Американський снайпер / American Sniper (2014)

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5  наступна
Автор Повідомлення
OleGlvKarpaty 
Свій

Востаннє: 21.01.17

2015-09-23 13:27  
Фільм реально класний!!
boroznaya 
VIP

Востаннє: 22.01.17

2015-10-19 21:34  
Після перегляду даного фільму у мене з'явилась неабияка цікавість до військового жанру. Даний фільм я б із радістю віднесла до вершини цього жанру, адже знятий він надзвичайно добре, і показано в ньому життя без прекрас, так, як воно є. Та ще й режисер не підкачав. Від мене фільмові тверда 8, Іствуд і актори впорались навідмінно! Вдячна за реліз!!!
seroga13 
VIP

2015-11-01 19:13  
Фільм на 7/10
So_Simple 
Відео Гуртом - підтримка та поширення
Відео Гуртом - підтримка та поширення

Востаннє: 24.12.16

2015-11-27 14:32  
Якщо не задумуватись, на скільки події збігаються з історією- фільм класний

9/10
shangran 
Свій

Востаннє: 25.11.16

2015-11-28 04:03  
Непоганий фільм про американський патріотизм чи ідеалізм.
roman-m 
Новенький

Востаннє: 19.01.17

2016-02-26 18:55  
boroznaya
Шикарний фільм. У самої батько на війні був, фільм близький для мене!!!
piznajko 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування

2016-03-10 02:07  
Стрічка, до речі, так і не вийшла в український прокат. Добре що хоч український дубляж зберігся на DVD...
volodymyr_sav 
VIP

Востаннє: 20.01.17

2016-03-21 17:18  
Robar IIIЗ вами в дискусію не вступатиму, бо цілу годину читав попередню переписку за вашої участі. Як на мене ви провокатор і саме з цією метою сюди зайшли. жодне ваше слово не переконало мене у неправильності моєї позиції
ihor72 для вас, панове, обох скажу, що я РІДНОВІР - рідна земля, рідна мова, рідна віра, ось моє гасло фільми ЮСА я дивлюсь, бо немає альтернативи, до населення ставлюсь нейтрально, бо відкрито вони з нами не воюють. Маскалей ненавиджу в рази сильніше ніж ви.
SaratRich 
Поважний учасник

2016-03-21 20:21  
boroznaya написано:
Нам би повчитись у американців патріотизму!

Шкода що їхній патріотизм штучний. Зате як збоку виглядає!І ще більше шкода що вони знімають фільми про війну, яку самі ж і затіяли. А ми сліпо віримо у все що нам кажуть/показують
Ua.bos_01 
VIP

2016-03-21 21:19  
SaratRich Саддам Хусейн заявив, що знищить США! Режим Хусейна стратив 4-х американських солдатів. Режим Хусейна заарештував 80 американських громадян. Режим Хусейна фінансував терористів, які організували десятки терактів на території США, в тому числі й теракти 11 вересня. Тому, зважаючи на ці, та інші факти, у амерів було більш ніж достатньо аргументів, щоб закрити рота іракському режиму. А фільм же несе зовсім іншу ідея. На нашу країну напали! Я не стояв осторонь, а пішов її захищати, і отримав поранення, моє сумління перед дітьми та народом - чисте. Теж саме було і у них! Їх атакували. Атакували терористи фінансовані Хусейном. Тут все просто. Видумувати щось - це марна справа.
SaratRich 
Поважний учасник

2016-03-22 12:05  
Фільм хороший. У нас для цього е об'єктивний рейтинг. А от об'єктивного погляду на світ, нажаль, нема. Цьому ніде ніхто не вчить. Правду визнавати боляче, особливо коли вона змінює твій світогляд і торкається твоїх цінностей якими б вони не були справжніми чи штучними.

Ua.bos_01 написано:
Атакували терористи фінансовані Хусейном.

Невтримався. Звідки у Хусейна стільки грошей?
guru_07 
Новенький

Востаннє: 13.12.16

2016-03-22 12:12  
Як на мене то, це ще одна стрічка для обгрунтування введення військ до Іраку з незрозумілим вбивством героя в кінці стрічки.
Вражаення: американська армія+сім`я+Ірак+тир+вбивство героя+похорон+на ральній історії.
Ua.bos_01 
VIP

2016-03-22 13:42  
SaratRich як це звідки? Треті запаси нафти на Близькому сході в Іраку! Питання недоцільне. Не бачу теми для подальшої дискусії. Любіть Україну. Бережіть себе.
Robar III 
Попереджень: 2

2016-03-22 17:46  
volodymyr_sav
Воно й видно. Рідновіре, наший... Ви самі ж поставили собі діагноз.... Про мою провокативність... не вам судити, просто так і скажіть, що не маєте аргументів.

Додано через 5 хвилин 44 секунди:

Й ви доречі, так і не відповіли на минулі мої тези вам. Тому ваш комент, вище приймаю як злив.
SaratRich 
Поважний учасник

2016-03-22 20:10  
Ua.bos_01 написано:
Треті запаси нафти на Близькому сході в Іраку!

Чим не привід введення для введення військ і прихватизування нафтових родовищ під виглядом демократичних перетворень. І в Сирії теж схожий почерк. В нас так окупанти "руський мир будують", а там демократію Wink (2)
До речі, якщо не зрозуміли: до нас теж "демократія" дісталася, економіка падає, все знецінюється чим не привід скупити все за безцінь "зацікавленими особами". Всі ці війни просто заради ресурсів і грошей. Хто контролює ресурси - той контролює тих хто їх споживає.
Robar III 

2016-03-22 22:06  
SaratRich написано:
до нас теж "демократія" дісталася, економіка падає

оу, а вам звісно краще: "пакращення та 97% відремонтованих дарог, і всі кто каже інаше, правікатори"
Леля22 

2016-03-22 22:31  
SaratRich написано:
Шкода що їхній патріотизм штучний. Зате як збоку виглядає!І ще більше шкода що вони знімають фільми про війну, яку самі ж і затіяли. А ми сліпо віримо у все що нам кажуть/показують

SaratRich написано:
в Сирії теж схожий почерк. В нас так окупанти "руський мир будують", а там демократію Wink (2)

я з вами цілком згодна. все це так і все це давно відомо.
Бо ще Махатма Ґанді казав: "Яка різниця для мертвих, сиріт і бездомних, в ім'я чого творяться свавілля і руйнування — в ім'я тоталітаризму або в ім'я священної демократії і лібералізму?"

Так цікаво... американці та росіяни ненавидять одне одного... а насправді вони-то дуже схожі, вони схожі між собою.
І найбільша їхня схожість у тому, що і ті, і ті - люди без коріння, без духовного коріння. це страшно.
такі собі уродці, уроди... але нам доводиться дружити з американцями, щоб вижити.
вже думаю, може, треба менше про все це думати, бо тільки засмучуватися..

Додано через 11 хвилин 23 секунди:

Яка різниця для мертвих, сиріт і бездомних, в ім'я чого творяться свавілля і руйнування — в ім'я тоталітаризму або в ім'я священної демократії і лібералізму. (с) Ганді
Robar III 

2016-03-23 19:52  
Леля22 написано:
Махатма Ґанді казав: "Яка різниця для мертвих, сиріт і бездомних, в ім'я чого творяться свавілля і руйнування — в ім'я тоталітаризму або в ім'я священної демократії і лібералізму?"

Шановна, а ви знаєте як Ґанді отримав владу, ій що б там творилось, якби його не підтримала армія? До речі, чомусь ми зараз в цій Ж...пі, живемо краще ніж Жителі такого конгломерату племен й подібного , по простому жителі Індії.
Заодно поцікавтесь про їх Кастовий поділ, який в певних нюансах, буде жорсткіший ніж арійські характеристики Адіка, той що Ґітлер

Додано через 5 хвилин 34 секунди:

Леля22 написано:
американці та росіяни ненавидять одне одного... а насправді вони-то дуже схожі, вони схожі між собою.

безперечно тільки недалека людина може таке сказати. Вас як ґвалтуватимуть, ви й найкращу подругу покличте, а то ще не задовольните ґвалтівникв
cjkjdtq 
Новенький

Востаннє: 04.08.16

2016-03-23 20:43  
munipet
ти гівно, а не самурай. після "катріни" морпіхи в ню-орлеані відстрілювали мародерів. а кайл - герой і легенда.
Леля22 

2016-03-23 22:31  
Robar III

як росіяни всюди сують свій ніс і намагаються силою, війною нав'язати нам свій "рос.мір". так само і американці всюди суються і силою, війною нав'язують свою "демократію" іншим народам.
два чоботи - пара. дуже шкода, що не велика кількість людей це розуміє..

SaratRich написано:
Правду визнавати боляче, особливо коли вона змінює твій світогляд і торкається твоїх цінностей якими б вони не були справжніми чи штучними.

так, отож.

Додано через 9 хвилин 30 секунд:

Robar III написано:
ви знаєте як

Ґанді був практичним ідеалістом і дуже сильним Духом, на мою думку... якби таких людей, як він, на нашій Землі, була б більшість, у нас був би прекрасний чудовий світ...
але більшість людей все-таки, на жаль, є слабими духом, не можуть встояти перед різними спокусами (гроші, секс, слава й т.п.) і тому править на цій землі сатана. і тому війни, нещастя і т.д..

Додано через 15 хвилин 4 секунди:

у духовному сенсі США таке ж лайно, як і Росія (хоча, звісно, всюди є винятки і хороші порядні люди, трапляються всюди). такі ж бандити. які знищили корінне населення Америки, індіанців, знищили їхні мови - все те саме, що росіяни. це люди без роду, без племені, без коріння.

Додано через 5 хвилин 49 секунд:

просто розумію, це називається: своя сорочка ближче до тіла... наче конкретно українцям американці нічого поганого не зробили, а що там інших нищили - ну нас же, нас це не стосується...подумаєш. ну можна заплющити очі. ДОДАНО: європейці теж сповідують цей принцип, лицемірства і подвійних стандартів. ну вбивають там тих українців, ну не нас же, ми будемо глибоко стурбованими, бо гроші дорожче.
авжеж.

Додано через 39 хвилин 26 секунд:

Robar III написано:
подругу

я не маю подруг... я не люблю поверхневі стосунки. або глибокі стосунки, або самота.
так і живу.

флуд, офтоп, видано Konfucius
Robar III 

2016-03-23 23:41  
Леля22
Шановна, ви про дух й тп, розказуйте вірянам... Життя одне, ресурсів на планеті усім не вистачить. Тому така боротьба триватиме. Про розуміння між США та кацапстану... Ви гурбо кажучи кажете, що член озу та поліцейський це одне і теж ( в Україні звичайно так і є, але ми говоримо про норм країни, так вами ненависні демократичні), чи хірург ХХІ та м'ясник ХІ століття. Розмову з вами вважаю завершеною, так як ви нічого не пишете по суті, тільки переливаєте з пустого в порожнє, суті нуль.

флуд, офтоп, видано Konfucius
Леля22 

2016-03-24 13:16  
Robar III написано:
Цитата:
норм країни

нормальні? ніякі вони не нормальні, а аморальні. що сповідують принцип подвійних стандартів та дикого лицемірства... європейці теж такі (не всі, всюди є винятки)... ну вбивають там тих українців, ну не нас же, головне, щоб нас не торкнулося.. а ми будемо "глибоко стурбованими", бо гроші й сите життя нам дорожче за все на світі.

кожен робить вибір... хочете бути матеріально заможними? (це стосується як окремих людей, так і цілих країн) Все просто. Розкриваю секрет)
Наплюйте на честь, на совість, на мораль, на людяність - і будуть вам великі гроші.
такий цей світ, потворний. і найбільший внесок у створення такого світу зробили американці. отак.

а ДУХ (тільки добрий дух) - це є найголовніше в людині! Україна ж наша загалом є хороша країна, добрі люди. І Бог любить такі країни найбільше та захищає їх. Господь симпатизує аутсайдерам)..
Бувайте, Робаре.
Robar III 

2016-03-24 13:48  
Леля22 написано:
а ДУХ (тільки добрий дух) - це є найголовніше в людині! Україна ж наша загалом є хороша країна, добрі люди. І Бог любить такі країни найбільше та захищає їх. Господь симпатизує аутсайдерам)..

угу, репресії, голодомори,знищення народів та країн... це все справа божа... Ви блять, не знаєте ні історії своєї країни, ні всесвітньої. Про любоффь бога розповідайте іншим. Я поховав батьків, у свої 16 років: певно це в нього задум такий,.. у вашого єврейчика

Додано через 4 хвилини 22 секунди:

Леля22 написано:
такий цей світ, потворний. і найбільший внесок у створення такого світу зробили американці. отак.

Шановна, про американців... та лицемірство... ви б почитали історії...... реально, краще займіться самоосвітою, раз в школі нічого не вчили... розумніше виглядатимете.. на цьому все.
SaratRich 
Поважний учасник

2016-03-24 18:56  
Хочу поставити крапку міжRobar III і Леля22
Wink (2)
"Ніколи не сперечайтесь з ідіотами. Ви опуститесь до їх рівня де вони задвалять Вас своїм досвідом" Марк Твен.
Tongue out (1)
Леля22 

2016-03-24 19:34  
а в нашому світі все так... по-справжньому нормальних, порядних людей вважають ідіотами, лузерами, невдахами, ну як мінімум - просто наївними дурниками-мрійниками-ідеалістами, насміхаються з них... добро називають злом, а злом - добром. все перевернуте, вивернуте навиворіт. нічого дивного, адже цим світом заправляє диявол, а не Бог, на жаль, на превеликий жаль. єдине, що рятує тут - Любов.
Але! існує й інший Світ... я в нього вірю, але не спішу туди, звісно.

що думаєте я хвора на голову чи щось вживаю?))) я тільки мрію зустріти по-справжньому споріднену душу... чоловічої статі.

Додано через 14 хвилин 59 секунд:
Я верю что вернется
Славное время титанов,
Рабская цепь разорвется,
Земля проглотит терранов.

Трудиться - Удел Бога...
Халява - Удел Крысы...
Вера- к Счастью дорога...
Надежда - Единственный Смысл!
(с) Ляпіс

Любов - Єдиний Сенс! тільки мені здається, що тут треба мати на увазі не любов у звичному для простих людей розумінні слова, а щось Вище...
SaratRich 
Поважний учасник

2016-03-24 19:35  
Леля22 написано:
що думаєте я хвора на голову чи щось вживаю?)))

Ви нормальна, насправді їх два)
Леля22 

2016-03-24 19:51  
більше нічого не писатиму, набридло і марно це все... з таким же успіхом можна піти головою об стінку побитися. сподіватися на диво дивовижне у цьому світі теж, певно, не варто, бо можна потрапити у мишоловку, або ж душеловку... халяви немає.
virtus8hur 
Попереджень: 1

2016-04-04 22:13  
Ось найкращий снайпер в історії

Найрезультативніший снайпер за всю світову історію. На рухунку іранського снайпера Абдул Расул Зарріна 700 людей. Його назвали "Мисливцем Хомейні", а зброєю Зарріна була гвинтівка Драгунова СВД. Абдур Расул Заррін приймав участь в Ірано-Іракській війні і його цілями були солдати Саддама Хусейна і працював снайпер винятково з військовими на полі бою.
Для порівняння можна навести приклад найрезультативнішого американського снайпера, що приймав участь в Іранській війні. На рухунку Кріса Кайла, якому дали прізвисько "Шайтан із Рамаді" 160(255) людей, в тому числі жінки й діти, за що снайпер отримував критику в свою адресу. Кріс Кайл користувався снайперською гвинтівкою Мак-Міллан.
Robar III 

2016-04-05 11:48  
аххах, ви ще б радянських снайпершок сюди написали...

Ви таки вмієте дивувати, своїм низьким інтелектуальним рівнем
virtus8hur 

2016-04-05 16:51  
Robar III
У вас якісь проблеми ?

З. І. Думаю, модератори цього розділу мають навести порядок за твої образи - див. п. 2.2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5  наступна