Обговорення вибору жорсткого диску HDD

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4  наступна
Автор Повідомлення
BOHD@N 
VIP


З нами з: 16.06.12
Востаннє: 07.09.22
Повідомлень: 1431

2017-03-31 09:40  
Що скажете про накопичувач SSD для роздачі на торрент-толоці Гуртом?
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 03.05.24
Повідомлень: 17145

2017-03-31 09:42  
BOHD@N, якщо в тебе гігабітний нет то норм, для 100 Мбіт/с вистачить і HDD. Думаю, про обмежену кількість циклів перезапису SSD ти вкурсі?
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 03.07.14
Востаннє: 17.04.24
Повідомлень: 7347

2017-03-31 10:30  
BOHD@N
Краще систему поставити на ссд, а з ашдд роздавати, якщо він не мертвий Happy я на ноуті саме так і зробив та й ще він почав швидше працювати, але різницю буде відчутно, якщо ноут вже старий.
BOHD@N 
VIP


З нами з: 16.06.12
Востаннє: 07.09.22
Повідомлень: 1431

2017-03-31 10:43  
igor911, так, зроблю як порекомендував пан leicheman
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 03.05.24
Повідомлень: 17145

2017-03-31 12:18  
BOHD@N, так, це найкращий варіант.
Романтик 777 
VIP


З нами з: 07.11.09
Востаннє: 30.04.24
Повідомлень: 252

2017-03-31 18:37  
Оскільки жорсткий весь час на роздачі, то для підтримання довговічності кулер необхідний. Ні в якому разі не прикручувати до самого диску, бо вібрація кулера негативно впливає на довговічність ЖД.
Якшо в корпусі ззаду передбачено кулер не 12 см, а менший, я ставив ззовні саме 12 см. Адже такий хід найбільш вигідний з точки зору меншого шуму і більшої довговічності самого кулера. І потік повітря потужніший при менших обертах.
Хто вміє, той зможе зробити так, щоб кулер змінював обороти від внутрішньої температури корпусу, поставивши термодатчик і просту схему керування. Адже не секрет, що влітку, коли в квартирі немає кондиціонера, а кімната ще й з сонячного боку і немає жалюзів, то ставити на 5 в напругу явно замало. При тому має бути і ручний регулятор, щоб при потребі вночі зменшити надлишковий шум. І навіть можна вимкнути, бо окрім роздач Ви там нічого не робите.
На SSD ставимо завжди тільки систему, папку темп в корінь розділу для редакторів і підкачку пам'яті. На ЖД ставимо торент-роздачі. Необхідний ще один ЖД, якщо робите постійний монтаж відео і звуку, інакше постійні гальма Вас просто доконають. І якщо у Вас хороша швидкість інтернету, то це має особливе значення. Адже через роботу звуко- і відеоредакторів навіть падала швидкість роздач.
Об'єм ЖД варто брати з запасом, щоб завжди залишалось не менше 25 - 30% вільного місця. Чим більше місця, тим краща швидкість вашої роботи і довше проживуть ЖД.
エンケラドス 
Свій


З нами з: 21.07.15
Востаннє: 23.03.24
Повідомлень: 83

2017-04-01 12:34  
Романтик 777
Щодо надлишкового вільного місця я не знав, дякую за пораду. Я свій зафрахтував на повну, з двох терабайтів вільних лишилось 10 гектарів. Отже треба буде взятися за чистку/перерозподіл.
lpershyi 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 04.01.11
Востаннє: 12.03.22
Повідомлень: 2874

2017-04-01 15:02  
igor911 написано:
жорстких
в українській мові не існує такого поняття для позначення твердих дисків Confused

Романтик 777 написано:
Об'єм HD варто брати з запасом, щоб завжди залишалось не менше 25 - 30% вільного місця.
Тобто якщо у когось 5 ТБ твердий диск, то 1,5 ТБ потрібно звільнити?

igor911 написано:
накриються мідним баняком за 2 роки зі значним шансом.
Tак, i мені почали "клюстери" заїдати, не читалися деякі файли на твердому диску від Самсунґу 2010 року збірки (зроблено в Кореї, щось таке www. amazon.de/Samsung-HX-DU015EC-AB2-Station-Festplatte/dp/B00371POJG) вже після 3 років від випуску, прийшлось зробити чистку, виправлення і повний формат, не допомогло, хоч написало 100 % справність.
lex 
Відео Гуртом - підтримка та поширення
Відео Гуртом - підтримка та поширення


З нами з: 25.12.07
Востаннє: 02.05.24
Повідомлень: 937

2017-04-01 15:57  
lpershyi написано:
в українській мові не існує такого поняття для позначення твердих дисків

SSD solid state drive може тоді краще так магнітний носій

lpershyi написано:
Об'єм HD варто брати з запасом, щоб завжди залишалось не менше 25 - 30% вільного місця.

ніколи не чув такого за своє довге життя. чи є десь інфа про таку практику (сарказм)

lpershyi написано:
Самсунґу
не беру самсунги-сігейти взагалі
Романтик 777 
VIP


З нами з: 07.11.09
Востаннє: 30.04.24
Повідомлень: 252

2017-04-01 17:27  
Якщо робите монтаж, постійно роздаються торенти, а не просте зберігання файлів, то 25% вільного місця має бути обов'язково, навіть без розмов. Зважайте, що чим менший дисковий простір, тим сильніше ганятиме пишуча головка туди-сюди в пошуку і запису вільних кластерів. А це ще й знижує максимальну швидкість запису-читання. А на SSD таких проблем не буде з фрагментацією, але настає обмеження кількості перезаписів. А на файлових архівах, де рідко звертаєтесь, можна допустити, щоб було вільного і 1 - 5% диску. І то не варто сильно перевантажувати, бо бувало, що з вінди не могло стартувати. Прийшлось сторонніми програмами перетаскувати на інший ТД, не запускаючи вінду. І лиш після цього нормально стартувало і при цьому все ж не було битих секторів.
Ще один нюанс - призначати при форматуванні не мінімальний, а максимальний розмір кластеру (32 - 64 кбіт) на великих розділах. При цьому втрата грубо біля 200-300 мб допустима. Змінити розмір кластеру можна і Акронісом без втрати файлів, так і через командний рядок. Це я виявив ще на Самсунзі, коли вінт тяжко стартував з музичними файлами (500 гіг, три рівні розділи). А коли змінив кластери - о, чудо, зразу без проблем стартував і так до цих пір 5 років без проблем.
Цікаво знати Ваші відгуки за ТД Тошиба, чи були поломки. Я їх маю чимало (3 шт по 3Т, 3 шт по 2Т і поки все добре. Просто вони мають ближчу ціну до зелених WD-шок, але працюють все ж краще.
Маю 1Т Хітачі, який пропрацював майже безперервно 7 років на "супутниковій рибалці і ще робочий. На ньому і вінда і перехват файлів (це тоді, коли не було інтернету, а з 53 і 5 градусів можна було стягнути і по 50 - 70 Гб різних файлів на добу (особливо 2006 - 2008 р) на тоді популярну супутникову картку Технотренд s-401
lex 
Відео Гуртом - підтримка та поширення
Відео Гуртом - підтримка та поширення


З нами з: 25.12.07
Востаннє: 02.05.24
Повідомлень: 937

2017-04-01 20:23  
в мене ссд витримав 5 роківцілодобової роботи. потім відмовив контроллер

Додано через 35 секунд:

+ я працюю тільки з лінукса
lpershyi 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 04.01.11
Востаннє: 12.03.22
Повідомлень: 2874

2017-04-02 01:33  
lex написано:
сігейти
Мені, здається, попався ще не Сіґейт
Романтик 777 написано:
А на файлових архівах, де рідко звертаєтесь, можна допустити, щоб було вільного і 1 - 5% диску.

Романтик 777 написано:
І лиш після цього нормально стартувало і при цьому все ж не було битих секторів.


Подібні проблеми були. Дякую за роз'яснення, спробую розібратися з тими клястерами, може вийде.

Романтик 777 написано:
а ТД Тошиба
Не попадалися, лише користувався твердими дисками в USB3.0 збірці від марки Bербатім.

Романтик 777 написано:
А коли змінив кластери - о, чудо, зразу без проблем стартував і так до цих пір 5 років без проблем.
О може і мені допоможе, бо саме згаданим Самсунґом я мало користувався, лише зробив копію файлів, і відклав на полицю.
Романтик 777 
VIP


З нами з: 07.11.09
Востаннє: 30.04.24
Повідомлень: 252

2017-04-02 08:58  
lpershyi написано:
О може і мені допоможе, бо саме згаданим Самсунґом я мало користувався, лише зробив копію файлів, і відклав на полицю

Прогнати Вікторією. Зазвичай вона була готова в збірках XP-вінди в ZverDVD у версіях для ноутів і настільних ПК, або ж окремо завантажити і записати завантажувальний диск (флешку).
Але спочатку перетворити розмір кластеру, коли присутні файли і побачити поведінку. Потім, якщо проблема все ж є - повне форматування і лиш потім перевірка з віновленням кластерів Вікторією. Бо якщо файли є, то тільки перевірка без переназначень, перезапису секторів!!!. Бо якщо навиворіт, то можуть виявитись помилкові биті сектори (програмні беди). З таким мав справу, коли 30 % бедів, а після форматування, як новенький. В чім точно причина, я не розбирався, бо це не мій диск і часу дослідити не було. Але вже 2 роки, як працює і не повторюється проблема.
Якщо все буде добре, то зробити більші кластери і саме цей диск не переповняти, а залишити навіть 15% вільного місця і саме на кожному розділі, а не в якомусь одному, навіть, якщо це архів файлів. Для всіх потенційно проблемних: самсунги, баракуди, зелені і сині WD-шки - залишати більше місця. Так само малось на увазі, що писав в попередньому повідомлені - кожен розділ має мати вільне місце, а не в загальному. Якщо якийсь розділ є архів, то там може бути менше вільного місця, але на робочому монтажному навіть і більше 50% (прибрати все зайве, що не використовується в роботі) - і це буде найкраще рішення. І монтажним має бути перший розділ диску, а не останній!
Можна навіть зробити програмний РЕЙД 0, коли на обох твердих дисках є точно однакові розділи і таким чином вдвічі прискорити читання-запис на них, щоб швидкою була праця під час редагувань і монтажу відео і звуку. Для одноразових монтажів це явно недоцільно, але для тих, які не тільки перекодовують, а ще монтують відео і звук ПОСТІЙНО, це просто необхідно. І таку роботу слід робити на дуже надійних і швидких дисках (червоні і чорні WD-шки, дорожчі Тошиба, Хітачі і т.д). Якщо є роз'єми SATA-3, тоді взагалі все весело Happy
Почитати за RAID (московський язик), наприклад тут, (або, пошукате ще):
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-04-03 12:21  
lpershyi написано:
Тобто якщо у когось 5 ТБ твердий диск, то 1,5 ТБ потрібно звільнити?

Залежно від використання. Якщо там є перезапис, то буде значна фрагментація при сильно забитому диску. Якщо чисто для роздач (читання) - то деякі свої диски забив повні повінця - є вільні навіть не з десятками мегабайт, а з сотнями вільних кілобайт (вважай — одна картинка в джейпезі). І все працює нормально й без гальма. Бо там немає запису.

Якщо ж диск системний, то на розділі не рекомендую заповнювати більш за 2/3 об’єму. Якщо просто щось активно пишеться/стирається, то з 1/4 й менше вільного місця (3/4 заповнення) стануть відчутними всілякі гальма через фрагментацію (як наслідок близького переповнення). Дефрагментація навіть теж повільнішою стає, бо процес сам по собі натужніше шукає шляхи перекидання й де є вільне місце.

Логічно, що із забиттям диску — деякі місця надто активно використовуватимуться. Це фізика. І фізичний знос ніхто не відміняв. Як механіки, так й почасти поверхні, бо в старих дисках все ж найбільш часто проблемною поверхнею був початок, де була раніш система з файлом підкачки, куди заганялося все, що не трималося в ОЗП.

Тому вважаю, що Романтик 777 дещо драматизує, й все залежить від використання диску. Якщо звичайного середньостатистичного — так як він каже. Якщо чисто для читання торрентів, то тут ситуативно можна забити диск хоч в повний край, хіба щоб файли були обережно записані — проведена та сама дефрагментація, й дописані файли на залишок вільного місця (деякі торрент-клієнти кладуть файли на диски обережно та цілими, інші ж — сильно фрагментовано, на кількість поділів файлу в торренті).

І ще до слова — забиті диски дуже старі й зношені. Обидва. І на обидвох повне заповнення ніяк не позначилося у звітах СМАРТу. Читають собі, й доживають собі.

Додано через 4 хвилини 59 секунд:

lpershyi написано:
в українській мові не існує такого поняття для позначення твердих дисків Confused

Окай, як тоді позначався правильно магнітний флопік? М’яким? Гнучким? (чесслово, вже й забув) Rolleyes (4)

Додано через 2 хвилини 16 секунд:

lex написано:
SSD solid state drive може тоді краще так магнітний носій

Магнітні вже ж були. Wide grin І касети, й бобіни з плівками, й диски — всі 90-ті на темнокоричневому ферромагніті, чи що там було за речовину… (вибачте, шкільний курс хімії вже не пам’ятаю)

Додано через 5 хвилин 57 секунд:

lex написано:
ніколи не чув такого за своє довге життя. чи є десь інфа про таку практику (сарказм)

Ні, насправді в нього є деякий сенс у тому, що він наводить, просто він, схоже, надто лінійно трактує якусь розумну літературу, а в тебе з практики… Пересічному користувачеві* простіше пояснити просто — «тримайте четвертину диску вільною, бо будуть гальма й ваш комп’ютер зламається» (актуально як 20 років тому, так і зараз).
Детальні подробиці насправді всім по цимбалах, що, чому, й через що — головне, аби користувач правильно користувався.
* тримає все на робочому столі, диск поділений на C та D, про існування другого розділу не підозрює, пише щось у ворді й сидить в соцмережах, слово бекап викликає блиск цікавості в очах.
st_78 
VIP


З нами з: 18.11.16
Востаннє: 01.05.24
Повідомлень: 1241

2017-04-03 12:27  
EvGaS написано:
слово бекап НЕ викликає блиск цікавості в очах

fixed
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-04-03 12:46  
Романтик 777 написано:
Зважайте, що чим менший дисковий простір, тим сильніше ганятиме пишуча головка туди-сюди в пошуку і запису вільних кластерів.

+1, але все залежить ще, як дефрагментатор розкидає файли та вільне місце на розділі/диску. Деякі проги дозволяють обирати, куди кидати файли певних форматів. Тож можна, до прикладу, закинути й утрамбувати свої «вічні» файли на диску, й відвести для роботи конкретний проміжок, який і додефрагментовувати простіш, і мотання механіки менші.

Додано через 52 секунди:

st_78 написано:
fixed

Тоді я за тих людей щиро радий. Happy

Додано через 3 хвилини 51 секунду:

Романтик 777 написано:
Ще один нюанс - призначати при форматуванні не мінімальний, а максимальний розмір кластеру (32 - 64 кбіт) на великих розділах.

+1, особливо актуально для аудіотеки, й фільмотеки (бо малими файлами ж насправді мало хто позабиває сучасні терабайтні диски). Хоча й 64 мені занадто, виставляю 16-32 (старі маленькі диски).

Додано через 3 хвилини 54 секунди:

lex написано:
в мене ссд витримав 5 роківцілодобової роботи. потім відмовив контроллер

Так, схоже з часом таки перебороли технологічну дитячу хворобу з обмеженням циклів запису на ССДшках. Насправді, воно є у всіх носіїв. Фізика — річ непереборна. Її можна обманути чи обійти, але не перебороти… А контроллер — це завжди лотерея, коли ґиґнеться…

Додано через 3 хвилини 44 секунди:

Романтик 777 написано:
кожен розділ має мати вільне місце, а не в загальному

Ну це… це просто… наче КО скаже. Це само собою логічно.

Додано через 4 хвилини 41 секунду:

Цитата:
І монтажним має бути перший розділ диску, а не останній!

Поясни людям простіш — на прикладі вінілової платівки, бо понауявляють невідомо що як завжди. Далі від центру — більша швидкість проходу голки колом поверхні. Перший розділ — коло зовнішнього краю, останній — найближчий до центру й найповільніший.
(так, є різниця, що там спіраль, а там — кола, але для пояснення зійде)
Романтик 777 
VIP


З нами з: 07.11.09
Востаннє: 30.04.24
Повідомлень: 252

2017-04-03 19:23  
EvGaS написано:
на прикладі вінілової платівки
- старші зрозуміють, але молодь навіть не знає, що це. Багато здали колись на металобрухт. Але у мене ще є Вега 206 стерео з польською вертушкою і замінено якісною головкою.
EvGaS написано:
тримає все на робочому столі, диск поділений на C та D, про існування другого розділу не підозрює

Такі навіть файлового менеджера нормального не мають і взагалі не розуміють в архітектурі розміщення файлів.
EvGaS написано:
Тож можна, до прикладу, закинути й утрамбувати свої «вічні» файли на диску, й відвести для роботи конкретний проміжок, який і додефрагментовувати простіш, і мотання механіки менші.
+1. І так завжди. Закинув 3/4, фрагментнув і докидав. Але все ж залишати, наприклад для терабайтного розділу 3 - 5 гіг на резерв. Десь читав саме про це рік тому, що вільне місце завжди має бути: файли індексації, MBR, чи ще якісь тимчасові файли часом перезаписуються. Система ж не мертва і завжди щось там робить. Це ж не Лінукс. Інакше може так стати, що вінт, чи розділ не може стартанути, або довго буде визначатись при старті вінди, що призведе до досить швидкого краху. Тому читання читанням на торентах, але все ж запис, чи перезапис якоїсь проблеми інколи і теж відбувається без нашої участі. Досвід є у мого друга, який займається відеозйомками з монтажем з 2002 року, як і знайомство з такими проблемами, про які і зі мною поділився, щоб я не повторював.
За відповіді і доповнення дякую! Це завжди згодиться новачкам і тим, хто щось пропустив у свій час.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-04-03 20:01  
Романтик 777 написано:
файли індексації

Відімкнув службу взагалі, бо мені без потреби, й лишень непотрібний об’єм роздуває (мені від тої індексації тільки головняк). Й на диску, на якому немає системи та нічого не переписується, й «системні» файли розділу статичні, а якщо й чомсь перепишуться, то того мізеру з головою вистача (тим паче — для цього завжди зарезервований певний об’єм). І все стартує з п’ятьма дисками (розділів наче сім там), два з яких утрамбовані до останніх мегабайт. Бо системний розділ заповнений десь на 1/2 всього й індексація не лазить де її не просять, бо її взагалі немає.

Романтик 777 написано:
але все ж запис, чи перезапис якоїсь проблеми інколи і теж відбувається без нашої участі.

Ну, в мене, вочевидь, тоді не відбувається. Happy
Немає там на торрентпомийкових дисках такої проблеми просто, от і все. Хоча тре заради цікавості заглянути дефрагментатором буде, яким життям там системні файли живуть.

Додано через 8 хвилин 29 секунд:

Романтик 777 написано:
Досвід є у мого друга, який займається відеозйомками з монтажем з 2002 року, як і знайомство з такими проблемами, про які і зі мною поділився, щоб я не повторював.

Якщо переганяти відео, тоді дійсно — взагалі чим вільніший розділ, тим краще. Та й з такими розмірами, як відеофайли — звісно ж можуть виникати всілякі абракадабри з файловою системою. В мене от зараз лишень одна серія Гри Престолів в фуллШД десь зо 50 000 фрагментів може мати розкиданих, а таких серій кілька одразу підвантажено подивитись «типу онлайн». А як велика фільмотека, та ще й напостій переписувана, то й в мене інколи диск починає видавати дивні вибрики, поки трохи не видалю й не подефрагментую, в особливості — системні файли розділу (метадані фрагментуються сильно з таким безладом, якщо його такий влаштовувати. Але простіш подивитись відео, знести, й згодом дефрагментувати — сенс додатково мучити диск величезними файлами, якщо вони ненадовго. Так і всілякі тимчасові в системі зношу, кеш тих самих браузерів — сенс їх дефрагментувати, коли їх дрібних повно, й вони зміняться/створяться з наступним запуском?).
Романтик 777 
VIP


З нами з: 07.11.09
Востаннє: 30.04.24
Повідомлень: 252

2017-04-03 21:11  
EvGaS написано:
сенс додатково мучити диск величезними файлами, якщо вони ненадовго
Тому і не завантажую великі файли, щоб потім не видаляти і залишатись на роздачі. Просто виробився спортивний інтерес мати непоганий рейтинг на любимому сайті. А якщо завантажую великий файл, то тільки самі кращі фільми, які вартують цього.
EvGaS написано:
інколи диск починає видавати дивні вибрики
- ось тому і вільне місце треба, а то новачки попсують диски по незнанню. Ще вибрики можуть бути через неякісні "ліві" шлейфи і "просівший" блок живлення. Інколи контакти шлейфу окислюються, чи банально забруднюються пилом і можуть бути неприємності. Колись 1,5 Терабайтний так "пішов". Адже коли просідає живлення, то головка може просто "подерти" диск, що і сталось. Після такого кількість помилок почала різко рости. Повезло якось витягнути 95% файлів і здати по гарантії.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-04-03 21:30  
Романтик 777 написано:
Інколи контакти шлейфу окислюються, чи банально забруднюються пилом і можуть бути неприємності.

А ще колись контакти ОЗП не золотили анодуванням, і мені доводилося їх щотри місяці діставати й терти планку обі планку контактами. Wide grin
starlost 
VIP


З нами з: 07.08.15
Востаннє: 22.03.22
Повідомлень: 1019

2017-04-03 22:47  
трохи не по темі але тут щось таке дивне (або то якась посилка)

якщо то те про що я думаю, то я зараз допишу собі АДМІНІСТРАТОР Wide grin Wide grin
все таки звучить солідніше Wink (1)

якщо то в мене показує помилку то вибачаюсь, низький уклін
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 03.05.24
Повідомлень: 17145

2017-04-03 23:27  
starlost, lpershyi дійсно (поки-що) є учасником Проекту Відео Гуртом, але статус його не видно було за двома довічними попередженнями, то він вирішив змінити собі аватарку.
lpershyi 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 04.01.11
Востаннє: 12.03.22
Повідомлень: 2874

2017-04-06 03:53  
igor911-e!
igor911 написано:
поки-що
?
igor911 написано:
учасником Проекту Відео Гуртом
Я ще і в інших трьох є учасником, якщо хтось забув Wink (1)
BOHD@N 
VIP


З нами з: 16.06.12
Востаннє: 07.09.22
Повідомлень: 1431

2017-04-09 10:29  
Обираю HDD 2.5 дюйма на 500 ГБ під роздачі, на форумах рекомендують взяти цей - Hitachi (HGST) Travelstar Z7K500 500GB 7200rpm 32MB HTS725050A7E630_0J38075 2.5 SATA III (1200 грн).
Жаль моделі 24/7 уже не продаються Sad (1)
Там 1-на пластина, швидкість обертання 7200, кешу всього 32 МБ.
Що скажете?
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 03.05.24
Повідомлень: 17145

2017-04-09 10:36  
BOHD@N написано:
HDD 2.5 дюйма на 500 ГБ під роздачі
це як внутрішній для ноута у відсік ДВД? Який бюджет? Бо для інших варіантів ідея не дуже...
BOHD@N 
VIP


З нами з: 16.06.12
Востаннє: 07.09.22
Повідомлень: 1431

2017-04-09 10:38  
igor911 написано:
це як внутрішній для ноута у відсік ДВД?

Так Happy + 300 грн піде на вставку під SATA
igor911 написано:
Який бюджет?

1200 - 1500 гривень
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 03.05.24
Повідомлень: 17145

2017-04-09 10:41  
А зараз який стоїть в ноуті? Може краще взяти ССД під систему, а наявний використати під файло?
BOHD@N 
VIP


З нами з: 16.06.12
Востаннє: 07.09.22
Повідомлень: 1431

2017-04-09 10:52  
igor911 всі файли не влізуть на SSD 256 ГБ Sad (1)
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 03.05.24
Повідомлень: 17145

2017-04-09 10:53  
BOHD@N, тобто зараз всередині лише ССД?
BOHD@N 
VIP


З нами з: 16.06.12
Востаннє: 07.09.22
Повідомлень: 1431

2017-04-09 10:54  
igor911 якщо перекидувати із 500 ГБ HDD на 256 SSD, то не все влізе Sad (1)
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4  наступна