Помер Hdclub

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  наступна
Автор Повідомлення
Bohdan237 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 13.02.12
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 1672

2017-08-30 16:06  
igor911 написано:
В мене хвилин зо 5-10 були проблеми з Толокою - не відкривалась...

Толока останнім часом дуже глючить, довго відкриваються сторінки і тд, схоже чимось на хакерську атаку навіть(про що також наголосили на hdclub), але при цьому анонсер працює справно і приймає запити

Стосовно закритості даного і покищо єдиного україномовного ресурсу, який містить таке розмаїття контенту повністю підтримую
Bod_zik99 
VIP


З нами з: 28.12.13
Востаннє: 16.05.24
Повідомлень: 1479

2017-08-30 16:25  
Можна створити голосування на рахунок перетворення Толоки на закритий трекер.Може хоч так привернемо увагу адміна.
Python 
VIP


З нами з: 01.07.09
Востаннє: 14.04.24
Повідомлень: 915

2017-08-30 16:29  
Arsenfpu написано:
А взагалі я писав все це, щоб люди перестали шукати ворогів деінде. Тут, в собі треба все виправляти, а не кивати на когось ззовні (в цьому випадку - клятих правовласників), які ЧОМУСЬ не думають про нашу мову.

Продовжуючи думку, шукати ворогів нема сенсу і в наших людях. Які, при всій щирій любові до рідної мови, часто опиняються в ситуації, коли отримати потрібну інформацію солов'їною фізично неможливо — ось вам усе загальнозрозумілою російською, а коли що не подобається, то вчіть англійську — це не російська, і на ній усе є (а ще на ній говорять у Європі. Ви ж хочете в Європу?..).

То хто ж насправді винен?
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 12423

2017-08-30 16:53  
Python
Щодо людей... А Ви постійте збоку коло терміналу поповнення (всілякі платежі, мобільні тощо) і постерігайте чи перемикають наші люди на український інтерфейс. А він там є Wide grin
mutomba 
VIP


З нами з: 20.10.13
Востаннє: 14.05.24
Повідомлень: 438

2017-08-30 16:55  
igor911
igor911 написано:
Щодо закритого трекера - мені теж подобається ідея, але клабу це не дуже допомогло...

100%
на хдклабі небуло вільної реєстрації наче так само як і на нолику...
madagaskar1 
VIP


З нами з: 08.05.14
Востаннє: 17.05.24
Повідомлень: 1445

2017-08-30 17:05  
а як же тут тако ж є багато реалізів з українськими доріжками
Python 
VIP


З нами з: 01.07.09
Востаннє: 14.04.24
Повідомлень: 915

2017-08-30 17:12  
Arsenfpu написано:
А Ви постійте збоку коло терміналу поповнення (всілякі платежі, мобільні тощо) і постерігайте чи перемикають наші люди на український інтерфейс.

У напівзросійщеному Києві й спостерігати нема потреби, бо відповідь і так відома.

З іншого боку, раніше я поповнював рахунок на терміналі, де після завершення роботи мова автоматично перемикалась на російську (навіть якщо користувач перед тим обрав українську). Зараз цього нема — чи то тепер дефолтовою мовою зробили українську, чи то воно зберігає мовні налаштування попереднього користувача — але тепер мене щоразу зустрічає український інтерфейс. Тож справа не стільки в людях загалом, як у тих із них, хто має вплив на ситуацію реальний, а не символічний.
Cleaf 
Забанено
Забанено


З нами з: 15.10.12
Востаннє: 23.03.18
Повідомлень: 1894

2017-08-30 17:20  
Схоже, толока всі трекери переживе.
Neytreenor 
Відео Гуртом - запис з ТБ
Відео Гуртом - запис з ТБ


З нами з: 03.04.11
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 4256

2017-08-30 17:21  
Можливо варто замислитися щодо формального розділення толоки на кілька псевдо-окремих трекерів, бо правовласники фільмів, музики та книг діють окремо (або взагалі не діють), так будуть значно вище шанси залишити хоча б частку контенту. Та/або винести найбільш дратуючий правовласників контент (щойно видані фільми, книги) на окремий трекер і вже його робити закритим.

А от робити всю толоку закритою - тут я категорично проти, упевнений, це її просто доб'є.

І що там у толоки з дзеркалами та бекапами?
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 12423

2017-08-30 17:22  
Python
Змови... зради... таємниці...

Все банальніше: лінь, байдужість та пристосуванство. А для чистоти експеремента коли будете не в Києві (і звісно, не в Маріуполі), то підійдіть до апарата, змініть мову на російську і ... насолоджуйтесь!
Python 
VIP


З нами з: 01.07.09
Востаннє: 14.04.24
Повідомлень: 915

2017-08-30 17:38  
Arsenfpu написано:
Все банальніше: лінь, байдужість та пристосуванство.

Вам це не подобається? Мені також. Але для більшості людей (не українців, а людей виду Homo sapiens загалом) це норма. Тож апелювати до їхнього патріотичного запалу — це як очікувати, що у правовласників звідкись прокинеться любов до української мови. Ви ж не думаєте, що всі українці поголовно підуть писати заяви до судів, коли їм відмовлять у праві отримати інформаційний продукт українською мовою? Це роблять окремі активісти, що мають час та натхнення — решта ж або мириться з ситуацією, або мовчки йде туди, де цю ж послугу їм нададуть українською (за умови, що їм узагалі є куди йти).
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 17.05.24
Повідомлень: 17144

2017-08-30 18:14  
Cleaf написано:
Схоже, толока всі трекери переживе

всі прикриті до цього часу ресурси заробляли бабло за рекламу/реєстрацію/віп і т.д.
Python 
VIP


З нами з: 01.07.09
Востаннє: 14.04.24
Повідомлень: 915

2017-08-30 18:34  
Щодо підготовки Толоки до можливої атаки правовласників. Робити її закритою сенсу нема — як бачимо, і до таких трекерів доповзає довга рука правовласника. Проте, необхідно створити дзеркало, що продовжуватиме роботу, навіть якщо правовласники заловлять Конфуціуса й примусять ліквідувати Толоку. А тому таке дзеркало має бути неприв'язане до нинішньої адміністрації, і його слід створити в якійсь із даркнет-мереж, щоб максимально унеможливити атаку на сервери. Справа за малим: створити копію Толоки з усіма торентами (і регулярно синхронізувати її з основною Толокою), розмістити її там, де її не зможуть накрити, й розказати всім, як туди доступитися.
ssTAss 
Загальний модератор Толоки


З нами з: 05.07.08
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 23280

2017-08-30 18:48  
Python написано:
Справа за малим:

иии... зробите? що Вам для цього потрібно?

не бачу сенсу в розмовах щодо закриття чи дублювання Толоки поки адмін не висловив своєї думки... можливо, ми і так суперзахищені (недарма ж змінили домен), а ви тут паніку наводите
igor911 написано:
ресурси заробляли бабло за рекламу/реєстрацію/віп і т.д.

я про це й кажу весь час, бо хтось завше намагається монетизувати Толоку
навіть проти цієї реклами, що є зараз... варто прибрати (наш формат, є-радіо)
нема грошей - нема претензій правовласників
кому потрібні "бідні" гуртомівці?))
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-08-30 19:21  
Якщо чесно — треба шукати ще один український трекер. Бо зараз виник деякий вакуум, і є висока вірогідність, що його чимось заповнюватимуть крім традиційного взобаня.
Який захист не роби, бекап завжди дієвіший. А так вже сталося, що після толоки фактично йти нікуди. В сенсі, тому хто хоче щось українською. А від зачинення якихось ресурсів кількість піратства не змінюється, тож робимо висновки, куди підуть ті люди і якою мовою усе дивитимуться.

Бо, судячи з кількості користувачів, опісля масового мору відвеосервісів, сервісів зберігання і трекерів, які мали хоча б якесь відношення до українського… тут народу значно не побільшало попри очікування. Тож найпростіше пояснення — народ перебрів з укрнету до рунету. Доантипіратилися, трясця. Бо тепер «викурити» та «відвадити» людей буде значно складніш. І тут вже постають серйозніші проблеми і питання. Взагалі.
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 03.07.14
Востаннє: 15.05.24
Повідомлень: 7347

2017-08-30 19:25  
madagaskar1
Як варіант для підготовки до найгіршого , можна там робити релізи.
Тут вантажити і там релізити, але це потрібно знайти людей , які зможуть там це робити. І цікаво, там мабуть потрібно додавати окрім українською буде московську доріжку, а це тоді додаткові проблеми те тілоздвиги.
А взагалі ідея релізити з толоки на якийсь лояльний трекер де не водиться злий москаль і нормальна адміністрація мені здається не поганою.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-08-30 19:34  
Хоча й усе одно за те що треба було валити ФС за невиплату податків державі з реклами. А от інші ресурси, які скоїли ритуальні суїциди з переляку — розчаровують. Екс потонув у жадобі власників. А щодо діставань правовласників (не авторів творів) — то воно завжди було, розкидувало побрехеньки і підкладало якусь дрібну свиню. Особливо цікаві погрози законодавством одних країн, коли люди живуть взагалі в інших і мають жити за законами власних країн.

Додано через 3 хвилини 5 секунд:

leicheman
Дурне питання: а чому не можна додавати трекери, а треба на кожен заливати окремо й роздавати окремо, не об’єднуючи тих, хто роздає? В сенсі, бачив англомовні роздачі з десятками трекерів, якісь живі, якісь — ні, але роздача виживала.
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 03.07.14
Востаннє: 15.05.24
Повідомлень: 7347

2017-08-30 20:10  
EvGaS написано:
Дурне питання: а чому не можна додавати трекери, а треба на кожен заливати окремо й роздавати окремо, не об’єднуючи тих, хто роздає? В сенсі, бачив англомовні роздачі з десятками трекерів, якісь живі, якісь — ні, але роздача виживала.


Ну тут справ у правилах трекера де будемо оформлювати роздачу (додаючи вже існуючий з толоки торрент) , бо якщо в них буде прописано, що потрібно московську чи ще якусь додавати доріжку , тоді те біда. А якщо не потрібно тоді буде усе просто. Але сумніваюсь, що є якийсь нормальний трекер де б це дозволялося (тільки укр чи оригінал і укр озвучення)
Cleaf 
Забанено
Забанено


З нами з: 15.10.12
Востаннє: 23.03.18
Повідомлень: 1894

2017-08-30 20:56  
Python написано:
створити копію Толоки з усіма торентами (і регулярно синхронізувати її з основною Толокою), розмістити її там, де її не зможуть накрити, й розказати всім, як туди доступитися.

Гарний варіант.
madagaskar1 
VIP


З нами з: 08.05.14
Востаннє: 17.05.24
Повідомлень: 1445

2017-08-30 22:42  
Цитата:
створити копію Толоки з усіма торентами

ну так, це було б як дзеркало,
Цитата:
але розказати всім, як туди доступитися.
хіба що лише корисувачам в пп, щоб не змогли і те заблокувати. + При реєстрації нового користувача, зробитиб так що б система сама прислала таке повідомлення новим користувачам в пп про ту копію.
Tenax555 
Свій


З нами з: 26.08.09
Востаннє: 13.04.24
Повідомлень: 98

2017-08-31 01:55  
Пропоную ближче до справи. Тільки інвайти для нових бажаючих, або в даркнет.
marchelloUA 
VIP


З нами з: 13.04.11
Востаннє: 12.08.19
Повідомлень: 1079

2017-08-31 02:24  
Даркнет - це добре. Тільки що саме під цим мається на увазі?

Я вже піднімав тему розміщення дзеркала в .onion і навіть Конфуціус прокоментував в темі. Зараз ліньки шукати. Суть - що сторінки будуть йти через тор, ок. А от малюнки ні - треба якось ретельніше налаштовувати, поки що невідомо як. А от вже про пірів - це буде звичайний інтернет, не тор.

В i2p, кажуть, є можливість і пірів скерувати суто всередині даркнету, тільки в цьому напрямку знаючих ще менше. Може хтось в курсі, тоді прохання розказати що і як - з інструкцією.
sandman 
VIP


З нами з: 12.08.12
Востаннє: 17.05.24
Повідомлень: 686

2017-08-31 16:30  
підкажіть, хто в курсі: звідки тепер тягати якісний відеоряд? Раніше образи блюриків і їх ремукси брав практично тільки звідти. Є якісь притомні альтернативні трекери? Бо на hdclub залишилось багато хорошого матеріалу, до якого не дійшли руки перенести його сюди (ті ж ремастерені блюреї "Хрещеного батька" - тепер шкодую, що не зробив раніше).
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 4169

2017-08-31 16:56  
Arsenfpu написано:
впевнений, українськомовне місто Ковель. Місцевий люд аж гай шумить слухає і дивиться все рашистське. Питається: якого біса???

1) Більшості місцевого люду справді байдуже якою мовою дивитись, це при тому що російську знають практично усі;
2) Російське телебачення краще за українське з чисто професійної точки зору.

krigg070 написано:
Треба перетворювати Толоку на закритий ресурс.

Що це означатиме для простих користувачів, зокрема для мене ?

Python написано:
вчіть англійську — це не російська, і на ній усе є (а ще на ній говорять у Європі. Ви ж хочете в Європу?..).

Насмішили Happy)) Вивчити англійську (навіть пасивно тільки) - це не так легко, як навчитись на велосипеді їздити. От я уже 15 років її вчу спочатку в школі, потів в університеті, зараз самостійно дивлячись фільми та читаючи всяке. І ніяк не можу її вивчити нормально, так щоб розуміти що говорять або пишуть. Хоча в письмовій формі я краще розумію англійську, ніж на слух.
І ще: в Європі зовсім не всі знають англійську, а лише дехто. Всі її знають лише у Великобританії та Ірландії.
marchelloUA 
VIP


З нами з: 13.04.11
Востаннє: 12.08.19
Повідомлень: 1079

2017-08-31 17:22  
Мені в основному допомогла у вивченні англійської переписка з іноземцями (ще в молодших класах школи я записався в pen pal club).

Пізніше дивився усі доступні фільми англійською без перекладу з англійськими субтитрами - коли не розумів, про що йдеться, зупиняв і шукав в словнику.

У вивченні сленгу (ну принаймні якоїсь його частинки) допоміг перегляд безлічі мемів англійською.

Розмовну підтягнув завдяки сервісу italki - там можна знайти співрозмовника, котрий володіє потрібною вам іноземною мовою - штука в тому, щоб не шукати співрозмовників серед тих, хто володіє українською/російською/польською, щоб давати собі раду виключно англійською.

Зараз працюю на міжнародну іноземну компанію, де спілкування відбувається англійською - навіть між українцями у спільному чаті все одно треба спілкуватися лише англійською.
kryk-v.ya. 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 14.02.14
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 4257

2017-08-31 18:16  
дуже шкода за HDClub...я просто в нервах,а хто такі ці "правовласники"?їх послати що не можна?якщо для прикладу я купив диск і тут виклав то що ?
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 17.05.24
Повідомлень: 17144

2017-08-31 18:21  
та мутна там тема, деякі наближені до адміністрації користувачі кажуть, що їх хакнули чи шифранули разом з бекапами і вимагають викуп в 100 біткоінів.

Додано через 1 хвилину 27 секунд:

до речі, анонсер їх так і працює, в мене і сьогодні вантажать деякі клабівські релізи.
kryk-v.ya. 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 14.02.14
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 4257

2017-08-31 18:32  
igor911 написано:
в мене і сьогодні вантажать деякі клабівські релізи.

у мене теж...

Додано через 10 хвилин 5 секунд:

igor911 написано:
що їх хакнули чи шифранули разом з бекапами і вимагають викуп в 100 біткоінів.

цирк на дроті...
marchelloUA 
VIP


З нами з: 13.04.11
Востаннє: 12.08.19
Повідомлень: 1079

2017-09-01 02:57  
Бекапи на тій же фізичній машині? Писок-пальма.
Python 
VIP


З нами з: 01.07.09
Востаннє: 14.04.24
Повідомлень: 915

2017-09-01 06:11  
marchelloUA написано:
навіть між українцями у спільному чаті все одно треба спілкуватися лише англійською.

Англізація — це та ж русифікація…
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  наступна