Яке виправдання дозволяє користуватися послугами сайту що належить вбивцям українців? мається на увазі "вкантактє".

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступна
Автор Повідомлення
Keltirulla 
Забанено
Забанено


З нами з: 26.08.15
Востаннє: 05.04.19
Повідомлень: 722

2016-06-21 13:28  
Коли цього умніка вже забанять? він піднімає колотнечу на релігійному рівні, тепер тут, потім постійні образи в адресу інших. Проте мені попередження вліпили...
Roman-f 
Поважний учасник


З нами з: 28.12.13
Востаннє: 19.01.24
Повідомлень: 185

2016-06-21 13:45  
Цитата:
Даруйте, але всі перелічені сервіси працюють через дупу.

Будь ласка, надайте докази того що ці сервіси працюють через "дупу"

Цитата:
Потрібно, щоб ВК та інші ворожі соцмережі та сторінки на державному рівні були заборонені в Україні!

Як ви це уявляєте? Які юридичні підстави для цього існують?
Shiver2005 
Свій


З нами з: 01.02.09
Востаннє: 20.04.23
Повідомлень: 114

2016-06-21 14:25  
Roman-f написано:
Будь ласка, надайте докази того що ці сервіси працюють через "дупу"


Deezer - не має української. Вимагає авторизацію через фейсбук або ґуґльплюс. Можна зареєструватися на сайті, але я вперше його бачу і це забере в мене час.

Spotify - не має української мови. І як я бачу - жодної окрім англійської, тож допобачення.

Google Play Music - для андроїд, плюс більшість музики, а саме 99% там потрібно купляти. Я не купую музики, бо підтримую фундацію піратів. Вважаю, що кожен співак має працювати безкоштовно, адже спів - то є лише хоббі під час миття у душі.

Soundcloud - англійська мова, зате слухати можна без реєстрації. Пісень недостатньо, як у порівнянні з ВК. Наприклад, у пошуку на запит "Закарпаття" списочок виходить доволі куций. Список пісень виводиться з обкладинками за рахунок чого доводиться гортати сторінку додолу та чекати доки завантажиться наступний список пісень. Це доволі незручно "економить час". Створив свій плейлист. Додав туди пісню Скрябіна, а додався весь Скрябін. Щось таке. З другої спроби вдалося. Додав другу пісню - знову проблеми: не відображає. Ставлю питання, а воно мені треба?

Те саме і з іншими сервісами: якісь проблеми.

Іще одне: нащо мені ресєтруватись на 10 сервісах, якщо можна на одному, де все працює так, як треба. Я зареєструвався на гуртом, щоб качати офіс та вінду та інколи комусь щось відписати і це все.

Стосовно спілкування ви ото весело написали: "facebook, messenger( не потрібно входити через fb ), whatsapp, twitter, snapchat"

Фейсбук месенджер - не юзає більшість, бо більшості там немає, по-друге, його вигляд відверто лякає дизайном. Ватсап - в основному юзають яблучники або ТП. Твіттер - взагалі соціальна мережа з обмеженням на кількість знаків, ноу коментс. Снапчат - суто американська штука або діє в тих країнах, де є лише скайп.

Зараз молодь спілкується на Телеграм (особливо західноукраїнська), Вайбер та Скайп. З цих трьох мені недовподоби лише вайбер. Якийсь дизайн дивний та неякісний звук. Телеграм - іміджева річ, хіпстерська, скайп - то вже класика. Альтернативи цим двом я не бачу, як і альтернативи ВК.

Інстаграм
- крута річ, дивно, що ви мислили попсово. Адже за вашою логікою треба уникати мейнстріму. EyeEm - нічим не поступається першопрохідцю, бо інстаграм змінився дуже сильно: вкрай комерціалізувався і відчувається застій свіжої крові користувачів у величезному потоці старих китів. Однак, листуватися в інстаграмі можна, за нормальністю то є те саме, щоб замість паперових листів користуватись поштою птахів. В принципі, можна ходити і з однією ногою. Головне, що не ВК.

Хтось скаже: мене немає у ВК! О боже, яка несподіванка, зараз я побіжу реєструватись на тягнисвоюсраку.ком і ми будемо спілкуватись у соціальній мережі з африканцями, попри те, що я є членом Ку-клукс-клану. Ми будемо мучитись та вивчати цей новий сервіс, адже в нас так багато часу! Прямо як в Нідерландах: працюємо 4 дні на тиждень по 6 годин щодня, їжу нам буде готувати ніколи, тож замовимо все з ресторану, будемо розбиратися що і як. Голову собі зламаємо, але обов'язково знайдемо якусь альтернативу ВК. Геть скляні бляшанки, даєш пластмасові! Точно, всі на пластмасові бляшанкиHappy Тоді все точно зміниться.
маленький хлопчик 
VIP


З нами з: 14.02.15
Востаннє: 22.04.24
Повідомлень: 763

2016-06-21 16:09  
фіцко написано:
Виділяють шалені кошти, щоб потролити когось персонально в інтернеті? наприклад Вас?
читайте уважно, що я написав, а то "говорила балакала, сіла та заплакала". ябо як кажуть москалі "смотрю в книгу - вижу фигу".
Roman-f 
Поважний учасник


З нами з: 28.12.13
Востаннє: 19.01.24
Повідомлень: 185

2016-06-21 16:24  
Цитата:
Фейсбук месенджер - не юзає більшість, бо більшості там немає

Месенджер уже не пов'язаний з фейсбуком. Не потрібно мати аккаунт на фейсбуці щоб користуватись месенджером.

Цитата:
його вигляд відверто лякає дизайном

Дизайн месенджера один з найкращих. Вони першими впроваджують дуже зручні технології.

Цитата:
Ватсап - в основному юзають яблучники або ТП


Дослідження: "Світовим лідером виявився сервіс WhatsApp, створений вихідцем з України Яном Кумом, а пізніше проданий Facebook. WhatsApp є №1 в 109 країнах світу, на другому місці – Facebook Messenger, який є №1 в 49 країнах. Дані базуються на співвідношенні установок і показника щоденного використання."
При тому що в яблучній Америці лідер месенджер.

П.С Навіщо давати Росії наживатись на собі? Поясніть
Zombie35 
Поважний учасник


З нами з: 25.07.12
Востаннє: 19.12.22
Повідомлень: 196

2016-06-21 16:59  
Українські користувачі вк в мене асоціюються з вишиватніками.
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 20.04.24
Повідомлень: 4169

2016-06-21 23:46  
Roman-f написано:

Деякі аргументи людей які сидять у вк:
•"Тут можна слухати музику" - Музика є не тільки у вконтактє. Існують такі сервіси як Deezer, Spotify, google music, soundcloud, ex ua, та багато інших. Deezer i spotify чудово синхронізуються з facebook, тому ви можете ділиться своєю музикою і плейлистами з друзями.
•"Тут багато кінофільмів" - Для цього можна використовувати як такі сайти і додатки: ( ex ua, itunes, google movies, гуртом, і наша толока)
•"тут я спілкуюсь з друзями" - рішення: facebook, messenger( не потрібно входити через fb ), whatsapp, twitter, snapchat і ще багацько інших ( навіть через інстаграм можна переписуватись )


1) так, музика є не тільки ВК, та все ж ВК - це зручний серсіс для того, щоб вільно слухати і завантажути собі багато чого
2)не буду нічого казати, бо я не дивлюсь фільми ВК
3) жодне з ваших "рішень" не замінить ВК посністю. Я познайомився на ВК з деякими друзями, які тепер щось важать для мене, але без ВК я мабуть би і не знав про них.
lpershyi 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 04.01.11
Востаннє: 12.03.22
Повідомлень: 2874

2016-06-22 11:39  
Roman-f написано:
Які юридичні підстави для цього існують?

А які не існують? Хочете лад, добивайтеся заборону ворожих ВК!
AndrewFG 
VIP


З нами з: 31.10.10
Востаннє: 14.03.24
Повідомлень: 457

2016-06-23 10:14  
Це розмова рівня 2013/2014 року. Вже майже неактуальна. Думаєте, користуючись Fb, а не Vk ви є великими патріотами і творцями України?
Національні кордони може ще існують, але кордонів для фінансів вже давно немає. Mail.ru Group володіє як 100% акцій Вконтактє, так і 10% того ж Facebook - ось вам пруф - http://fortune.com/2010/10/04/facebooks-friend-in-russia/?source=cnn_bin&hpt=Sbin

Може дані вже й застарілі, але сам факт свідчить про те, що фінанси без кордонів.

Facebook ще більш нетолерантний до всього, що відбувається в Україні (наприклад - видалення сторінки "Азову").

Погляньмо на поставлену проблему в цій темі глобально. Mail.ru Group має своє коріння в Росії, заробляє активи на "пост-радянському просторі", а також від всіх російськомовних світу. Одночасно ця компанія тримає свої акції в Лондоні або Нью-Йорку. Там же й всі акції Google, Facebook та багато інших компаній, послуги яких ми використовуємо щодня. Може просто нам підсвідомо заздрісно, що Росія має свої електронні ресурси типу VK, Ok, Yandex і подібні, а Україна ні?
Hurtomivets 
Свій


З нами з: 09.01.10
Востаннє: 25.01.22
Повідомлень: 8767

2016-06-23 14:00  
AndrewFG написано:

Це розмова рівня 2013/2014 року. Вже майже неактуальна. Думаєте, користуючись Fb, а не Vk ви є великими патріотами і творцями України?
Національні кордони може ще існують, але кордонів для фінансів вже давно немає. Mail.ru Group володіє як 100% акцій Вконтактє, так і 10% того ж Facebook - ось вам пруф - http://fortune.com/2010/10/04/facebooks-friend-in-russia/?source=cnn_bin&hpt=Sbin


Річ не у патріотизмі, а у здоровому глузді. Далі, 10% це не 100, по-друге, фсб не має жодного контролю над фейсбуком, на відміну від цілковитого контролю у вк. Так, можливо, що український сеґмент фейсбуку, модерують росіяни (в Дубліні) або наші малороси-ватники з України. І саме тому збільшуючи кількість українців у фб це можна змінити, і якщо вони будуть користуватися українською оболонкою, а не рос. Бо як не крути, а рос. мовних які користуються рос. оболонкою фб - блокують значно частіше. Ще одне, з вк також видаляли українські спільноти.

Стаття за 2014 рік http://zik.ua/news/2014/08/01/ukraintsi_pochaly_masovo_vydalyaty_storinky_iz_rosiyskyh_sotsmerezh_511257 але вселяє надію, що далеко не всім пофіг.
johnsmith666 
Частий відвідувач


З нами з: 27.05.16
Востаннє: 08.03.18
Повідомлень: 36

2016-06-23 15:18  
О боже... як вже все херово. Яке ж лайно у ваших порожніх макітрах замість мізків і людяності...
Думаю це головна причина чому ВВП цієї країни вже на рівні майже з Зімбабве.
Зімбабве Карленко! Твою маму в одне місце Карлюк! Зімбабве!
Найбільше відразу викликають мавпи які виправдовують свою нікчемність економічною якось доцільністю чи ще чимось. Коли снаряд прилетить в цю макітру вона навіть і не побачить що національних кордонів немає і що щось було економічно доцільно чи ні. Якими ж дегенератами інтелектуально-моральними треба бути... шок бере.
Студія Hurtom 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 16.01.15
Востаннє: 31.03.24
Повідомлень: 768

2016-06-23 15:29  
Ми теж за бойкот рос. вк. До речі, Гуртом ніколи не було у вк. Усе що там можливо є, то неофіційні сторінки.

johnsmith666 написано:
Якими ж дегенератами інтелектуально-моральними треба бути... шок бере.


johnsmith666, ваші неадекватні коментарі лише загострюють ситуацію. Якщо ви неспроможні нормально спілкуватися і аргументувати свою позицію, то навіщо ви створили цю тему? Щоб потролити? Образами ви нічого не досягнете, хіба що це і була ваша головна мета.
sergiyko.5 
Забанено
Забанено


З нами з: 25.02.16
Востаннє: 29.10.20
Повідомлень: 3624

2016-06-23 15:32  
Ви хворі і не виховані, недегенерат johnsmith666 з чисто українським ніком. Бери військовий квиток і йди лікуватись у військомат.

Україні допоможеш справами, а не пустословом.

Додано через 2 хвилини 5 секунд:

судячи з ніку, джон сміт 666, якийсь провокатор, сєпар чи зрадник на зарплаті фсб.
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 20.04.24
Повідомлень: 4169

2016-06-23 15:43  
AndrewFG написано:
Думаєте, користуючись Fb, а не Vk ви є великими патріотами і творцями України?

+1

AndrewFG написано:
Національні кордони може ще існують, але кордонів для фінансів вже давно немає.

Оце нам треба засвоїти добре.

AndrewFG написано:
Може просто нам підсвідомо заздрісно, що Росія має свої електронні ресурси типу VK, Ok, Yandex і подібні, а Україна ні?

+1

AndrewFG
На фоні різних євроватників, Ви найрозмуніший у цій темі. Без жодної іронії.
Леля22 
Забанено
Забанено


З нами з: 22.07.15
Востаннє: 07.08.18
Повідомлень: 1022

2016-06-23 15:55  
+ Підтримую думку AndrewFG і virtus8hur.
johnsmith666 
Частий відвідувач


З нами з: 27.05.16
Востаннє: 08.03.18
Повідомлень: 36

2016-06-23 19:25  
У нормальних людей хотів би попросити вибачення - просто дуже болить бачити цю всю неадекватність і слів не вистачає щоб описати розпач від того що можеш спрогнозувати майбутнє невтішне малоросії...

А неадеквати йдіть до пекла. Самі жити не можете як нормальні люди і іншим псуєте. До лднр валяйте - там вам і вкантактє буде і решта добрив. Там ваші ментальні брати які хочуть крові бруду смерті і лайна.

Додано через 3 хвилини 10 секунд:

Малороські гнилі душі за можливість послухати онлайн музику готові змішати свою самоповагу з лайном і брудом і вигадати мільйон виправдань своїй нікчемності. Бридко і гидко і розпач від вашої кількості. Мільйони морально-інтелектуальних дегенератів-малоросів.

Додано через 5 хвилин 17 секунд:

І вас нікуди не подінеш. Треба жити в одній країні разом з вами. Терпіти ваши постійні помилки які заганяють все глибше і глибше. І не мати можливість це змінити тому що вони всі гнидники занадто розумні і самовпевнені але живете на рівні з Зімбабве. Поєднання відсутності самоповаги і самовпевненості - це дуже жахлива суміш. Самовпевнений у своїй нікчемності морально-інтелектуальний дегенерат. Хоча з іншого боку ви не винні бо лише продукт лихих справ маньяків із минулого. Ви не впливаєте на власне життя. Течете за течією як добрива.
sergiyko.5 
Забанено
Забанено


З нами з: 25.02.16
Востаннє: 29.10.20
Повідомлень: 3624

2016-06-23 20:31  
годі срати, недоумок
Keltirulla 
Забанено
Забанено


З нами з: 26.08.15
Востаннє: 05.04.19
Повідомлень: 722

2016-06-23 21:27  
sergiyko.5
та забий на цього бота. Він якраз і створений тут, щоб такі політ"срачі" розводити...
gunnarukr 
VIP


З нами з: 07.01.15
Востаннє: 22.04.24
Повідомлень: 849

2016-06-23 21:56  
sergiyko.5 написано:
годі срати,

Повністю підтримую.
Адміністрація, модератори, а давайте-но зменшимо кількість тем-срачів до однієї. І введемо якісь правила. Бо цікаві ідеї для підтримки і поширення української мови потрібні, а от такі срачі -- ні!
А "пекельному ковалю Джону" вже пора в бан. Один негатив!

Додано через 7 хвилин 39 секунд:

Леля22 написано:
+ Підтримую думку AndrewFG і virtus8hur.

+2. Я теж
johnsmith666 
Частий відвідувач


З нами з: 27.05.16
Востаннє: 08.03.18
Повідомлень: 36

2016-06-23 22:04  
sergiyko.5 ти явно розумник. чому ти розумник живеш в багні? відповіді маєш? думаю ні.

буду дуже вдячний за бан. ви мене "розумники" що живуть в лайні дуже пригнічуєте.

Додано через 1 хвилину 51 секунду:

українська терплячість - це суїцид.
українці - кляті суїцидники.
не хочеш гнути свою лінію - помираєш.
на жаль народи теж можуть помирати і ті хто не хоче жити автоматично помирає.
життя народу - це зусилля. смерть - автоматичне явище.

Додано через 1 хвилину 18 секунд:

народам яким загрожує смерть терплячість-толерантність тільки шкодить.
а точніше - вбиває.
на жаль каломалороси хочуть смерті.
ну і як кажуть хер з ними. ще думай за них. переживай.
ssTAss 
Загальний модератор Толоки


З нами з: 05.07.08
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 23204

2016-06-23 22:08  
gunnarukr написано:
А "пекельному ковалю Джону" вже пора в бан. Один негатив!

і gunnarukr'ові - теж нічого корисного для Толоки Tongue out (1)
gunnarukr написано:
+2. Я теж

хто б сумнівався)))

Додано через 2 хвилини 23 секунди:

Keltirulla написано:
Він якраз і створений тут, щоб такі політ"срачі" розводити...

пане Робаре, на Вашому місці я б обережніше кидався оцінками, бо Ви теж тільки тут для "срачів"
ще й з повторним профілем
Keltirulla 
Забанено
Забанено


З нами з: 26.08.15
Востаннє: 05.04.19
Повідомлень: 722

2016-06-23 22:31  
ssTAss написано:
пане Робаре, на Вашому місці я б обережніше кидався оцінками, бо Ви теж тільки тут для "срачів"

Можна теми де я пдняв срач? І хто такий Робар?

ssTAss написано:
ще й з повторним профілем

А тут ви помиляєтесь. Не знаю чий я там повтор...
johnsmith666 
Частий відвідувач


З нами з: 27.05.16
Востаннє: 08.03.18
Повідомлень: 36

2016-06-23 22:42  
країну знищують зсередини і ззовні а у дегенератів як у страусів безмізка макітра в пісок - "що за політсрач". коли ти ховаєш розумнику свою макітру в пісок - то замість вирішення проблеми зазвичай отримуєш в одне місце заряд. і зараз Україна отримує такий заряд: тому що 25 років макітра у половини взагалі не варила а у половини в піску стирчала.

невже так важко не бачити досвід успішних країн? якого чорта ви вважаєте себе розумніше за інших успішних людей? чому думаєте що є спеціальний особливий шлях для розумних каломалоросів?

читати неадекватність українською більше сил немає. прощавайте.
фіцко 
Забанено
Забанено


З нами з: 21.10.15
Востаннє: 17.05.17
Повідомлень: 446

2016-06-23 22:48  
Roman-f написано:

Деякі аргументи людей які сидять у вк:


а ше у вк можна тролити фсбешних тролів, от
можна безплатно, а можна вступити в українську поліцію на з/плату. Сумістити, як-то кажуть, приємне з користним

ssTAss написано:

пане Робаре, на Вашому місці я б обережніше кидався оцінками, бо Ви теж тільки тут для "срачів"
ще й з повторним профілем

шо Keltirulla це Робар 3? ніколи б не подумав
такий порядний та чемний хлопець.
ssTAss"е, Ви напевно щось переплутали
Cleaf 
Забанено
Забанено


З нами з: 15.10.12
Востаннє: 23.03.18
Повідомлень: 1894

2016-10-21 20:28  
Цікаво, яке виправдання є для наявності кнопки "Поділитися через Вконтакті" на толоці.
SaratRich 
VIP


З нами з: 29.05.12
Востаннє: 24.08.23
Повідомлень: 385

2016-10-21 20:40  
Давайте подивимось скільки реально корисних речей зробило "ВК" для Нас і скільки напаскудило. Що теоретично було б якби ВК не було зовсім. Як воно повпливало на наше життя. І скільки жителів планети Земля стали трішки щасливішими від того що це є. Про себе - проводжу не більше 1 год на рік там)
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 20.04.24
Повідомлень: 4169

2016-10-21 21:56  
Хе-хе, я вже давно й щасливо живу у ВК і не маю жодних комплексів щоб я повинен був би за щось "виправдовуватися". А ви тут створили цю тему і наговорили аж на 4 сторінки... продовжуйте в тому ж дусі)))

Cleaf написано:
Цікаво, яке виправдання є для наявності кнопки "Поділитися через Вконтакті" на толоці.

Я сам користувався нею багато разів. У ВК є групи з літератури, куди я робив репости із гуртомівських релізів (переважно своїх).
ALFROMEDA 
Відео Гуртом - підтримка та поширення
Відео Гуртом - підтримка та поширення


З нами з: 09.07.12
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 461

2016-10-22 10:36  
Сумніваюсь, що через ваші дебати вк покине більше дюжини людей.
Імхо краще розвивати сторінки і в vk і в fb.
А поки що для тих хто зовсім не готовий я б пропонував поставити англійську мову інтерфейсу та налаштувати адблокер.

Сумніше те, що де б не були необізнані користувачі чи у контакті чи в фейсбуці чи в ютубі вони завжди знайдуть паблік чи канал російською і підпишуться. Так як російськомовних в сотні разів більше, а ви пропонуєте всім звалити звідти.

Є навіть приклад з життя - запускаю другу трейлер українською, після трейлера він переходить по "схожих відео". Деякі російською, але друг навіть не замислюючись клікає і дивиться, при тому що якість озвучки російською близька до нуля (в тому випадку).

Я веду до того, де б не були пофігісти вони завжди знайдуть собі щось кацапською, або будуть сприймати це як норма. І навіть снаряд в його дім це не змінить. Тому що кацапською величезна кількість контенту.

Тож, я б пропонував виходити з контакту тільки тим хто не має і не збирається там створювати щось українською.

Вкрайньому разі створити групу/сторінку проекту і в ній записати це звернення і посилання на сайт та групи в інших соц. мережах
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-10-22 15:38  
virtus8hur написано:
не маю жодних комплексів

Лесь Подерв'янський. Гамлєт ... Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.

А якщо серйозно, то ваша присутність фканактє цілком природна - ніде не має більшої кількості обговорень різного роду Старікавими питань сіонізму, усіляких комітетів 300, "палестинців" та інших жидомасонів. Це ваш рівень, тож і ваше місце саме там. Так тримати, друже мій. Там таких "українських націоналістів", борців з англосаксами, багато. А от українцям і справді там нічого робити.
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 20.04.24
Повідомлень: 4169

2016-10-22 21:03  
don pedro написано:
Там таких "українських націоналістів", борців з англосаксами, багато. А от українцям і справді там нічого робити.

Пам'ятаю ви колись називали себе "націоналістом", отже це у вас збочене уявлення про націоналізм.
Український націоналізм - це україноцентризм.
А ви - типовий ліберал, який просто підтримує Україну. У вас відсутній той світогляд, що характерний для націоналізму.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступна