Студія "НеЗупиняйПродакшн" обирає новий серіал для озвучення (голосування)

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступна

Увійдіть, щоб проголосувати
Автор Повідомлення
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2016-09-12 22:24  
Neytreenor написано:
А хто не захоче - нічого не буде дивитися, бо всі кинулися один серіал озвучувати.

я згоден, проте ЮА ТІМ, теж не повинно сидіти й перевіряти чи хтось не почав озвучувати те , що вони хочуть озвучувати.

Стосовно кількості серіалів, то так шкода, що шанс не буде озвучено "Шанс" .

А стосовно гетьманів, реально з розуму посходили.... Гляньте скільки існує озвучок у інших країнах, одного і того ж фільму. Тому все ок.

Додано через 2 хвилини 8 секунд:

don pedro
Tarasyk написано:
справді якісне

Я повністю погоджуюсь. І сам скоріш за все дивитимусь в озвучці від НЕЗупиняйПродакшн. Просто в даному випадку буде чергове порівняння, рівня майстерності. Тому не бачу нічого поганого в тому, щоб 2 фірми озвучили одне і теж.
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-09-12 22:26  
Tarasyk
Ніякої іронії. Мені дуже сподобалось. Особливо озвучення головного нациста.
Yarik M 
VIP


З нами з: 25.10.12
Востаннє: 22.04.24
Повідомлень: 537

2016-09-12 22:29  
А тут назріває конфлікт!
Ей, по-м'якше будь ласка!
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-09-12 22:33  
Robar III написано:
Гляньте скільки існує озвучок у інших країнах, одного і того ж фільму.

Ми живемо не в "інших країнах" (?), а в Україні. І в нас навіть для ключових світових серіалів немає не те що озвучення, а навіть субтитрів. Приклад - "Джесіка Джонс", "Брати по зброї", "Покоління убивць", "Арештована нерухомість", "Прослушка" і "Там-тут". Є таке визначення "зайва розкіш". Два українських озвучень одного і того ж серіалу на народні гроші - якраз і є такою розкішшю. За ті ж гроші можна було б гідно озвучувати одразу два серіали. А так буде озвучено (в кращому випадку) тільки один. Але ж ми, українці, не шукаємо легких шляхів.

Robar III написано:
проте ЮА ТІМ, теж не повинно сидіти й перевіряти

Їм просто треба заздалегідь повідомляти глядачів і платників на озвучення про те, що саме вони будуть озвучувати, а не загадково мовчати до останньої миті.
[Captain] 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 19.02.12
Востаннє: 13.04.24
Повідомлень: 2639

2016-09-12 22:41  
Прикол у тому, що поганий донат буде як в НЗП так і Юейтім. І дві студії пожалкують що взяли цей серіал. А він же швидше за все триватиме не один сезон, тобто НЗП могли б зара' взагалі нічого не брати, бо якщо візьмуть, то не озвучуватимуть вже якийсь хіт осені 2017, бо займатимуться цим шоу.
Я б краще забив і розпочав збір на другий сезон Людини в замкові, адже там усі серії виходять в один день.
До речі я вважаю що озвучка НЗП краща за омікрон/юейтім
lmn 
Свій


З нами з: 10.03.09
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 146

2016-09-12 22:41  
Robar III
Пропоную, щоб ще студія "Гуртом" взялась озвучувати "Західний світ", щоб точно знати, хто з них кращий.
І будемо декілька тижнів дивиться тільки "Західний світ".)))
маленький хлопчик 
VIP


З нами з: 14.02.15
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 763

2016-09-12 22:46  
Sehrg-Gut написано:
Гонорове і тупе марнування ресурсів двома "гетьманами" замість отримання максимального результату для ширшої аудиторії.
+ Чисті реалії сьогодення в Україні.
Neytreenor написано:
Я б радив охолонути й таки обрати інший серіал (самим або взяти найкращий з тих, що лишилися), бо на цьому етапі конкуренцію з UA Team вам не виграти. У них і аудіторія значно більша, й озвучують швидше.
в будь-якому випадку потрібно йти на компроміс. Якщо UATeam так по свинському поступає то Ви (НеЗупиняйПродакшн) будьте розумніші, дайте їм зелене.
Якось зайшов на русрекер, йопти, скільки цікавих серіалів. За принципом не дивлюсь їх, чекаю українською, думаю може якраз....
Neytreenor 
Відео Гуртом - запис з ТБ
Відео Гуртом - запис з ТБ


З нами з: 03.04.11
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 4235

2016-09-12 22:47  
don pedro написано:
Їм просто треба заздалегідь повідомляти глядачів і платників на озвучення про те, що саме вони будуть озвучувати, а не загадково мовчати до останньої миті.

Ще НеЗупиняйПродакшн могли спитати у колег, що вони планують озвучувати. Та схоже, вони цього не зробили.
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-09-12 22:50  
lmn
Ще би "Стругачка" підключилась до "Західного світу" для повного сміху.

Neytreenor
"Незупиняйпродакшин" відкрито сказали про те, що озвучуватимуть заздалегідь, а "Юатім" таємниче мовчав. А потім вистрибнув, як Пилип з конопель.
sguiklio 
Новенький


З нами з: 05.06.14
Востаннє: 13.08.22
Повідомлень: 5

2016-09-12 22:56  
Якщо так, краще озвучте "Брати по зброї". Пожертвую 1000 гривень (але в кінці місяця) на це.
TheSoberOne 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 07.07.15
Востаннє: 13.03.24
Повідомлень: 175

2016-09-12 23:10  
Robar III написано:
Стосовно кількості серіалів, то так шкода, що шанс не буде озвучено "Шанс" .

Тож UATeam зібралися і його озвучувати:
Цитата:
Вітаємо всіх з початком осіннього сезону. Цієї осені буде гаряче!
До нас повертаються "І мертві підуть" та "Еш проти зловісних мерців". Також за Вашої підтримки ми візьмемо ще два серіали.
«Західний світ» від Джей Джей Абрамса.
А ще до нас завітає наш улюбленець (Х'ю Лорі) в новому серіалі «Шанс»
Як завжди ви зможете переглянути ці серіали в день їхньої прем'єри!

Як на мене, то UATeam нізащо не вдасться отримувати стабільне фінансування на чотири серіяли ("Еш проти зловісних мерців" (який ще й Струґачка озвучує) - з 2 жовтня, "Західний світ" - з 2 жовтня, "Шанс" - з 19 жовтня та "І мертві підуть" - з 23 жовтня). І щось мене беруть сумніви, що UATeam впорає за один день одразу три серіяли ("мерці", "західний світ" та "еш" виходять у неділю (у понеділок за київським часом), часу/людей просто не вистачить. А вони ж бо кажуть, що ми зможемо
Цитата:
переглянути ці серіали в день їхньої прем'єри!

Розумно було б віддати "Західний світ" НеЗупиняйПродакшн, та й годі. Бо так вийде "і сам не гам, й іншому не дам".

P.S. Раніше голосував за "Західний світ". Врахуйте Happy
Neytreenor 
Відео Гуртом - запис з ТБ
Відео Гуртом - запис з ТБ


З нами з: 03.04.11
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 4235

2016-09-12 23:19  
don pedro написано:

lmn
Ще би "Стругачка" підключилась до "Західного світу" для повного сміху.


Ще й Байбако є, а за ними й Новий канал підтягнеться, люблять вони одне й те саме обирати для перекладу Happy

don pedro написано:
"Незупиняйпродакшин" відкрито сказали про те, що озвучуватимуть заздалегідь, а "Юатім" таємниче мовчав. А потім вистрибнув, як Пилип з конопель.

Сказали вони сьогодні. До того два тижні йшло голосування.
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-09-12 23:23  
Neytreenor написано:
Сказали вони сьогодн

Голосування висить тут з першого вересня. Юатім мовчав.
Sehrg-Gut 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом


З нами з: 12.10.12
Востаннє: 21.04.24
Повідомлень: 1136

2016-09-13 05:56  
маленький хлопчик написано:
Якщо UATeam так по свинському поступає то Ви (НеЗупиняйПродакшн) будьте розумніші, дайте їм зелене.

Підтримую, як то казали у нас в селі, "дурному краще звернути з дороги"(с).
OL3X 
VIP


З нами з: 25.11.15
Востаннє: 08.05.21
Повідомлень: 460

2016-09-13 07:56  
[Captain] написано:
поганий донат буде як в НЗП так і Юейтім

Ну це головний аргумент в тому щоб хтось поступився.
Також як глядач я такого не хочу, бо це марна трата часу та грошей
Ми хочемо більше українською мовою різних серіалів!
НеЗупиняйПродакшн, якщо UAteam не поступиться, я вас прошу не бути впертим і взяти Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі.

Divided we fall

Додано через 13 хвилин 57 секунд:

sguiklio написано:
краще озвучте "Брати по зброї"

+ Давно хотів переглянути, все-таки перше місце IMDb, а українською мовою нема.
[Captain] 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 19.02.12
Востаннє: 13.04.24
Повідомлень: 2639

2016-09-13 08:02  
До рнчі Брати це хороший варіант, за нього і Студія Гуртом хотіла збирати гроші. До того ж є імовірність шо Західний світ виявиться перепрошую лайном.
Та й людина он пише що може скинути тисячу гривень, це добре
XXXVIRUS 
Частий відвідувач


З нами з: 15.06.10
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 35

2016-09-13 09:41  
don pedro написано:
Голосування висить тут з першого вересня. Юатім мовчав.

На сайті юатім у розділі новини є тизер серіалу західний світ і в коментарях вони ніби натякали, що будуть озвучувати цей серіал. Це було опубліковано 20 червня 2016.
Тому не факт, що НеЗупиняй першими оголосили про озвучення
SlowoJackal 
Новенький


З нами з: 08.07.14
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 22

2016-09-13 11:58  
Дуже прикро коли марнуються ресурси. Очевидно, що витрачатись на озвучення одного серіалу двома студіями це марнотрацтво. Також очевидно, що ЮаТим не поступаються. Так навіщо сперечатись коли є купа інших цікавих проектів. Ось невеликий список того, що начебто повинно сподобатись усім і відносно нові серіали:

The Expanse - подовжений на другий сезон
Hand of God - подовжений на другий сезон
Billions - подовжений на другий сезон
Stranger Things - подовжений на другий сезон, має високі рейтинги і схвальні відгуки

Quarry - тільки розпочався але вже багатьом сподобався

Band of Brothers - за цей серіал агітують всі і давно але так ніхто чомусь не береться, а серіал то культовий

Vikings - в минулому вашому голосуванні один з лідерів, точно подобається людям. З третього сезону немає в українському озвученні, а між іншим вже подовжено на п’ятий сезон. Це б вам було роботи на два роки аж 50 серій.

Є й інші варіанти, питання лише втому щоб не марнувати зусиль, часу і грошей на одне й теж саме тільки іншими голосами. Дуже прошу обдумати це!
OL3X 
VIP


З нами з: 25.11.15
Востаннє: 08.05.21
Повідомлень: 460

2016-09-13 12:13  
SlowoJackal написано:
Stranger Things, Band of Brothers, Vikings

Ці три серіали є дуже якісними, я дивився в оригіналі, та й в російському варіанті і продовжу надалі дивитися, але дуже хочеться українською. А проблема в тому що студія хоче розпочати серіал з першої серії, тобто Вікінги вже відкинемо, а Stranger Things підходить, так вже є всі десять серій, але в майбутньому цей серіал точно буде за студією. Брати по Зброї народ точно одобрить, я сам зе не дивився бо чекаю українською.
В наших ситуації конкурувати не варіант. В нас три професійні студії лише...

Додано через 2 хвилини 49 секунд:

XXXVIRUS,
Цитата:
zed, я автор цієї статті на сайті UAteam.tv http://uateam.tv/news/813-2016-06-20-20-20-20!
Я просто опублікував новину про серіал! UAteam не буде його озвучувати!


Я не знав що UAteam озвучить
Omikron 
VIP


З нами з: 03.01.12
Востаннє: 16.06.23
Повідомлень: 332

2016-09-13 14:25  
Доброї години, шановне панство! Прикро чути від людей що не розібралися у питанні звинувачення.. Хоча це ж інтернет, тут завжди так…

Вибачайте звичайно що не слідкуємо за всіма темами на гуртомі, через що з колегами і вийшло непорозуміння. Думайте що хочете, але ми обрали нові серіали для озвучування відносно реалій та анонсів закордонних масмедіа/першоджерел цих серіалів. Ще в кінці літа взяли трейлери, переклали та трохи згодом озвучили та виклали, цим показуючи справжність намірів. Але..

Вчора до мене звернувся НЗП та почав розповідати, що вони перші і тд. Подивився про що мова. Так, виявляється є тема (у якій зараз я пишу) та є голосування датоване початком осені. Вибачайте, не заходили у неї раніше. І топікстартер цього голосування звісно поставив на обирання всі найрейтинговіші серіали. Виходь, щоб ми не обрали, ми б вкрали ідею, та навіть не ідею, а ще не спійману курку у НЗП, а не у HBO чи NETFLIX. Дива. Виходячи і з місцевого голосування, можу сказати, що не тільки за кордоном плануються рейтинги цьому серіалу, а і у нас. Що ще раз вказує на те, що ми влітку зробили правильний вибір.

Ми будемо озвучувати і цей серіал так само якісно та швидко, як і інші серіали що ми озвучували останні 7 років.

Трохи офтопу. Як можна вивісити анонс який ти хочеш робити, не підготувавши (озвучити) його для людей? Ти ж студія, збираєшся озвучувати, покажи як! Це ж твоя робота!
Neytreenor 
Відео Гуртом - запис з ТБ
Відео Гуртом - запис з ТБ


З нами з: 03.04.11
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 4235

2016-09-13 15:01  
Годі вже з'ясовувати хто винен. Краще давайте шукати шлях вирішення колізії. Може монету підкинете чи влаштуєте міні-голосування кому дістанеться серіал? Happy
lmn 
Свій


З нами з: 10.03.09
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 146

2016-09-13 15:25  
А хочете компромісне рішення, ні Омікрон, ні НЗП не озвучують "Західний світ". НЗП озвучує "Холістичне агенство", Омікрон - "Шанс" і ще щось(скажімо "Брати по зброї"). Глядачі охоче надсилають гроші. Проходить деякий час і якщо ніхто не зробив озвучку "ЗС", і серіал не виявився мильною бульбашкою, і всі дуже хочуть почути його українською, а не нові серіали які вийдуть на той час - обираємо голосуванням, яка ж із студій краще впорається із озвученням фантастики. Пишемо листа переможцю і просимо озвучити серіал, який свого часу вона великодушно відмовилась озвучувати.
П.С.: даний варіант вимагає толерантності не тільки від студій, а ще й терпіння глядачів, які задля загального блага не будуть дивитись "ЗС" на інших мовах, окрім як української та оригінальної.
OL3X 
VIP


З нами з: 25.11.15
Востаннє: 08.05.21
Повідомлень: 460

2016-09-13 15:27  
UAteam не поступиться, зрозумійте.
SlowoJackal 
Новенький


З нами з: 08.07.14
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 22

2016-09-13 16:16  
Наскільки я розумію у нас два варіанта. Або НЗП обере інший серіал (котрих безліч) для озвучення, або буде дві озвучки Західного Світу.

OL3X написано:
Ці три серіали є дуже якісними

Згідний що якісні, рейтинг на IMDb на це натякає. Дивився тільки перші два сезони Вікінгів від 1+1. Навіть листа на 1+1 писав щоб третій сезон показали, але як видно безрезультатно.
Незрозуміло чому б не взяти серіал в якому вже є пара сезонів. Студія Гуртом за Картковий Будинок взялись коли, здається, вже третій сезон був на підході. Люди знали що це якісний продукт і тому допомагали фінансово.
OL3X 
VIP


З нами з: 25.11.15
Востаннє: 08.05.21
Повідомлень: 460

2016-09-13 16:20  
Будемо мати два озвучення скоріш за все.
SlowoJackal написано:
Навіть листа на 1+1 писав щоб третій сезон показали, але як видно безрезультатно.

В дупі нас 1+1 мали, я теж їм писав за Вікінгів і третій сезон Твін Пікс, результат — ігнор.
Estranded 
VIP


З нами з: 09.02.14
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 2600

2016-09-13 16:28  
блін, тупо вийшло, українського контенту й так мізерна кількість...
duce 
Новенький


З нами з: 09.05.11
Востаннє: 08.01.24
Повідомлень: 13

2016-09-13 16:39  
Та що всі так накинулися на цей "Західний світ"? І ні слова про те, що вже за місяць виходить інший міні-серіал від того ж HBO, який за іменами (режисера, акторів), бюджетом, амбітністю та гучністю точно не поступається "ЗС". Мова про "Молодого Папу". Вже за трейлером зрозуміло, що це буде справжня цукерка. Як його взагалі можна було не включити в голосування? Вибачте, але це буде справжньою дурістю - випускати з двома озвучками Westworld, при цьому повністю проігнорувати The Young Pope та інші вартісні серіали.
Neytreenor 
Відео Гуртом - запис з ТБ
Відео Гуртом - запис з ТБ


З нами з: 03.04.11
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 4235

2016-09-13 16:55  
OL3X написано:
Будемо мати два озвучення скоріш за все.

А ще ймовірніше, що одна зі студій озвучить пару серій, а далі гроші закінчаться.
Bod_zik99 
VIP


З нами з: 28.12.13
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 1479

2016-09-13 16:59  
http://www.imdb.com/title/tt4288182 - теж хороший варіант.
[Captain] 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 19.02.12
Востаннє: 13.04.24
Повідомлень: 2639

2016-09-13 17:04  
Та краще просто зараз розпочати збір на другий сезон "Людини у високому замку", щоб кошти були до виходу, а там за тиждень озвучити весь сезон. А потім вийде новий хіт, продовження "Втечі з в'язниці", і на нього збирати.

Додано через 57 секунд:

До того ж незабаром Комубук видадуть книжку, по якій знімається цей серіал, тож і популярність буде.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступна