NEW2016! Набір у команду Гуртом!

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4  наступна
Автор Повідомлення
RMK 
Відео Гуртом - підтримка та поширення

Востаннє: 22.01.17

2016-06-05 15:20  
EvGaS
Цитата:
Допоможи в тих роздачах, котрі вони єдині роздають

Завантажую першу партію фільмів. Потім додам і мультфільми. Якщо буде щось ще необхідність підтримувати, звертайтесь)
RusKiy_ 
Новенький

Востаннє: 19.01.17

2016-06-05 15:53  
igor911

Якщо більший рейтинг, то буде більша швидкість роздачі?
igor911 
Відео Гуртом
Відео Гуртом

2016-06-05 15:55  
RusKiy_, ні. Швидкість залежить лише від твого інтернету та компа. міряй тут - http://www.speedtest.net/
EvGaS 

Востаннє: 23.01.17

2016-06-05 16:49  
RMK, RusKiy_ Пополюйте за свіжими релізами на головній, швидко підтягнете рейтинг.

Ще можна полазити тематичними розділами, вишукувавши списки за кількістю завантажуючих й дивлячись де кількість роздаючих сідерів менша за піри/лічи.

Варіант 3 — зробити якийсь популярний реліз (про черговий епізод ЗВ, щоб його затягло »500 душ. Але треба бути обачними з вибором, оскільки Тенчі (взагалі нікому) не потрібен™).
Neytreenor 
Відео Гуртом - запис з ТБ

2016-06-05 17:37  
Релізи, які потребують підтримки, завжди можна знайти за допомогою пошуку.
Вибираємо розділ (серіали, фільми, мультфільми), "сортувати за" вибираємо "Роздають (S)", знизу вибираємо "зростанням" та жмакаємо "пошук". Вивалить купу роздач, на яких сіди з'являються не часто. Відкидаємо мертві (де сід не з'являвся, скажемо, вже з місяць) та неактуальні, та й обираємо собі роздачі для підтримки на свій смак Happy

Поки рейтинг маленький краще вантажити лише золоті (можливо, ще срібні) роздачі (у пошука є відповідний фільтр).
lpershyi 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 

Востаннє: 27.12.16

2016-06-06 00:52  
Перша група (Г1)
1) Так синхронізував колись аудіо доріжки з відео. Остання моя синхронізація: Козаки. Футбол (Сезон 1) (2016)
2) Синхронізував Соунд Форґем про + Куль Едітом. Раніше Веґас Про та Віртуаль ДУбМодем
3) Як коли, буває 2 години, буває 25 хвилин.
4) Якщо буде якісний відеоряд без русифіковинх домальовок - 10 шт.
5) Я не хочу займатися, я цим вже займаюся, починаючи з доби, коли було запущено проект Діжка - світ українського кіно.

П'ята група (Г5)
1) До 1 терабайту вільного місця на жорсткому диску можу запропонувати для підтримки релізів.
2) Макс. швидкість була 3 MB/s, 5 MB/s та багато часу на дубу я можу виділити для підтримки роздачі релізів.
3) Я займаюся поширенням україномовних або українізованих релізів Скайп мережею, Інтранетом. Також поширював все українське на файлообмінних сайтах та у ДЦ++ кімнатах. Чому я хочу? Я не хочу - я роблю!

Розпочав проект по відновленню втрачених релізів на Толоці, приєднуйтеся!
Вже відновлено: Мужицький ангел. Різдвяна Історія (2013) 720p

4) Цікавлять, зокрема, українізований український продукт. Так стоятиму, якщо потрібно і цілодобово, при наявності українізованих українських фільмів.
5) Я бажаю постійно підтримувати українізовані, українські релізи, але деякі нюанси та технічні причини це не завжди мені дозволяють. Див. 1) 1 терабай
RoMeL 

2016-06-11 01:39  
П'ята група (Г5)
Підтримка роздач та поширення по інтернету
1) Скільки вільного місця на жорсткому диску Ви можете запропонувати для підтримки релізів?
до 1 ТБ
2) Яка Ваша швидкість віддачі контенту і скільки часу на добу Ви можете виділити для підтримки роздачі релізів?
до 7 МБайт/с, майже цілодобово
3) Якщо бажаєте займатись поширенням релізів в інтернеті, де саме Ви хочете поширювати контент і чому?
Торрент-трекери, соц.мережі
4) Які саме релізи (фільми, серіали і т.д.) для Вас мають більше значення і Ви на цих релізах стоятимете на роздачі?
Фільми HD, Серіали HD
5) Якщо Ви не бажаєте стояти на роздачі постійно, скільки вільного місця Ви можете дати на своєму комп'ютері для зберігання релізів, та якщо хтось захоче скачати його, встати на роздачу?
до 1 ТБ (див. п.1)
Dimon-ZuluS 
Новенький

Востаннє: 21.01.17

2016-06-13 19:22  
Четверта група (Г4)
Озвучування фільмів, серіалів, мультсеріалів, аніме, документального кіно та іншого.
1) Ви мали справу з озвучуванням чогось, яку саме? (описати все, що вважаєте за потрібне)
Так. Колись вів власну інтернет-радіостанцію, також вів дві радіопрограми на університетському радіо.
2) Що бажаєте озвучувати?
Фільми. Але я не перебірливий Happy
3) Яку кількість часу Ви можете виділити для озвучування на добу?
Наразі часу мало, працюю на декількох роботах. Але є бажання, тому годину-дві приділити можу.
foralreg 

Востаннє: 08.11.16

2016-06-14 10:05  
П'ята група (Г5)
1) ~ 11 Тб до 20Тб
2) до 1 Гбіт/с, 24/7/365
3) nnmclub.to
4) Фільми, серіали, документальні фільми, телепередачі
Agushka 
Новенький

Востаннє: 16.01.17

2016-06-15 18:25  
Друга група (Г2)
Субтитрування фільмів, серіалів, мультсеріалів, аніме, документального кіно та іншого.
1) Якими мовами Ви володієте?
Українська, російська, англійська, білоруська
2) Який з напрямків субтитрування Ви хочете обрати?
Мультфільми, короткометражки, серіали, Stand Up
3) Скільки часу Ви можете працювати над перекладом субтитрів на добу?
від 0,5 год- до 3 год
Hulk1987 
Модератор відео

2016-06-23 10:27  
НАМ ПОТРІБНА СВІЖА КРОВ! НОВІ АКТИВНІ ЛЮДИ, У ЯКИХ Є БАЖАННЯ ТА ЧАС ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРОЕКТУ. ТОЖ ПИШІТЬ СЮДИ, СВОЇ ПОБАЖАНГНЯ, АДМІНІСТРАЦІЯ ВСЕ ДИВИТЬСЯ І ЗРОБИТЬ ПРАВИЛЬНІ ВИСНОВКИ.

П.С. ВІД ЗАВТРА ЇДУ У ПОЛЬЩУ, ТОЖ ЗАЙМАТИСЬ САЙТОМ ЗМОЖУ ТІЛЬКИ ЗА МІСЯЦЬ, НЕ РАНІШЕ.
Konfucius 
Управління
Управління

2016-06-23 20:06  
На час пошуку координатора/ів, особисто займатимусь Проектом. Тому зі всіма питаннями прошу звертатися до мене в приват.

І продовжуємо набір! У всіх бажаючих долучитися й надалі є можливість пропонувати свої кандидатури за схемою, вказаною в першому повідомленні теми.

Додано через 26 хвилин 12 секунд:

valentynad35
Якщо зробите субтитри для відео хоча б в 15 хвилин і створите реліз зі своїми субтитрами, добавлю вас в команду.

katzered написано:

http://toloka.to/t73819
мої субтитри

Дякую за старання. 5-ти хвилин трохи замало. Якщо створите ще один реліз зі своїми субтитрами, добавлю вас в команду.

chigerolga написано:
озвучувала рекламу

Можете надати невеликий уривок?

petro172839
Вже маєте свої записи? Якщо будете мати декілька, добавлю вас в команду.

Додано через 2 хвилини 21 секунду:

Dimon-ZuluS написано:
Колись вів власну інтернет-радіостанцію, також вів дві радіопрограми на університетському радіо.

Можете надати невеликий уривок?

Agushka
Якщо зробите субтитри для відео хоча б в 15 хвилин і створите реліз зі своїми субтитрами, добавлю вас в команду.

Додано через 5 хвилин 9 секунд:

Почистив тему від офтопу.
Neytreenor 

2016-06-23 20:10  
Konfucius написано:
Дякую за старання. 5-ти хвилин трохи замало. Якщо створите ще один реліз зі своїми субтитрами, добавлю вас в команду.

А у профіль зазирнути? Людина на одному релізі не зупинилася http://toloka.to/t74309 Happy

Konfucius написано:

petro172839
Вже маєте свої записи? Якщо будете мати декілька, добавлю вас в команду.

petro172839, зазирни у цю тему http://toloka.to/t6081, там замовляють фільми для запису. Записи можна залити на Ex.ua, посилання на записи пиши у ту ж тему.
Konfucius 
Управління
Управління

2016-06-23 20:27  
dr_stas написано:
Хочу себе спробувати в синхронізації. Скиньте, будь ласка, доріжку до якогось фільму в посилання.

Тут можете знайти багато доріжок. Не забудьте увійти (з логіном і паролем з толоки) і натиснути кнопку "Start", щоб показати іншим, що ви взяли якусь доріжку.

Додано через 1 хвилину 43 секунди:

Neytreenor написано:
А у профіль зазирнути? Людина на одному релізі не зупинилася http://toloka.to/t74309 Happy

Дякую Happy Добавляю katzered.

Додано через 10 хвилин 42 секунди:

ukrainer8 написано:
Ні, озвучуванням професійно не займався, але складав тексти, монтував студентське відео під час навчання тощо

Можете записати свій голос і викласти невеликий уривок?

Додано через 3 хвилини 32 секунди:

Simplyman написано:

1) Чи синхронізували Ви колись аудіо доріжки з відео?
Так

Якщо викладете хоча б один реліз зі зведеною вами доріжкою, добавлю вас в команду.
[email protected] 

2016-07-20 22:10  
MOD DEL PLEASE Happy
Варшавська 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування

Востаннє: 17.11.16

2016-07-23 00:32  
Охоче допоможу з перекладом з польської, англійської, словацькоїHappy
[email protected] 

2016-07-29 23:48  
П'ята група (Г5)
1) Хочу прикупити вінчестер на 1 ТБ та виділити його повністю для Гуртом
2) 100 Мбіт/с, 24/7
3) На Гуртом
4) Відеоконтент
5) Постійно

Підкажіть який вінчестер краще брати під роздачі?
Які системні вимоги потрібні для роздачі 1 ТБ інформації?
Як краще організувати роздачу?
EvGaS 

2016-07-30 05:37  
[email protected] написано:
Підкажіть який вінчестер краще брати під роздачі?

З моделей-довкожителів, поверхнею без вроджених дефектів. Загальна швидкодія, швидкість обертів — не надто критичні. Тож варто придивитись до чогось для збереження й архівації, що не сильно вібруватиме в корпусі й від виробника з нижчим % відмов за кілька років роботи (коли дивився — були Хітачі, Фуджіцу (мабуть, логіка в японців така, що надійність важливіша за швидкодію). Вестерн, Сігейт, Гнусмас були аутсайдерами в цьому питанні через гонитву за здешевленням та гарними показниками популярних характеристик, але зараз все могло змінитися. Табличні години на відмову насправді зараз чисто розрахунково-теоретичні, механіка в усіх починає помітно зношуватись через роки 4 активної роботи, або за 25 тис. год. Є серверні моделі, в них реально закладена більша міць на знос, але ніхто все одно не покращить шансів, що не ґиґнеться поверхня чи електроніка (якщо невелика націнка, то гарний вибір, якщо не шумні). Роки гарантії в кого більші — теж мулька, треба шукати щось надійніше, а не бігати з писаною торбою з втраченою інфою й міняти).
Не обов’язково брати щось схоже на Зелені ВД, просто важлива його живучість та надійність. (що з власних спостережень погіршується з року в рік).

Які системні вимоги потрібні для роздачі 1 ТБ інформації?

100-мегабітки мені вистачало, як був житий 1ТБ. Роздавати в нічну третину доби — не обов’язково, краще нехай раз на добу комп вистигне та не намотує зайві години на відмову. (якщо комп окремий, то нехай крутиться добу, нічого сіпати зайвий раз.)

Як краще організувати роздачу?

Як роздано за терабайт, то навряд чого можна ще навчити. ))

Додано через 8 хвилин 16 секунд:

Варіант №2 про носії: взяти старі й напівмертві диски задарма чи майже задарма, запхати в’язанку торрентами, й залишити їх доробляти своє.
Просто зараз помітив в продажу ще й всілякі «відновлені», але з уцінкою в 20% нехай воно яскраво палає за ціну в половину й більше, все одно навернеться значно раніше за новий виріб з великою вірогідністю.
PikachuUA 

2016-08-01 20:45  
Третя група (Г3)
Запис з ТБ звукових доріжок до фільмів, серіалів, мультсеріалів, аніме, документального кіно та іншого.
1) З усіх українських супутникових каналів, зокрема з платних: пакети XtraTV та Viasat.
2) Якість запису - SAT, потокове не зжате відео.
3) Все одно
4) 8:00 - 22:30
Сподіваюсь, тут є хоча б якась координація записувачів, знаю що колись таке було (розподіл каналів, слідкування за телепрограммою та інше). Якщо візьмете в команду, то заберіть будь ласка в профілі "Відео Гуртом - підтримка та поширення", бо я вже цим не займаюсь. Також вмію зводити звукові доріжки, але наразі займаюсь великим проектом, навіть на нього часу не вистачає.
oster_ok 

2016-08-02 19:27  
П'ята група (Г5)
1) Скільки вільного місця на жорсткому диску Ви можете запропонувати для підтримки релізів?
700Гб
2) Яка Ваша швидкість віддачі контенту і скільки часу на добу Ви можете виділити для підтримки роздачі релізів?
80мбіт, цілодобово
3) Якщо бажаєте займатись поширенням релізів в інтернеті, де саме Ви хочете поширювати контент і чому?
Торрент-трекери, соц.мережі
4) Які саме релізи (фільми, серіали і т.д.) для Вас мають більше значення і Ви на цих релізах стоятимете на роздачі?
Байдуже які.
5) Якщо Ви не бажаєте стояти на роздачі постійно, скільки вільного місця Ви можете дати на своєму комп'ютері для зберігання релізів, та якщо хтось захоче скачати його, встати на роздачу?
700гб. Можливо, в майбутньому більше
володимирко2 
Оцифрування книг Гуртом

2016-08-02 19:59  
Друга група (Г2)
Субтитрування фільмів, серіалів, мультсеріалів, аніме, документального кіно та іншого.
1) Якими мовами Ви володієте? російська, польська, чеська, німецька
2) Який з напрямків субтитрування Ви хочете обрати? польське і корейське кіно
3) Скільки часу Ви можете працювати над перекладом субтитрів на добу? від 2-х до 6 годин.
Beshg 

Востаннє: 21.01.17

2016-08-02 20:10  
Доброго вечора

П'ята група (Г5)
1) 2-2,5 Тб 8-10 годин на добу
2) 1 Гбіт/с обіцяє провайдер, реально до 200 - 300 Мбіт/с
3) -
4) Фільми в HD, Серіали в HD
5) 0,5 Тб
linevich 
Новенький

Востаннє: 16.01.17

2016-08-02 23:23  
П'ята група (Г5)

1) 35 GB (мало бо SSD на VPS можливо буде розширення)
2) 1000 Mbps (виділений гігабітний канал) 24x7 (ліміт в 4 Tb трафіка)
3) -
4) Пан Робот 1/2 сезон + найбільш навантажені роздачі
5) 1.5 Tb на для зберігання на локальному сховищі (доступ зі швидкістю 10 Mbps)
Kovex 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 

2016-08-03 02:34  
Вітаю всіх.
П'ята група (Г5)
200-250Гб (крім того, що вже роздаю).
20 стабільних мбс, 24/7.
Де буде треба.
Які буде потрібно.
буду роздавати 24/7.
Patlatus 

Востаннє: 25.12.16

2016-08-03 14:37  
Я так подумав, може, долучитись до чогось.
Друга група (Г2)
1) Якими мовами Ви володієте?
Англійська, Українська. Зі словником: німецька, польська.
2) Який з напрямків субтитрування Ви хочете обрати?
Незнаю. Фільми, комедії, серіали, сайфай, наукова фантастика, фентезі тощо
3) Скільки часу Ви можете працювати над перекладом субтитрів на добу?
Не знаю. Може годину в робочий день або більше часу на вихідних.

Четверта група (Г4)
Озвучування фільмів, серіалів, мультсеріалів, аніме, документального кіно та іншого.
1) Ви мали справу з озвучуванням чогось, яку саме? (описати все, що вважаєте за потрібне)
Я люблю писати свої власні пісні, і декілька разів пробував перекладати відео і озвучувати їх.
2) Що бажаєте озвучувати?
Незнаю. Фільми, комедії, серіали, сайфай, наукова фантастика, фентезі тощо
3) Яку кількість часу Ви можете виділити для озвучування на добу?
Не знаю. Може годину в робочий день або більше часу на вихідних.

П'ята група (Г5)
Недавно я виграв новий ноут з 1 ТБ на диску. Думаю, 500 Гб можна було б виділити на релізи.
Точної швидкості не знаю. В профайлі моєму пише, що максимальна швидкість 4 MB/s. Думаю, можна цілий день роздавати.
фейсбук
мабуть, ті, які мене цікавлять. Фільми, комедії, серіали, сайфай, наукова фантастика, фентезі тощо
Важко відповісти.
Konfucius 
Управління
Управління

2016-08-13 17:38  
Варшавська, володимирко2
Спробуйте зробити субтитри до якогось фільму чи декількох короткометражок. І ми запишемо вас в субтитрувальники Happy

PikachuUA написано:
Сподіваюсь, тут є хоча б якась координація записувачів

Займуся цим найближчим часом.

Patlatus
Для того, щоб потрапити в групи 2 і 4, вам потрібно показати приклади своєї роботи - у випадку другої групи це субтитри до якогось фільми чи декількох короткометражок, а у випадку четвертої - наприклад уривок запису вашого голосу.

Додано через 1 хвилину 33 секунди:

linevich
Вам потрібно бути більш активним на роздачі, тоді запишу вас в групу.
володимирко2 
Оцифрування книг Гуртом

2016-08-14 06:45  
Konfucius
У мене закінчені субтитри до фільму 1944.
Потрібно тільки підредагувати, розібратися в читанні імен і підібрати потрібний фільм, щоб не поправляти часові рамки.
EvGaS 

2016-08-14 07:11  
володимирко2 написано:
Потрібно тільки підредагувати, розібратися в читанні імен і підібрати потрібний фільм, щоб не поправляти часові рамки.

Алле хаґель! Це ж ще добряча половина роботи висить. В мене вичитка займає 1/3 часу як субтитрую.

І ще дрібниця: субтитри підганяються таймінгами під нормальний відеозапис, а не навпаки. В редакторах є функції загального зміщення часу до всіх титрів (в аеґісаб: таймінг»зсунути таймінг»всі титри»початок та кінець), щоб підігнати під запис. Займає кілька секунд.
[email protected] 

2016-08-21 13:17  
EvGaS написано:
Є серверні моделі, в них реально закладена більша міць на знос, але ніхто все одно не покращить шансів, що не ґиґнеться поверхня чи електроніка

EvGaS написано:
коли дивився — були Хітачі, Фуджіцу (мабуть, логіка в японців така, що надійність важливіша за швидкодію).

Якраз хотів взяти на 1ТБ для серверів, думаю довше протягне чим звичайний. Подивлюся, що саме японські фірми пропоную для серваків.

Додано через 13 хвилин 6 секунд:

На розетці під фільтр підібрав і ось 2 Хітачі знайшов, по ціні майже рівні (2500 грн), вони серверні, чувак у відгуках писав, що 4 роки працював, правда 1 мінус в тому, що вони шумні, але я не проти поміняти шум на надійність Happy

- Hitachi (HGST) Ultrastar A7K2000 1TB 7200rpm 32MB HUA722010CLA630_0F24807 3.5" SATA III
- Hitachi (HGST) Ultrastar A7K2000 1TB 7200rpm 32MB 0A39289_HUA722010CLA330 3.5" SATA II

Різниця в їх тільки в роз'ємах SАТА, як я розумію.

Додано через 28 хвилин 57 секунд:

Знайомий порекомендував вибрати із Western Digital Red або Red Pro. Він також серверний, надійний + купа відгуків, але я думаю вся справа у розкрученій фірмі.
Ось один знайшов за моїми параметрами, але він дешевше на тисячу чим японець.

Western Digital Red 1TB 5400rpm 64MB WD10EFRX 3.5 SATA III

Думаю краще переплатити ту тисячу в взяти надійного японця Хітачі.
EvGaS 

2016-08-21 15:36  
[email protected]
1 Вибачай, в мене клозетка принципово забанена в браузері як сайт рекламного спаму. Купую в інших (головне, аби з гарантією та поверненнями у 14 діб в них питань не було).

2 Надійність японців тоді була в кількох відсотках різниці на виживання, навряд за таке варто віддавати цілу 1000, та й знову ж — з року в рік ситуація змінюється. (ніхто не знає, скільки те що зараз на полицях магазинів проживе)

3 Найкращий виробник особисто для мене — Квантум (давно зник, вірніше, його з’їли), вже 16 років працює, віддав до одного офісу. Так званої ще «білої» збірки, а не «жовтої». Країна — Ірландія. А все сучасне, аби 3-4 роки пропрацювало. Даються взнаки зменшення техпроцесів та вільніші визначення браку.

4 Просто бери будь-який найдешевший дескопний, або найдешевший серверний (краще). Лишень порівнюй ціни коли оберти та кеш однакові — від цього часто у виробників залежить позиціонування топовості/бюджетності товару й цінова політика. (бо маркетинг)
Додано через 14 хвилин 29 секунд:

Я не надто вдачливий,
але якби на файлопомийку за 2-3 кіло…

Навіщо брати 1, клои можна 2 слона за ті ж 2 тисячі?
http://hotline.ua/computer-zhestkie-diski/wd-wd2000fyyz/prices/

Ну й просто щось зі списку за зростанням ціни, там на 1-2 ТБ вибір якийсь та й є:
http://hotline.ua/computer/zhestkie-diski/31348/

є там найдешевші делли та х’юлети на 1 тб, навіть якщо ребрендовані, то це не ті фірми, що навряд будуть собі псувати репутацію.
http://hotline.ua/computer-zhestkie-diski/dell-400-acrs/
http://hotline.ua/computer-zhestkie-diski/hp-lq037aa/
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4  наступна