Новинки кіно

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 279, 280, 281  наступна
Автор Повідомлення
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-01-09 03:24  
Блага вість: можливо, НВО випустить фільм за своїм знаменитим серіалом-вестерном "Дедвуд". Мабуть, це на хвилі успіху останніх вестернів Тарантіно та інших.

Погано, але схоже, що Джордж Міллер не хоче знімати наступного "Шаленого Макса", а передасть право робити це іншому режисерові.
The_Marlboro 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 23.05.10
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 2938

2016-01-09 03:35  
don pedro написано:
Погано, але схоже, що Джордж Міллер не хоче знімати наступного "Шаленого Макса", а передасть право робити це іншому режисерові.

ну він же не молодий чувак. Я вважаю, що цьогорічний Макс фільм-явище, його вже ніхто не повторить, ні Міллер, ні інший режисер, може бути або гірше, або краще, але так уже не буде. Цей Макс унікальний і прекрасний, його вже нікому не відтворити.
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-01-09 04:03  
The_Marlboro
Все це так, але ми всі не раз ставали свідками того, як хтось приходив знімати продовження оригінальних фільмів, знищував їх під корінь. Мій страх в тому, що і тут це може повторитись. І, до речі, могло би бути краще, адже під другий фільм Міллеру точно дали б більше грошей, і він міг би розвернутись на УСЮ силу своєї уяви.

2 вересня 2016 р. виходить фільм "Solace" (Утіха) з Ентоні Хопікінсом і Коліном Фарреллом у головних ролях. Фільм має банальний сюжет про полювання психіатра разом з ФБР на серійного убивцю. Родзинка в тому, що і Хопкінс (психіатр) і маніячило (Фаррелл) - обоє ясновидці. Може бути цікаво. Окрім того, у фільмі буде Джефрі Дін Морган (він же батько Вінчестерів з "Надприроднього") та Еббі Корніш.
Трейлер:
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-01-10 06:01  
СНІГ І КРОВ

Отже, сходивши на на фільм, який у нас назвали "Легендою Г'ю Гласса" (?), я зрозумів, що усі сподівання кінокритиків, які вони покладали на мексиканця Алехандро Гонсалес Іньярріту, віддавши йому авансом "Оскара" за посередній фільм "Бірдман", виявились виправданими і він не зрадив високої довіри. Для мене "The Revenant" - мабуть найсильніше кінематографічне враження останнього року. Його ще більш посилило те, що я дивився фільму у кінотеатрі (а тільки на великому екрані можна гідно оцінити велич природи, яку на повну показано у стрічці).

Сюжет не надто вигадливий. Мабуть, тому, що знятий на основі реальних подій, а правда завжди проста і відверта. 1820- ті роки. Мисливець Г'ю Гласс (Леонардо ДіКапріо) разом з сином-метисом Хоком полює на бобрів десь у глибині фронтиру. На них та інших мисливців нападають індіанці-рі, убивши три чверті мисливців. Решта тікає, і під час цієї втечі на Гласса нападає ведмедиця гризлі, тяжко покалічивши мисливця. Колеги не тільки покинули пораненого товариша, а й один з них убив його сина. На диво, майже мертвий Гласс не просто вижив, а вирішив повернутись і помститись кривдникові за себе і свого сина...

Багато хто вважає цей фільм таким собі бенефісом Леонардо Ді Капріо. Не буду заперечувати, та я з цим не зовсім згідний, адже в осерді оповіді не якась окрема особа, а природа у всій її величі та силі, а також нікчемність людини на її тлі. Саме з цим я пов'язую тривалий показ краєвидів, тварин та маленьких постатей людей серед ворожого або байдужого до них довкілля. Природа тут практично незаймана, а люди у ній - цілком зайві та шкідливі для неї. На людей падає уся велич космосу (це особливо видно у сцені з метеоритом, який згорає у атмосфері Землі), і вони не в змозі їй нічого протиставити. Тому окремі оплески операторові фільму, мексиканцеві Еммануелеві Любецкі-Моргенштернові. Він просто чарівник з першої до останньої миті фільму. Я прокляну критиків, якщо вони не дадуть йому "Оскара" за операторську роботу. Крім величі природи, на другому місці у фільмі - питання знищення традиційного життєвого устрою корінних американців, у яких білі забрали усе (про що прямо каже і вождь племені рі) та перетворили їх на якийсь непотріб - пияків та повій, на службі у білих. Дуже сумно було на це дивитись. Рідко у якому фільмі це показують так відверто. Не менш важливими є питання батьківської любові та помсти. Місцями у фільмі тяжко відрізнити дійсність від усіляких видив, які маряться Глассові, що тільки додає чарів.

Що ж до власне гри Ді Капріо, то вона просто чудова. Йому так вдалось вжитись у роль, що він навіть і справді їв сире м'ясо та відпустив бороду "лопатою". Та й зйомки фільму відбувались не в якихось павільйонах, а таки на природі, що вимагало додаткових зусиль не тільки від Ді Капріо, а й від усіх причетних до них. Він виклався на усі сто. Та я впевнений, що давно заслуженого "Оскара" він не отримає. Його дадуть Редмейну за роль транса у "Дівчині з Данії". Хоча, думаю, що Леонардо це не надто хвилює - впевнений, що він знає собі ціну та перебуває вище таких суєтних речей. Також не можу згадати про Тома Харді (Фіцжеральд), головного антагоніста Гласса. Зразковий приклад боягузливого, жорстокого негідника, одержимого грішми. Та ще й лицеміра, що весь час згадує Господа всує. Третім за значенням актором у фільмі є Вілл Поултер (Джим Бріджер), який, попри юний вік, впорався просто блискуче. Зараз його активно "розкручують".

Окремо слід згадати просто чудово зроблені костюми, зброю і спорядження у фільмі. Костюми і зброя виконані дуже прискіпливо і з увагою до їх відповідності часові. Костюми і зброя виконані дуже прискіпливо і з увагою до їх відповідності часові. У ньому не миготять звичні для голлівудських лубків джинси, штучне хутро і машинна строчка. Маємо пошарпану шкіру, шкури та ношені вицвілі тканини. Дякувати Богові та Жаклін Вест (головній за костюмами) у кадрі ми бачимо старі шкури, пошарпану шкіру й ношені, вицвілі тканини. Зброя теж відповідає епосі Особливо це стосується ножів.

Варто відзначити просто чудову роботу з тваринами у фільмі. Перш за все - епізод з нападом ведмедиці на Гласса та сцену з бізонами і вовками. Звісно, частина з цього - цілком "мальована", та все одно виглядає вражаюче і достовірно.

Фільм сповнений дуже відвертого насильства, яке виглядає значно переконливіше, аніж у будь-якому дурнуватому слешері. Занадто вразливих людей побачене на екрані може вразити. Бійки показані так, як це буває насправді - кров, відрубані пальці і ножові порізи. Невразливих тут немає.

Музика у фільмі є скоріше не музикою, а радше таким собі звуковим супроводом, адже власне музики у фільмі вкрай мало. І це правильно, адже у природі немає місця для неї. Звуки природи самі по собі музика. Тут ми їх і маємо з певними додатками якихось барабанів, шепотів, викриків та подібних нібито не музичних речей. Та все це досконало "лягло" на фільм, і вдало підкреслило те, що відбувається на екрані, усю ту первісність. Дубляж теж зроблено на рівні, а на французьку та тубільні мови є субтитри.

Дуже раджу переглянути цей фільм, і зробити це саме на великому екрані, бо інакше втратите десь половину враження. Разом з тим, я б не радив його перегляд занадто вразливим людям, вагітним жінкам, вегетаріанцям, любителям тварин та подібній публіці. До того ж, це фільм для дорослих людей, тож не всім може припасти до смаку.

10 /10. Чекаю на нові роботи сеньйора Іньяріту. Сподіваюсь, це не остання його робота з Ді Капріо, і у них повториться такий союз, як є у Леонардо з Мартіном Скорсезе.

Додано через 34 хвилини 31 секунду:

Блага вість: 13 травня цього року вийде новий фільм з Метью МакКонахі "Вільна держава Джонса", який оповідатиме про Громадянську війну у США 1861-1865 рр. Головний герой - колишній фермер і дезертир з армії Конфедерації Джонс втікає від війни у рідне Міссіссіппі, де згуртувавши довкола себе таких самих, як він, розпочинає війну проти конфедератів. Не знаю, та трейлер виглядає якось пафосно і дешево.
Трейлер:
Bod_zik99 
VIP


З нами з: 28.12.13
Востаннє: 16.05.24
Повідомлень: 1479

2016-01-10 14:06  
Тизер-трейлер до фільму "Закляття 2" Джеймса Вана,режисера "Пили" та 1 частини "Закляття".Від попереднього фільму я не міг відірвати очей.Думаю,цей буде не гіршим :
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-01-11 04:54  
Лавреаткою "Золотого глобусу" як краща акторка другого плану стала Кейт Вінслет за роль у фільмі "Стів Джобс". Нічого не скажеш - заслужила - чудова робота.
Bod_zik99 
VIP


З нами з: 28.12.13
Востаннє: 16.05.24
Повідомлень: 1479

2016-01-11 16:45  
Реакція Лео на Леді ҐаҐу на церемонії "Золотий Глобус".БезцінноWide grin
https://vine.co/v/iMAwAU1dV0D
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-01-11 23:47  
Bod_zik99
Дарма він так. У; останньому сезоні "Американської історії жаху" вона непогано себе проявила.
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-01-12 04:58  
Будуть знімати продовження спіну від "Роккі" "Крід". "Крід-2" вийде у листопаді 2017 р.
Bod_zik99 
VIP


З нами з: 28.12.13
Востаннє: 16.05.24
Повідомлень: 1479

2016-01-12 13:55  
don pedro написано:
Дарма він так. У останньому сезоні "Американської історії жаху" вона непогано себе проявила.

Не думаю, що то він зі зла.
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-01-13 05:13  
Другий трейлер нової комдії братів Коенів "Хайль, Цезар", яка оповідатиме про "золоту еру" Голлівуду - середину минулого століття. У ролях - Джордж Клуні, Джош Бролін, Тільда Свінтон, Скарлет Йогансон, Джона Гілл та Ченнінг Татум. Прем'єра в Україні - 3 березня 2016 р.
Трейлер:


Трейлер фільму "Відьма" (прем'єра 19 лютого 2016 р.):



Додано через 36 хвилин 48 секунд:

Трейлер фільму "Елвіс і Ніксон" - про відносини Елвіса Преслі та президента Ніксона. До речі, Елвіс і справді мав зустрічі з Ніксоном. Прем'єра 15 квітня 2016 р. Присвячується всім фанам Короля:

don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-01-14 04:40  
Блага вість: зніматимуть нову частину "Хронік Нарнії" - "The Chronicles Of Narnia: The Silver Chair". На разі. більше нічого невідомо.

28 квітня 2016 р. в Україні відбудеться прем'єра фільму з Джорджем Клуні та Джулією Робертс "Money Monster, який зняла Джоді Фостер. Фільм оповідає про захоплення заручників на біржі Волл-стріт обуреним інвестором.
Трейлер:


Можливо, станеться те, що на мою думку мало давно статись: Marvel таки зніме окремий фільм про Чорну Вдову (Скарлетт Йоганcсон). Нехтувати надалі однією з найяскравіших дійових осіб з чи не найглибшим серед них характером цього всесвіту мабуть таки не варто. Cподіваюсь, вийде цікаво і глядачі зацікавляться.
gunnarukr 
VIP


З нами з: 07.01.15
Востаннє: 03.05.24
Повідомлень: 849

2016-01-14 10:28  
don pedro написано:
Marvel таки зніме окремий фільм про Чорну Вдову (Скарлетт Йоганcсон).


Скарлетт уже не та. Хіба що з іншою актрисою...
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2016-01-14 12:02  
їй всьгo 31 рік
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-01-14 16:36  
Сумно, але Алан Рікман, що зіграв професора Северуса Снейпа в серії фільмів про Гаррі Поттера, помер на 70-му році життя від раку.
aalleexx85 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 27.07.10
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 1198

2016-01-14 17:02  
нагадайте мені, хто там ставив на перемогу трансгендерного кіна в основній номінації?))
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-01-14 17:17  
aalleexx85
Я. І що? Радий, що помилився, і здоровий глузд переміг. А от що буде з "Оскаром" - ще незрозуміло. Веселий смайлик.
aalleexx85 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 27.07.10
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 1198

2016-01-14 17:27  
don pedro
очікувано. А от дивно, чому Керол (Carol) "забули" номінувати
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-01-14 17:35  
aalleexx85
Може, в Голлівуді та взагалі у західному кінематографі вже почали "злізати" з гей-питань. Геї там вже досягли більше прав, аніж натурали, тому й наголошувати вже нема на чому.
Nikson 
VIP


З нами з: 12.01.10
Востаннє: 11.05.24
Повідомлень: 704

2016-01-14 18:26  
don pedro написано:
Геї там вже досягли більше прав, аніж натурали, тому й наголошувати вже нема на чому.

ага скоро натуралам треба буде битись за свої права Happy))
aalleexx85 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 27.07.10
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 1198

2016-01-14 22:47  
don pedro написано:
Погано, але схоже, що Джордж Міллер не хоче знімати наступного "Шаленого Макса", а передасть право робити це іншому режисерові.

Під час інтерв'ю Джорджа Міллера неправильно зрозуміли, бо він таки хоче знімати нових Скажених Максів
http://www.thewrap.com/george-miller-promises-more-mad-max-movies-after-scoring-first-directing-nomination/
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-01-15 04:52  
ВЕСТЕРН ДЕТЕКТИВ-НУАР ВІД ТАРАНТІНО

Йдучи на "Мерзенну вісімку" я відчував деяку непевність, адже не був переконаний, що цей фільм не буде своєрідним повторенням "Джанго вільного". На щастя, я помилився, а дивлячись стрічку зрозумів, що переді мною рідкісна, можна сказати, коштовна штучка - вестерн детектив-нуар. І цього разу Тарантіно не повторився, знявши фільм, не схожий на свої попередні роботи ні сюжетом, ні способом подачі матеріалу. Єдине, що є спільного з іншими фільмами - дике насильство. Втім, це фірмовий знак Майстра, і від КРОВІ на екрані не втекти. Для мене очевидно, що фільм у своїй детективній лінії наслідує класичний роман Агати Крісті "Десять негренят" - відокремлена місцина, замкнені люди, зброя, підозри, таємні плани.

Отже, часи десь після Громадянської війни у США 1861 - 1865 рр. Група озброєних людей опиняється відрізаною негодою від світу у нічліжці-харчевні "Галантерея Менні" десь у глушині Вайомінгу. Двоє з них - мисливці за головами (і це не шукачі талантів, а таки убивці), які перевозять жінку-убивцю, візник, колишній генерал Конфедерації, місцевий кат, ковбой, мексиканець, що заміняє власників закладу, та новий шериф міста Ред Рок. Та у мисливців за головами є сильна підозра, що серед присутніх є ті, хто видають себе за інших людей і хочуть відбити арештовану, і тому тримаються напоготові. Усе йде до сутички, яка тільки й дасть відповіді на питання: хто є хто...

Фільм знятий дуже просто і можна сказати, "камерно". Якщо ви чекаєте якихось ігор з кольором, різноманітної музики, постійного руху і багатьох дійових осіб як у "Вбити Білла" - то це не той випадок. Фактично, усі події розвиваються, по перше, у кареті Джона Рута на початку фільму, яка їде засніженими полями і лісами, а по друге - і це 4/5 фільму, - у "Галантереї Менні" та її околицях. Дійових осіб теж не надто багато - разом їх десь п'ятнадцять, з яких виконують справді важливу роль хіба третина. Все зроблено дуже просто, а події будуються на гострих, мов шабля, діалогах та відчутті параної й біди, що невідворотно насувається. Місцями це нагадувало театр. Особливо сцени у хатині. Думаю, цей фільм можна без особливого клопоту вкласти у виставу на три дії. Цим "Мерзенна вісімка" сильно нагадало мені перший великий фільм Квентіна Тарантіно - "Скажені пси", де події теж відбувались, головно, у одному приміщення, на якомусь складі. Відчуття дежавю трохи посилювало те, що в обох фільмах ті самі обличчя - Тім Рот і Майкл Медсен, а серед присутніх є люди, що видають себе за інших. Та на цьому схожість завершується. Також у фільмі немає ніяких постмодерних вивертів на кшталт "Убити Білла", пародіювання та імітації всіма забутих фільмів і різного роду містики й азіатчини. Доволі старомодно.

Операторська робота доволі проста, але якісна. Ніяких тобі стрибків, смикань, зміни кольорів, дурнуватої кліповості, та іншого подібного лайна, яке мене давно втомило. Маємо стаціонарну камеру, краєвиди, обличчя і кінські морди на весь екран. Костюми зроблені ретельно, особливо усі ці кожухи зі шкур. Було цікаво спостерігати за подробицями життя у глушині минулого - особливо за облаштуванням дороги до нужника, щоб не заблукати у снігову бурю. Фільм розділений на частини, як і деякі інші фільми Тарантіно, а їх коментує закадровий голос невидимого оповідача. Відчувається, особливо за тривалим показом краєвидів і галопуючих коней, що режисер надихався класичними вестернами.

Та великим провалом фільму є сама "Галантерея Мінні", її будівля. Очевидно, що на фронтирі не надто переймались архітектурою, та я не можу повірити, що в умовах гірського Вайомінгу сім'я б жила у халупі, більш схожій на стодолу, аніж на житло людей, у якому ще й приймають подорожніх. У стінах ДІРКИ, через які йде сніг та дме вітер. Таке враження, що творці фільму не чули про те, що дірки можна заткнути мохом, і просто набити ще один ряд дощок. Тим більше не вірю, що так би жила група жінок. Це ж, все таки, не глибинка Росії. Можливо, цим Тарантіно хотів підкреслити близькість до непривітної природи, чи йому просто подобається, як танцює сніг на світлі ліхтарів, та вийшло недоречно і неправдоподібно. Та з цим можна змиритись. Та тяжко змиритись з тим, що цього разу фільм, загалом, позбавлений якоїсь яскравою музики. І це попри те, що Маестро заявляв, що, мовляв, написав музику спеціально для нового фільму Тарантіно. Якщо це правда, то він, мабуть, старіє, бо нічого вражаючого я не почув. Та, з іншого боку, можливо якась надто велична музика була б цілком зайвою і недоречною у такому неспішному і позбавленому якихось величних сцен фільмі. Тяжко сказати. Втім, все це не критично, бо основа фільму - гострі діалоги та яскраві головні герої.

Я назвав фільм нуаром, бо у ньому немає жодного важливого позитивного персонажа. Всі вони, до певної міри, расисти, убивці-грошолюби, злочинці, брехуни і просто нечеми. Тому героїв фільму й названо "мерзенними". Просто вони відрізняються одні від одних рівнем своєї гівняності. Втім, цей бруд пов'язаний з тим часом і місцем, у якому відбуваються події. Місце - це якась глушина фронтиру, а дійові особи - аж ніяк не гарвардська професура. Тому все це виглядає природно і внутрішньо несуперечливо. Події у фільмі крутяться значною мірою довкола страхіть Громадянської війни та расових протиріч, що недивно, адже частина ГГ - учасники війни з різного боку барикад та різної раси. У цьому плані, фільм дуже нагадує "Джанго вільного", але все показано значно правдоподібніше та без фарсовості, властивої попередньому фільмові Тарантіно. Власне, Тарантіно намагався передати ту глибину расових протиріч, яка була властива для США у ті часи з взаємною ненавистю, яка часто переходила у криваві протистояння. Як на мене, це йому блискуче вдалось. І справжньою знахідкою у цьому є образ колишнього майора кавалерії Союзу Маркуса Воррена (Семюель Л. Джексон), який став мисливцем за головами. Хоч час і пройшов, та він зберіг ту ж ненависть, яка у ньому була й раніше. Не менш яскравий образ створив і Волтер Гоггінс (шериф Ред Рока Кріс Меннікс), людини жорстокої та підлої, але з іншого боку - такої, що зберегла певний ідеалізм. Третім за значенням у фільмі є образ Дейзі Дамарж (Дженніфер Джейсон Лейг), яка зіграла убивцю, яку супроводжують на страту мисливці за головами. Дивне поєднання огидності та вразливості. Загалом, всі персонажі - яскраві, харизматичні і незабутні. У фільмі багато яскравого, хоч і своєрідного, навіть збоченого, гумору, який додатково підкреслює образи головних героїв.

Окремо відзначу чудовий український дубляж.

Скажу зразу, хоч кров починається і у другій половині фільму (до того все на диво цивільно), її проливається більш ніж достатньо, з кривавою блювотою включно. У фільмі нещадно лупцюють і убивають жінок, є сцени статевого насильства, лайки та всілякого дикого насильства. Тому занадто вразливим людям його дивитись не варто. Для романтичних побачень я б "Мерзенну вісімку" теж не радив. На відріз не раджу дивитись цей фільм з дітьми. По перше, забагато крові, а по друге - вони нічого не зрозуміють.

Загалом, перед нами черговий своєрідно-чудовий фільм від Тарантіно, який показує ще одну грань його таланту. Режисер не зрадив собі і, як його давній фан, не зрадив і моїх очікувань. Чекаю на нові фільми від нього. Це необов'язково мусить бути вестерн. Можна і будь-що інше. Впевнений, що у нього вийде усе.
володимирко2 
Оцифрування книг Гуртом


З нами з: 28.02.10
Востаннє: 14.05.24
Повідомлень: 1261

2016-01-15 20:00  
Підкажіть назву фільму https://www.youtube.com/watch?v=CxZ0FOUXRts
Gutik550 
VIP


З нами з: 05.01.12
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 815

2016-01-15 20:16  
володимирко2 написано:
Підкажіть назву фільму https://www.youtube.com/watch?v=CxZ0FOUXRts

Трохи не в той розділ написали. Здається Тривалі заручини / A Very Long Engagement / Un long dimanche de fiançailles
Bod_zik99 
VIP


З нами з: 28.12.13
Востаннє: 16.05.24
Повідомлень: 1479

2016-01-15 20:57  
У нових "Месниках" буде задіяно 67 персонажів "Всесвіту Marvel"
yuranako 
VIP


З нами з: 03.11.10
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 1263

2016-01-16 02:13  
don pedro, дякую за рецензії. На "Мерзенну вісімку" теж хочу піти. Ще, мабуть відтоді, як почув, що Тарантіно знімає новий фільм десь рік тому. І теж дуже сподіваюсь, що він таки продовжить працювати і має натхнення для нових фільмів, бо якось натикався на інформацію, що йому все набридло і цей фільм буде останнім.
don pedro написано:
Фільм знятий дуже просто і можна сказати, "камерно".

Це добре, останнім часом помітив, що мені все більше і більше подобаються такі фільми.
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-01-16 05:05  
yuranako написано:
Це добре, останнім часом помітив, що мені все більше і більше подобаються такі фільми.

Я теж втомився від усього того бабахкання, надлюдей і польотів уві сні та наяву.
Якщо хочете подивитись щось у цьому роді, то гляньте старий фільм з Вупі Ґолдбкерг "Телефон". Там взагалі усі події відбуваються в одній невеликій квартирі та за участі десяти людей.

Додано через 2 години 41 хвилину 14 секунд:

Блага вість: несподівано оголошено, що буде продовження неймовірного фільму "Монстро". Не менш приємно, що в одній з головних ролей сам Джон Гудмен! Він називається "10 Cloverfield Lane". Молода жінка після аварії очуняла у глибокому підвалі, який належить незнайомому старому та його молодшому приятелеві. Старий заявляє, що врятував її від хімічної атаки, яка убила все живе назовні. Та, піднявшись ходом наверх, вона бачить, що ніяка це була не хімічна атака... Режисер - якийсь невідомий Ден Трахтенберг, а от продюсер - сам Дж. Дж. Абрамс.
Прем'єра в Україні, нібито, 16 березня 2016 р. Дуже чекаю.
Трейлер:


Новий "Джуманджі" покажуть на католицьке Різдво цього року. шкода тільки, що Робін Вільямс не дожив і не візьме участь у новому фільмі. Режисером буде режисер "Поганої училки" Джек Кесден.
havryk 
VIP


З нами з: 29.06.10
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 875

2016-01-16 13:38  
don pedro написано:
"10 Cloverfield Lane"

Ось український тизер-трейлер:
ivan vyrvyvuho 
VIP


З нами з: 19.08.12
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 1252

2016-01-16 23:04  
"Мерзенну вісімку" пробував подивитися, але невдалося через огидність стрічки: надумані затягнуті недалекі діалоги між героями спершу нормально сприймаються, через деякий час починають нервувати, а за півгодини стає ясно, що так буде весь фільм. Химерний вигляд кіногероїв більш відповідає казковим персонажам, ніж вестерну. І, зрештою, коли побачив вигляд тієї фанерної халупи, вирішив вимкнути. Стало ясно, що підліток в літах Тарантіно зняв чергове своє типове кіно. "Кримінального чтива" не вийшло цього разу, а так хотілося, фільм лише для фанатів. Лише додам, що я не шанувальник Тарантіно.

Режисер Рідлі Скотт заявив, що фільм "Чужий: Заповіт", вихід якого очікується в жовтні 2017 року, буде екстремальним для телеглядача.
Режисер зізнався, що хоче створити жорсткий фільм.
Скотт відзначив, що майбутня стрічка отримає рейтинг R. Відомо, що даний рейтинг присвоюється Американською кіноасоціацією тим фільмам, які не можуть дивитися особи, які не досягли віку 17 років, без супроводу дорослих. Крім того, стрічки в цьому рейтингу зазвичай рясніють сценами насильства, ненормативною лексикою і відвертістю.
"Я збираюся зробити досить жорсткий фільм із рейтингом R. Пам'ятаю, коли я показував "Чужого" на попередньому перегляді в Сент-Луїсі, то не міг висидіти до кінця. Дійшовши до моторошної сцени за участю Джона Херта, я зрозумів, що зняв дуже страшний фільм, і відчув якесь почуття відповідальності за те, що зайшов надто далеко. Зараз я хочу спробувати знову домогтися такого ефекту, але в ще більш екстремальній формі", - зазначив Рідлі Скотт.
Також він заявив, що новий фільм буде являти собою сиквел "Прометея" і другу частину трилогії, дія якої передує подіям 1979 року. Сюжет фільму буде побудований на історії про членів екіпажу космічного корабля, які виявили планету з єдиним мешканцем - андроїдом Девідом. Однак згодом з'ясується, що він мешкає на планеті не один.

Крістіан Бейл відмовився грати Енцо Феррарі
Актор побоюється за своє здоров'я, яке може постраждати внаслідок стрімкого набирання ваги.
Актор Крістіан Бейл, який повинен був зіграти Енцо Феррарі, в останній момент відмовився від участі у фільмі у зв'язку із побоюваннями за власне здоров'я, передає Variety.
Відомо, що зйомки стартують вже навесні, і до цього моменту голлівудській зірці потрібно було пристойно додати у вазі, щоб органічно вписатися в образ.
Однак Крістіан Бейл зрозумів, що без шкоди для здоров'я він не зможе домогтися потрібного результату, і змушений був відхилити пропозицію.
У результаті режисер Майкл Манн і студія Vendian Entertainment повинні будуть у терміновому порядку знайти заміну Бейлу, щоб зйомки байопіку, присвяченого особистості засновника компанії Ferrary, відбулися.
Відомо, що сюжет стрічки перенесе глядача у 1957 рік, коли тільки відбувалося зародження Ferrari на ринку автомобілебудування. сайт Кореспонденту
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-01-17 02:15  
ivan vyrvyvuho написано:
фільм лише для фанатів

Так він для них і знімає. Фільм коштує нещасних 44 000 000 $, тож прибуток принесе.
Неоднозначно:
Ідріс Ельба зіграє стрільця Роланда Дескейна в екранізації "Темної Вежі".
Перший фільм вийде на екрани 12 січня 2017 року. Режисер — Ніколай Арсель.

Нагадаємо твіт Стівена Кінга щодо новини про те, що чорношкірий актор Ідріс Ельба може зіграти Роланда:

"Для мене колір стрільця не має значення. Все, що мене цікавить, — це як швидко він зможе витягати револьвери... і як піклуватиметься про ка-тет."

Від себе скажу - я уявляв собі Роланда виключно білим (як і написано у книгах), схожим на Клінта Іствуда у "Доларовій" трилогії. Я не знаю, що це означає - мабуть продовжується божевілля політкоректності. Цього Ельбу свого часу навіть на роль Бонда пхали. Втім, побачимо: актор він хороший, може щось і гідне вийде.

Можливо, Ева Мендес повернеться у восьмий "Форсах" (прем'єра - 17 квітня 2017 р.). Вона вже грала у другій частині.

Український трейлер фільму "Легенда про Тарзана". Режисер - Девід Єйтс. У головних ролях - Марго Роббі, Семюель Л. Джексон та Александр Скарсгард, Крістоф Вальц. Прем'єра в Україні - 30 червня 2016 р.:


Блага вість: на IMDb з'явилась інформація, що буде друга частина "Чаклунки" з Анджеліною Джолі-Пітт у головній ролі. Навіть оголошено дату прем'єри - 9 травня 2017 р. Було б просто чудово, якщо це правда. Люблю перший фільмі і Анджеліну у ньому.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 279, 280, 281  наступна