Повна локалізація Відьмака 3 (субтитри і озвучення) за понад 1.5 млн. гривень за підрахунками playua. Подужаємо Гуртом?

Нові коментарі

Нова тема   Цю тему закрито
Сторінка:   попередня  1, 2
Автор Повідомлення
Медихронал 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 15.08.10
Востаннє: 18.07.22
Повідомлень: 966

2016-09-23 09:26  
Соломон Кейн написано:
Домовтеся про суму, яка для того потрібна.

Сума в заголовку.

Додано через 22 хвилини 17 секунд:

Останні кілька постів викликають у мене змішані почуття.

З одного боку, тішуся, що є люди, які не бояться братися за розвантажування сотні вагонів голими руками (це така метафора на об'єми роботи), та ще й безкоштовно.

З іншого боку, засмучує той факт, що люди не вміють/не можуть/не хочуть вчитися на чужих помилках. Ну що ж, мабуть така природа.

Але домінує тут все-таки співчуття. Бо практика показує, що за кілька тижнів, чи може місяців, запал зникне й виникне розчарування.
Розчарування в тому, що робота йде повільно; що її критикують; що вона, зрештою, мало кому потрібна.
І на розчаруванні все й закінчиться.

Це сумно.

P. S. Тим, хто дорікатиме за скепсис, ось вам кілька аналогічних тем. Просто прогляньте коментарі, щоби зрозуміти як усе розвивалося. Skyrim, Assassin's Creed II, Neverwinter Nights, Fallout: New Vegas, Fallout, Sleeping Dogs тощо.
pintg 
VIP


З нами з: 14.04.16
Востаннє: 27.03.24
Повідомлень: 271

2016-09-23 14:23  
pintg написано:
Знайшов утіліту що витягує текст з гри в CSV файл, та навпаки.
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1055/?

В нас проблема. Утіліта працює з UTF8, та не підтримує UTF16 - відповідно і літери української абетки.
Я зареєструюсь на нексусі та спробую зв'язатись з автором. Якщо серед нас є хтось, хто має хоча б якусь вагу у спільноті нексусу, буде чудово - якщо він посприяє. В жодному разі, не закликаю брати автора в облогу.
ripper1692 
VIP


З нами з: 15.12.13
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 413

2016-09-23 16:13  
pintg
UTF-8 підтримує українські літери. І, якщо не помиляюсь, має ті самі кодування, що й UTF-16LE

Таблиця з порядковими номерами кирилічних символів в UTF-8.
pintg 
VIP


З нами з: 14.04.16
Востаннє: 27.03.24
Повідомлень: 271

2016-09-23 18:43  
було
ripper1692 написано:
UTF-8 підтримує українські літери. І, якщо не помиляюсь, має ті самі кодування, що й UTF-16LE

Утіліта лається що не може закодувати саме рядки з українськими літерами:
Цитата:
stream did not contain valid UTF-8

Можливо це залежить від засобу якім я редагую файл. Можете щось порадити?
Дійсно проблема саме з тим чім я вношу правки, для ручного редагування тексту можна застосовувати Notepad++ (після MS Excell та Notepad файл виходив не придатним). Файл використовує "UTF-8 без BOM".

Але проблема у тому, що треба збирати до купи різні переклади. Я планував використовувати для цього MATLAB, але файл що я за його допомогою генерую, чомусь не виходить конвертувати (лається на "column number mistmatch", що до окремих рядків).
Медихронал 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 15.08.10
Востаннє: 18.07.22
Повідомлень: 966

2016-09-23 18:49  
Шановні, якщо ви справді серйозно взялися за це, рекомендую створити відповідну тему у розділі Активні проекти.
Таким чином відвідувачам розділу буде зрозуміло, що хтось таки перекладає Відьмака 3 (бо зараз для цього треба прочитати конкретний коментар), і буде місце для обговорення роботи.
Технічні ж питання набагато зручніше обговорювати приватно, будь-яким способом (соцмережі, скайп тощо).
pintg 
VIP


З нами з: 14.04.16
Востаннє: 27.03.24
Повідомлень: 271

2016-09-26 21:27  
Медихронал написано:
Шановні, якщо ви справді серйозно взялися за це, рекомендую створити відповідну тему у розділі Активні проекти.

Створив

Відповідний код ще не готовий, але усі принципові проблеми я здається вирішив. Українські літери у грі я побачив, текстові переклади об'єднав тощо.
bot 
робот


З нами з: 30.09.07
Востаннє: 26.05.05
Повідомлень: 38942

2016-09-29 10:57  
Тему перенесено з Обговорення до форуму Архів.
Причина перенесення: більше не актуально. Дивіться тему в активних проектах.
Медихронал
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Цю тему закрито Сторінка:   попередня  1, 2