Завантажити та скачати торренти українською

Гетьман (2015)

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3
Автор Повідомлення
waldi-hurtom 
VIP

Востаннє: 17.01.17

2016-07-13 13:49  
Не вірю! Саме це викликають вже перші хвилини. Стосунки між людьми були геть іншими. Щодо минулого України я більше довіряю віршам Шевченка, а цей фільм по відстійності нагадав мені голівудського распутіна. Шевченко знав Україну ХІХ ст., перечитайте, а для козаччини XVII ст. сюсюкання взагалі недоречні. Це було жорсте суспільство, десь як турецьке. Оці дурнуваті кліше навіть не довженківської, а одеської кіностудії, перепрошую, дивитися не можу. Шароварщина, одне слово. Сценарій часом не Гуменючка з громадського писала? 3 бали.
omeloman 
Новенький

Востаннє: 19.12.16

2016-08-28 09:47  
Добе Українське кіно! На фоні теперішнього кіно-мотлоху, фільм вийшов досить пристойний. Наша відповідь "Вогнем і мечем" Єжі Гофмана. Я вважаю, що для підняття Українського патріотизму - необхідно знімати щонайменше 2 таких фільми на рік. Може тоді молодь України зрозуміє що таке насправді Незалежна Україна і хто були для неї "старші брати та сестри" Слава Україні !

Додано через 27 хвилин 55 секунд:

Добре Українське кіно! На фоні теперішнього кіно-мотлоху, фільм вийшов досить пристойний. Наша відповідь "Вогнем і мечем" Єжі Гофмана. Я вважаю, що для підняття Українського патріотизму - необхідно знімати щонайменше 2 таких фільми на рік. Може тоді молодь України зрозуміє що таке насправді Незалежна Україна і хто були для неї "старші брати та сестри" Слава Україні !
omeloman 
Новенький

Востаннє: 19.12.16

2016-08-28 14:19  
Добре Українське кіно! На фоні теперішнього кіно-мотлоху, фільм вийшов досить пристойний. Наша відповідь "Вогнем і мечем" Єжі Гофмана. Я вважаю, що для підняття Українського патріотизму - необхідно знімати щонайменше 2 таких фільми на рік. Може тоді молодь України зрозуміє що таке насправді Незалежна Україна і хто були для неї "старші брати та сестри" Слава Україні !
eXteSy- 
VIP

Востаннє: 18.01.17

2016-10-23 22:59  
Серіал вийшов вдалим. Не знаю, наскільки достовірним в історичному плані, однак дивитися було цікаво. Звісно, не вистачало масштабності, оскільки масовці з тридцяти осіб складно передати епічність подій. Але це хвороба усього сучасного українського кінематографа.
Не сподобалося, що Хмельницького зобразили якоюсь істеричкою.
7/10
rkononenko 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування

Востаннє: 18.01.17

2016-12-12 04:49  
До речі 4-серійну версію показували на Інтері у серпні 2016 - http://detector.media/production/article/117873/2016-08-17-inter-pokazhe-istorichnu-dramu-getman-u-nichnomu-kinopokazi/
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3