Торрент-клієнти під Linux

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3  наступна
Автор Повідомлення
slawko_kr 
Новенький


З нами з: 15.05.10
Востаннє: 12.03.11
Повідомлень: 6

2010-05-16 13:12  
qbittorrnet доволы таки цыкавий клієнт, мені подобається, часто оновлюється, є в репах бубнти та дебіана (старенька версія в стейблі, але є сід)
papacrazy 
Новенький


З нами з: 20.02.09
Востаннє: 20.12.23
Повідомлень: 10

2011-01-08 22:46  
Deluge і qbittorrent пишe помилку "invalid bencoding". Можна якось заставити його працювати?
З іншими трекерами нормально працюють без жодних проблем.
Заздалегідь вдячний.
mastermob 
Поважний учасник


З нами з: 16.06.09
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 183

2011-01-08 23:13  
Може шифрування ввімкнене а сервер не підтримує шифрування? Чи ще якась біда? В мене qbittorrent, можемо звірити налаштування при потребі.
s_Arrow 
Новенький


З нами з: 31.05.09
Востаннє: 02.08.23
Повідомлень: 3

2011-08-18 22:49  
http://alinuxblog.wordpress.com/2010/09/14/top-10-torrent-clients-for-linux/

Англомовна стаття. Особисто мені до вподоби http://qbittorrent.sourceforge.net/
mastermob 
Поважний учасник


З нами з: 16.06.09
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 183

2011-08-18 23:06  
Кубітторрент забанений на рутрекері і ще на деяких сайтах. На рутрекері писало в новинах. Тому повернувся на делюгу. Здається, що делюг і роздає краще якось.
Nikson 
VIP


З нами з: 12.01.10
Востаннє: 27.03.24
Повідомлень: 704

2011-08-19 09:01  
mastermob написано:
Кубітторрент забанений на рутрекері і ще на деяких сайтах. На рутрекері писало в новинах. Тому повернувся на делюгу. Здається, що делюг і роздає краще якось


Аналогічно... правда між ними пробував трансмішин (але функціонал мінімальний). Зараз делюга і нею задоволений, правда не вистачає функції виключення компа по завершенню закачок
vahachkarella 
Новенький


З нами з: 10.07.09
Востаннє: 11.05.20
Повідомлень: 2

2012-12-01 22:35  
[на перед вибачте, якщо це не доцільне місце для запитань]

на борту
Цитата:
Система: openSUSE 12.2 (i586)
~> kde4-config --version
Qt: 4.8.1
Платформа розробки KDE: 4.8.5 (4.8.5) "release 2"
kde4-config: 1.0
Клієнт Bittorrent для KDE: KTorrent Версія 4.2


Проблема
: KTorrent не завантажує будь-який реліз з толоки! З іншими трекерами жодних проблем ні при завантаженні ні при роздачі!
kino. 
Модератор відео


З нами з: 27.06.10
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 3051

2012-12-02 08:39  
vahachkarella написано:
Проблема: KTorrent не завантажує будь-який реліз з толоки!


Рейтинг: 0.13 проблема в ньому, буде 0.16 зможеш вантажити
marchelloUA 
VIP


З нами з: 13.04.11
Востаннє: 12.08.19
Повідомлень: 1079

2013-08-14 22:43  
Народ, я не знаю де ще спитати... Бачу, що на роздачі є декілька сідерів з клієнтом під назвою libtorrent. В мене теж ця програма. Насправді вона під убунту називається rtorrent, дуже зручна як на мене, бо під консоль, легка і нічого зайвого. Єдина проблема в мене - це DHT. Воно тут тупо не працює. Чи то в мене просто за роутером проблема з тим, що потрібен відкритий порт. Хтось може прокоментувати? Плз. Наперед вдячний.

( перепост https://toloka.to/t40991-30#590029 )
ssTAss 
Загальний модератор Толоки


З нами з: 05.07.08
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 23137

2013-08-14 22:57  
marchelloUA написано:
це DHT. Воно тут тупо не працює.

той добре, нє?
навіщо воно Вам?
marchelloUA 
VIP


З нами з: 13.04.11
Востаннє: 12.08.19
Повідомлень: 1079

2013-08-20 08:11  
ssTAss
На толоці добре, бо тоді я роздаю фільми лише з врахуванням трафіку. Та є купа випадків, коли на інших трекерах нікого нема, тоді рятував DHT, але під rtorrent він не працює. Чи все ж працює, в когось є приклад налаштування?
fara1999 
VIP


З нами з: 01.11.09
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 357

2013-08-20 08:38  
marchelloUA DHT має працювати через rtorrent, судячи з хелпів:
Цитата:
The first time using DHT, the routing table needs to be bootstrapped. For this rtorrent needs to find one usable DHT node. There are several ways this can happen, so it should generally start working automatically:

Adding torrents which have a list of DHT nodes in the .torrent file.

These nodes are automatically added to the initial contact list for bootstrapping.

Downloading a torrent with peers who advertise that they support DHT.

At the moment, of the popular clients this is only supported by the official Bittorrent client version 5 or higher and the latest uTorrent versions (1.7.4+). When you connect to such a client via a normal tracker, rtorrent will automatically attempt to contact its DHT node and bootstrap from it. While other clients may also support DHT, they do not advertise this in the BT handshake and thus cannot be contacted in this way.

Manually entering a host name and port number of a DHT node.

If you know host name/IP and port of a DHT node, you can enter it manually with the command "dht_add_node=host:port". This command only adds the node to the routing table if there is space for it.

After finding the first responsive DHT node, rtorrent will bootstrap its DHT routing table from it. When this is complete, you will see the log message "DHT bootstrap complete, have ## nodes in ## buckets." From this point on DHT is usable for announces. The DHT routing table is cached in the session directory so the bootstrap process only needs to happen the first time you use DHT.

Once DHT has entered regular operation, you will after 15 minutes and then every 2 hours see a log message showing DHT statistics, to verify that DHT is working correctly.

http://libtorrent.rakshasa.no/wiki/RTorrentUsingDHT
Ну а ще можна встановити µTorrent Server і через webui або через термінал керувати ним, якщо так вже піклуєтесь про те, щоб графічна оболонка у пам’яті не висіла.
Про порти на роутері - перевірте будь якими port tools, чи відкритий (є інструкція на Гуртом для цього), там і port forwarding описано.
https://toloka.to/t2846
fara1999 
VIP


З нами з: 01.11.09
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 357

2013-09-09 21:27  
Deluge нещодавно забанили на рутрекері - угоняли в людей пасскеї. Щоправда, невідомо під яку платформу той клієнт працював.
Цілком може бути, що вразливість теж кроссплатформенна, як і клієнт Sad (1)
Drool 
VIP


З нами з: 17.04.10
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 1610

2013-09-18 13:55  
fara1999 написано:
DHT має працювати через rtorrent

Хелп хелпом, але працює там DHT вкрай тупо і не ефективно. Саме через це переповз на роутерах на transmission-daemon. Доречі, щодо функціоналу transmission - функціонал там досить великий, проблема в GUI, в якому далеко не все реалізовано. Використовую transgui - там можливості самого демону розкриваються на повну.
wowhura 
Свій


З нами з: 03.09.13
Востаннє: 29.10.23
Повідомлень: 62

2015-01-12 19:04  
Користуюсь Deluge (і на Лінуксі, і на Вінді) і надзвичайно ним задоволений! Найкращий торрент клієнт для Лінукса. До того користувався KTorrent (кал неземний, особливо інтерфейс) і Transmission (доволі непоганий, але все таки занадто мало можливостей, ще й не завжди коректно працював, таксамо я не міг ним створити торрент-файл, бо постійно вилітав при цій опереції!

Тому безсумнівно раджу всім Deluge, вибирайте його і не прогадаєте, бо в нього мінімалістичний, але надзвичайно елеґантний інтерфейс, працює стабільно і без осічок, ну і одним словом просто супер!!!! Rolleyes (2)
Kurya 
Свій


З нами з: 08.05.08
Востаннє: 27.03.24
Повідомлень: 77

2016-03-23 20:23  
Запитання до адмінів: чому KTorrent завжди по-різному на сайті відображається? То він BitComet, то Shareaza...
І ще. Адреса сайту: http://ktorrent.pwsp.net/
Drool 
VIP


З нами з: 17.04.10
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 1610

2016-03-24 00:03  
Kurya написано:
Запитання до адмінів: чому KTorrent завжди по-різному на сайті відображається? То він BitComet, то Shareaza...
У мене що Flush, що Qbittorrent так само.
Bushmaster 
Частий відвідувач


З нами з: 04.03.16
Востаннє: 23.06.18
Повідомлень: 26

2017-11-11 16:51  
qBittorent в принципі влаштовує
hatak 
VIP


З нами з: 30.04.15
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 369

2018-08-02 00:35  
Теж напишу пару слів на підтримку Deluge — дійсно класний, оупенсорсовий, кросплатформенний і стабільний. За 5 років (з 2012) не було жодних нарікань (Linux Ubuntu, Windows 7).
Хоча знаю багато користувачів, що в захваті від qBittorent, який теж з відкритим джерельним кодом та має збірки під усі популярні платформи.
На всякий випадок нагадаю, що завантажувати собі згадані продукти потрібно або через офіційні репозиторії на Linux, або з офіційних сайтів для Windows (https://deluge-torrent.org та https://www.qbittorrent.org).
vavlap 
Поважний учасник


З нами з: 24.01.15
Востаннє: 25.03.24
Повідомлень: 215

2018-08-04 07:40  
Зараз користаюсь Transmission під Лінуксом, але спробую Deluge, дякую за пораду.

p.s. Спробував. Звісно, налаштувань у Deluge більше, ніж у Transmission, але працює він погано. По перше зависає, по друге - коли я подивився у свій профіль на Толоці, щоб побачити які файли в мене стоять на роздачу, то з подивом побачив, що Толока вважає ніби я завантажую з десяток торентів із числа тих, котрі у Deluge відмічені як завантажені та поставлені на роздачу. Окрім того у веб браузера увімкнулись гальма під час роботи Deluge. Коротше, повернувся назад на Transmission.

p.p.s Спробував qBittorrent v3.3.1 - сподобалось. Толока його бачить як Osprey Permaseed, це мабуть щоб не банили?
Ryoga 
Свій


З нами з: 19.02.12
Востаннє: 22.03.24
Повідомлень: 96

2018-09-17 17:36  
qBitTorrent - мойе все.
FOSS, купа налаштувань, кастомізації інтерефейсу, можливість додавати пошукові рушії, мітки, пошук по списку торентів тощо.
Tixati може забезпечити подібний набір інструментів, але він ідеологічно інший: затаврований proprietary.
Брутальних червонооких кібермачо мають задовільнити rtorrent та aria2 вкупі з uget, wget, curl.
А поціновувачам нетрадиційних девіацій пораджу webtorrent, tribler, xtreme download manager, shareaza чи якийсь додаток до браузера, якщо ресурсів не шкода.
wacok 
Новенький


З нами з: 03.12.16
Востаннє: 29.10.20
Повідомлень: 10

2018-12-23 22:16  
Transmission QT Client - використовую для Windows вже рік, рекомендую. Мінімалістичний інтерфейс, відсутня реклама, українська локалізація з коробки.
st_78 
VIP


З нами з: 18.11.16
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 1241

2018-12-23 22:26  
wacok написано:
Transmission QT Client

Здається, це неофіційний порт. Користуватися на віндовс свого часу ним було неможливо — дуже лагав інтерфейс. Зручніше і швидше було скористатися aria2 у консолі Wink (1)
Як на мене, найбільш зручний кросплатформений клієнт це qbittorrent.
marchelloUA 
VIP


З нами з: 13.04.11
Востаннє: 12.08.19
Повідомлень: 1079

2018-12-23 23:23  
Transmission - мій основний торрент-клієнт під убунту.
qmentis 
Частий відвідувач


З нами з: 29.12.11
Востаннє: 25.02.24
Повідомлень: 36

2019-10-22 20:55  
станом на зараз (2019-10-22), який термінальний клієнт під лінукс порадить мені спільнота?

- rtorrent?
- transmission-daemon + transgui?
- tixati?

Для мене супер-важлива функція ip-filtering.

До речі про IP filtering: хтось може поділитися (хоча би приватно) дуже жорстким набором фільтрів?
і/або способом налаштувати VPN під console-only лінукс?

Я кілька років тому використовував комбінацію із двох фільтрів нижче, але цього (у поєднанні із rtorrent) виявилося недостатньо, див. https://toloka.to/t95142#1128664

Обидва скрипти виконувались cron щоночі.

Код:

#!/bin/bash

# Generic filter: splist.txt.
#############################

# download the new one
wget http://list.iblocklist.com/?list=bt_level2 -O bt_level2.gz

# verify the number of lines
lines=`zcat bt_level2.gz | wc -l`

if [[ $lines -le 100 ]];
    then
        echo "Downloaded $lines lines in bt_level2, not replacing existing filters."
    else
        # make a copy of an older list
        cp -f splist.txt splist.txt.old
        # filter out header-comment and empty lines, replace previous file
        zcat bt_level2.gz | egrep -v -e '^#' -e '^$' > splist.txt
fi

exit 0

Код:

#!/bin/bash

# Non-UAIX filter
#################

# Download the fresh one
wget -q -t 3 -O prefixes.txt https://www.colocall.net/ua/prefixes.txt

# Verify the file was received
lines=`wc -l prefixes.txt | awk '{print $1}'`

if [[ $lines -le 100 ]];
   then
      echo "Downloaded $lines lines in prefixes.txt."
   else
      # make a copy of an older properly-formatted nonuaix filter
      cp -f nonuaix.filter nonuaix.filter.old

      # rename old prefixes list
      mv -f uaix.txt uaix.txt.old
      mv -f prefixes.txt uaix.txt

      # change /mask network style to IP ranges, *and* invert the entire range
      ./network2range.py < uaix.txt > nonuaix.filter.tmp

      # final step: merge with splist.txt
      cat nonuaix.filter.tmp splist.txt > nonuaix.filter

      # really final step: ask transmission to update the filter
      # transmission-remote localhost:xxxx -n xxxxxx:xxxxxxxx --blocklist-update
fi

exit 0
drymbaUA 
VIP


З нами з: 21.01.19
Востаннє: 28.11.20
Повідомлень: 659

2019-10-22 21:11  
qmentis написано:
Для мене супер-важлива функція ip-filtering

До речі, навіщо ця функція особисто вам взагалі, якщо не секрет?

Цитата:
способом налаштувати VPN під console-only лінукс?

Я користуюся по роботі NordVPN (відповідно вартість мене не цікавить, бо не я сплачую).
Ось їхня стаття про налаштування в консолі лінуксу:
https://support.nordvpn.com/Connectivity/Linux/1047409422/How-can-I-connect-to-NordVPN-using-Linux-Terminal.htm
До статті можу додати, що обрати потрібний сервер (скажімо, мені потрібно сервер номер NNNN в Штатах) можна ось так в терміналі:
Цитата:
sudo openvpn /etc/openvpn/ovpn_udp/usNNNN.nordvpn.com.udp.ovpn


Ремарка, що може бути важливою.
Це не серверне рішення, оскільки не стартує одночасно із запуском системи (хоча це можна при бажанні налаштувати). Однак більше питання в тому, що при втраті зв'язку цей впн не перез'єднується автоматично.

Додано через 1 хвилину 39 секунд:

qmentis написано:
rtorrent?

Цікавий клієнт, однак не знайшов там можливості завантажувати магнет лінки без жодного трекера. Крім того, це не демон, тобто потрібно стартувати вручну.

Додано через 1 хвилину 6 секунд:

qmentis написано:
transmission-daemon + transgui?

Користуюся час від часу transmission-daemon, цілком пристойно все. Що таке transgui - не їв, не в курсі.
Цитата:
tixati?

Не знаю, не їв.
qmentis 
Частий відвідувач


З нами з: 29.12.11
Востаннє: 25.02.24
Повідомлень: 36

2019-10-22 21:25  
дякую за підказку із VPN.

drymbaUA написано:
навіщо ця функція особисто вам взагалі, якщо не секрет?


Для неотримання попереджень від правовласників.

drymbaUA написано:
Крім того, це не демон, тобто потрібно стартувати вручну.


правда; але у screen/tmux працює чудово, і якщо uptime > 900, то раз на три роки можна і вручну запустити Happy
drymbaUA 
VIP


З нами з: 21.01.19
Востаннє: 28.11.20
Повідомлень: 659

2019-10-22 22:16  
qmentis написано:
дякую за підказку із VPN.

Будь ласка, та зважаючи на речення нижче, особисто я би підняв свій власний vps і там налаштував би вже vpn сервер (хто його зна, чи NordVPN чи якийсь інший платний vpn не діляться інформацією з зацікавленими особами). Це для мене лише теорія, бо сам піднімав vps, однак замість vpn для особистих цілей використовую socks5/proxy.
Цитата:
Для неотримання попереджень від правовласників.

Якщо не секрет, це з сумної практики, чи просто ввімкнено режим параноїка про всяк випадок? Wink (1)
qmentis 
Частий відвідувач


З нами з: 29.12.11
Востаннє: 25.02.24
Повідомлень: 36

2019-10-22 22:33  
drymbaUA написано:
Якщо не секрет, це з сумної практики, чи просто ввімкнено режим параноїка про всяк випадок?


обидва Happy режим параноїка за замовчуванням, плюс три DMCA після яких перестав роздавати на кілька років Happy

маю власний фізичний сервер на непоганому каналі.
зараз копаю в сторону rtorrent-vpn, виявляється і така штука є.

для socks5 треба мати безпечний віддалений хост; чи мова про платні анонімні socks5?
drymbaUA 
VIP


З нами з: 21.01.19
Востаннє: 28.11.20
Повідомлень: 659

2019-10-22 22:51  
qmentis написано:
маю власний фізичний сервер на непоганому каналі.

Це мова про vds, чи фізичне залізо в стійці провайдера? Хотів би й собі, бо тоді більше свободи, однак поки що не маю аж такої потреби, тому поки задовільняюся дешевшим vps.
Цитата:
для socks5 треба мати безпечний віддалений хост

Думаю що тут достатньо підняти vps в країні, котра іґнорує DMCA. Особисто не цікавився аж так близько. Однак socks5 рветься частіше і в такій ситуації потрібно продумати, як автоматично перез'єднуватися. Окрім того, socks5/proxy потрібно налаштувати для використання примусово на машині, оскільки торент-клієнти зазвичай не вміють використовувати проксі.

Додано через 5 хвилин 41 секунду:

Upd: В описаній ситуації socks5/proxy підходить краще, ніж vpn. Поясню на прикладі. Коли рветься vpn, то маршрут повертається на звичайний, без використання vpn - тобто торенти починають роздаватися з основної айпішки машини. А от коли рветься sock5, то локальний порт закривається, відповідно глобальні налаштування проксі не працюють і машина поводить себе так, наче "нема інтернету".
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3  наступна