інколи брати перерву.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5  наступна