Створення -Rip'ів з DVD, BluRay, HDDVD та HDTV-Rip'ів

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  наступна
Автор Повідомлення
braveboy 
Забанено
Забанено


З нами з: 15.06.10
Востаннє: 16.10.19
Повідомлень: 944

2012-11-30 19:12  
Andrew_26 написано:

braveboy
Підкажіть, як правильно виставляти затримку в VirtualDubMod, коли в файлі AVI знаходиться три звукові доріжки? Тому що я чомусь не міг знайти цю функцію в VirtualDubMod, та ще щоб можна було виставити затримку на кожну доріжку окремо.



Додано через 4 хвилини 22 секунди:

Andrew_26 написано:

А щодо MKVToolnix, ви ж самі порадили, щоб я змінив на виході файл mka на , (оригінал був , а значення mka програма ставить сама) http://s3.share.te.ua/b495940/1.png але хоч воно і підписане що це , все одно VirtualDubMod його сприймає як неправильний файл (викидає таке повідомлення: Увага! Цей файл здається неправильний.).
P.S. Коротше кажучи, якщо робити затримку через MKVToolnix в файлі , то ця програма стовідсотково перероблює на mka, якщо закидати в програму тільки звукову доріжку. Цей звуковий файл знаходився тут Haali Media Splitter і під час відтворення висвічувався цей значок.

я вже писав цей метод в мене працює VirtualDubMod відкриває
DaVinci.ua 
VIP


З нами з: 30.12.11
Востаннє: 26.04.23
Повідомлень: 1272

2012-11-30 19:14  
Дякую за пояснення! Happy

Бачите а в мене ні. І програми наче б то однакові. Happy
braveboy 
Забанено
Забанено


З нами з: 15.06.10
Востаннє: 16.10.19
Повідомлень: 944

2012-11-30 19:20  
Andrew_26 написано:
Підкажіть мені, як можна перекодувати відео із в програмі XviD4PSP 5 так, щоб програма не вбудовувала субтитри в відео самостійно, (ті що є в контейнері ) взагалі щоб не вставляла? Я просто не можу знайти, де цю функцію можна відключити. В пункті Субтитри, є тільки два підпункти, Додати та Видалити, а самих субтитрів програма видно не бачить, тобто не попереджає про те, чи я хочу якийсь із них додати до відео чи ні, або взагалі не додавати, так як це відбувається із звуковими доріжками. Вона просто намертво вбудовує той який був перший у списку контейнера . (Програма субтитри бачить лише тоді, коли натиснути Додати).

видали саби з контейнера
DaVinci.ua 
VIP


З нами з: 30.12.11
Востаннє: 26.04.23
Повідомлень: 1272

2012-11-30 19:23  
Спробую. Ще раз дякую. Happy
DaVinci.ua 
VIP


З нами з: 30.12.11
Востаннє: 26.04.23
Повідомлень: 1272

2013-03-05 21:43  
Якою програмою краще розібрати формат на 6 WAV?
JACKUS 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 08.10.09
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 2008

2013-03-05 21:54  
Цитата:
Якою програмою краще розібрати формат на 6 WAV?

Transcode Gui
DaVinci.ua 
VIP


З нами з: 30.12.11
Востаннє: 26.04.23
Повідомлень: 1272

2013-03-05 22:14  
Дякую, спробую!

Додано через 11 хвилин 13 секунд:

JACKUS написано:
Transcode Gui

Ця програма я бачу тільки для файлів, а чим ще можна розкидати ААС?
JACKUS 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 08.10.09
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 2008

2013-03-05 22:15  
Цитата:
Ця програма я бачу тільки для файлів, а чим ще можна розкидати ААС?


Ні ця програма ще для і
DaVinci.ua 
VIP


З нами з: 30.12.11
Востаннє: 26.04.23
Повідомлень: 1272

2013-03-05 22:43  
В мене значить вона якась обрізана, бо в мене там 3 файли Transcode Gui, і видно цей що йде для і він з якийсь обрізаний (буквально), в тій стороні де кнопки для керування цією програмою.

Додано через 19 хвилин 52 секунди:

То не підкажете де можна завантажити Transcode Gui? Бо та що в мене з якимось багом.
JACKUS 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 08.10.09
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 2008

2013-03-06 00:00  
Цитата:
В мене значить вона якась обрізана, бо в мене там 3 файли Transcode Gui, і видно цей що йде для і він з якийсь обрізаний (буквально), в тій стороні де кнопки для керування цією програмою.

Там повинно бути 3 файли: Tranzcode.exe, TranzcodeGUI.exe, Tranzcode.txt
Запускай 2 файл (TranzcodeGUI.exe).
Цитата:
То не підкажете де можна завантажити Transcode Gui? Бо та що в мене з якимось багом.


http://prdownload.berlios.de/tcforge/transcode-1.1.0.tar.bz2
Lan 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 19.09.09
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 625

2013-03-06 02:00  
Andrew_26 написано:
Якою програмою краще розібрати формат на 6 WAV?

Я *. розпаковую за допомогою FaaGUI.
DaVinci.ua 
VIP


З нами з: 30.12.11
Востаннє: 26.04.23
Повідомлень: 1272

2013-03-06 02:06  
А ця програма є на Толоці?
Lan 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 19.09.09
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 625

2013-03-06 03:05  
Не знаю, що є на Толоці. Я не слідкую за цим.
Можете взяти її звідси. Розпакуйте кудись, і запускайте файл FaaGUI.exe.
DaVinci.ua 
VIP


З нами з: 30.12.11
Востаннє: 26.04.23
Повідомлень: 1272

2013-03-06 10:57  
Lan написано:
Можете взяти її звідси.

Дуже вам дякую, але я знайшов іншу, ось цю eac3to.
Працює класно!
DaVinci.ua 
VIP


З нами з: 30.12.11
Востаннє: 26.04.23
Повідомлень: 1272

2013-03-08 19:51  
В мене питання, на якість відео впливає те, коли час від часу виймати та вставляти звукові доріжки (в VirtualDubMod), та й самі доріжки, вони не відрізняються по якості від тих, які є в оригіналі (в відео), коли їх виймаєш а потім вставляєш??? Хоча я й виставляю в налаштуваннях "Прямопотокове копіювання" , все одно цікаво, втрачається якість відео чи звукових доріжок під-час цього чи ні.
JACKUS 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 08.10.09
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 2008

2013-03-08 22:09  
Цитата:
В мене питання, на якість відео впливає те, коли час від часу виймати та вставляти звукові доріжки (в VirtualDubMod), та й самі доріжки, вони не відрізняються по якості від тих, які є в оригіналі (в відео), коли їх виймаєш а потім вставляєш??? Хоча я й виставляю в налаштуваннях "Прямопотокове копіювання" , все одно цікаво, втрачається якість відео чи звукових доріжок під-час цього чи ні.

Якщо вибрати режим Direct sream Copy то ні. Це стосується і відео і звуку
DaVinci.ua 
VIP


З нами з: 30.12.11
Востаннє: 26.04.23
Повідомлень: 1272

2013-03-08 22:42  
Можете дати мені іще пораду щодо цього (до мого тут питання)
DaVinci.ua 
VIP


З нами з: 30.12.11
Востаннє: 26.04.23
Повідомлень: 1272

2013-03-10 13:06  
Romario_0
А яка краща програма для кодування, XviD4PSP 5 чи MeGUI, і в чому вона краща, чи вони однакові по якості вихідного відео (після кодування)?
DaVinci.ua 
VIP


З нами з: 30.12.11
Востаннє: 26.04.23
Повідомлень: 1272

2013-03-10 17:16  
Мої враження від програми MeGUI порівняно із XviD4PSP 5
Встановив для проби цю програму (MeGUI), як написано в інструкції, все працює, і все добре. Але ось що я помітив, що все програмне забезпечення цієї програми, таке ж саме як і в XviD4PSP 5, і всі дії вона виконує так само, можна навіть було б сказати що вони однакові, звісно, чисто із технічної сторони воно так і є, але є одне "але", XviD4PSP 5 більш продумана, з функціональної сторони та естетичної, що я маю на увазі, з функціональної сторони це те, що програма сама має змогу використовувати ті інструменти які в неї закладені, а в MeGUI такого немає, хоч в неї теж закладені точно такі самі інструменти, в ній потрібно все робити самому (вираховувати, визначати, і інше що XviD4PSP 5 робить сама (без втручань)), а з естетичної, вона (XviD4PSP 5) більш зручніша (все під рукою), красивіша, тож на кінець я хочу сказати, що MeGUI мені взагалі не сподобалась, тут в ній все накручено, намучено, а в результаті виходить теж саме. (ІМХО)
nikolay72 
Свій


З нами з: 19.11.09
Востаннє: 04.03.24
Повідомлень: 136

2013-07-19 11:50  
Може я не по темі, але не знайшов де запитати:
Пробував робити запис з супутникового тюнера через програму Pinnacle Studio 12. Тривалість запису десь 70 - 80 хвилин. Реклама і деякі серії були записані добре, а в деяких зображення було таке:
Скріншоти


Це можна якось виправити при запису?
bogdan8249 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 09.08.08
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 1260

2015-08-29 16:52  
Створював ріп за допомогою MeGUI та інших програм. При цьому отримував один і той же результат. При відтворенні в Media Player Classic усе йде добре, а в KMPlayer звук іде нормально, відео ж смикається на одних кадрах. Що це може бути?
JACKUS 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 08.10.09
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 2008

2015-08-29 17:45  
Цитата:
Створював ріп за допомогою MeGUI та інших програм. При цьому отримував один і той же результат. При відтворенні в Media Player Classic усе йде добре, а в KMPlayer звук іде нормально, відео ж смикається на одних кадрах. Що це може бути?

Зробіть скріни...
bogdan8249 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 09.08.08
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 1260

2015-08-29 18:03  
JACKUS
Побачив щойно, що воно так само й в оригінальних файлах.
Ось скріншот http://proxy10.media.online.ua/photo/r2-bf474432c1/1157236_640.jpg
А тут це відео http://www.ex.ua/81650179
JACKUS 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 08.10.09
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 2008

2015-08-29 18:33  
Цитата:
JACKUS
Побачив щойно, що воно так само й в оригінальних файлах.
Ось скріншот http://proxy10.media.online.ua/photo/r2-bf474432c1/1157236_640.jpg
А тут це відео http://www.ex.ua/81650179


Я на скріні не помітив...Якщо в оригіналі так то мабуть просто запаковано у контейнер криво тому так, або плеєр...Спробуйте відкрити ще одним плеєром і подивитись або обновіть КМ тільки не до останніх версій бо там реклами у багато всякого не потребу) Я на рутрекері частенько зустрічав таке..А що стосується плеера можливо через кодеки... Бо КМплєр крутий і сам користуюсь для відео лише ним)
Романтик 777 
VIP


З нами з: 07.11.09
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 252

2017-01-10 17:29  
Я досить часто зустрічаю проблему, коли неякісно відтворювався на залізяці фільм, кодований некорректно - зображення дьоргає, буцім-то мала частота кадрів. Саме частіше це зустрічається, коли кодується кодеком з присутністю BVOP більше одиниці і при цьому ще й вмикнули "Packed bitstream" в самому кодеку . Це часто зв'язано з тим, що використовуються недопустимі однокнопочні програми кодування для лохів з заготовленним неправильним налаштуванням, або надто зарозуміле неправильне вибране налаштування в рекомендованих програмах.

Далі надаю частковий переклад українською з язикомовного сайту: http://www.animereactor.ru/forum/index.php?showtopic=3177 Бажано туди зайти і ще й почитати коменти.

Проблема з у мене була на всіх плеєрах, на яких я дивився фільми закодовані з кодеком . У DivX фільмах проблем зазвичай немає, якщо не понавмикали дурниць на закладках. Симптоми цієї проблеми - сіпання, пригальмовування картинки, ривки.
Але ця проблема виникає не на всіх фільмах в кодеку . Після деяких досліджень було помічено, що ці проблеми бувають тільки у фільмів закодованих в і у яких присутні так звана NvoP характеристика.
Якщо NvoP в фільмі є - цей фільм 100 відсотково буде гальмувати на плеєрах.

Як з цим боротися? Треба позбавлятися від NvoPа в і.
Як це зробити?
Є така спеціальна прога MPEG4Modifier , брати тут: www.moitah.net
Але вона ставиться тільки з NET Framework 2.0 від Microsoft.

Ця прога просто прибирає з фільму характеристику NvoP і фільм, закодований в , йде нормально.
Отже, запускаємо програму MPEG4Modifier натискаємо "Browse" вибираємо необхідний файл з фільмом, чекаємо хвилину.
Далі у віконці "Packed Bitstream" (там ще має бути написано Yes) ставимо галочку в "Unpack" .
Далі, якщо У віконці "Userdata" буде стояти галочка в "AUTO", то цю галочку прибираємо .
У віконці "Userdata" вибираємо рядок "Divx999b000p", тискати "Edit".
У віконці, що з'явилося стираємо букву p , вийде Divx999b000. Тискати "ОК".
Далі тиснемо "Save". Вказуємо куди і під якою назвою записати новий, виправлений фільм.
Все, фільм готовий до вживання.
Хочу відзначити, що кодування фільму не зміниться (розмір сторін, бітрейт, тривалість і тд), просто з нього забереться ця NvoP характеристика. Трохи змінитися розмір файлу в байтах, але незначно. Якість залишиться такою же.

Хотілося б попросити всіх релізерів, які викладають , відстежувати цю саму NvoP-характеристику і видаляти її перед викладанням. Сама операція триває 5-10 хвилин. B установках можна прибрати NvoP, для цього функція Packed bitstream при ріпу повинна бути відключена в кодеку .
-------
kelena відповіла:

Дозволю собі зробити деякий резюме. Для програвання ріпа на стаціонарному плеєрі вкрай рекомендується (мої поправки в дужках)
1. Не використовувати Custom Matrices. Рекомендується H.263 (використовувати перевірені досвідом Custom Matrices і буде все добре)
2. Не використовувати Quarter Pixel (QPel) і Global Motion Compensation (GMC)
3. Не використовувати бітрейт вище 1500-1700 (не замічав проблеп при і 2500)
4. Використовувати розмір зі сторонами кратними 32 або хоча б 16. (ширина до 720, висота 576, а деколи і 480, залежить від стандарту відео)
5. Cartoon Mode - не знаю, на сумісність не перевіряв, але можна і прибрати, якщо є негативний досвід. (Cartoon Mode вмикається інколи ТІЛЬКИ для мультфільмів)
6. FourCC - взагалі не впливає на програваємість, головне щоб його розумів плейер і його декодер не суперечив. DX50 використовувався саме для сумісності, коли перші mpeg4 стаціонарні плеєри просто не знали FourCC . А по декодера вони цілком сумісні.
За аудіо - НІКОЛИ, НІ ЗА ЯКИХ умовах не класти в avi контейнер VBR MP3. Бітрейт аудіо дуже бажано робити не вище 256. (але це легко поправимо, бо можна на стороні користувача змінити бітрейт і підняти (стандартизувати) рівень гучності, прибрати зайві, доріжки)

Основна проблема тут полягає в тому, що використання нерекомендованих функцій здатне помітно поліпшити якість відео. І якщо на малому телевізорі це може бути не дуже помітно, то в разі комп'ютера, тим більше великого екрану - це буде серйозним аргументом. Так що не з шкідливості ми їх використовуємо, особливо з огляду на, що використання пунктів 2 + 3 - сильно знижує швидкість кодування.
---------------------
Доповнення: тестую цю пограму MPEG4Toolkit https://sourceforge.net/projects/dark-g/?source=typ_redirect , яку порекомендували на Руторі. Вона дозволяє обробити пакетно, кинувши прямо на вікно програми виділені файли,, а це конче буває необхідно, коли накопичилось в директорії багато подібних файлів для обробки, зазвичай серіали. Я замітив, що прибирає "стиснутий бітовий потік" ("Packed bitstream") у всіх файлів в папці зразу

PS: Якщо некоректно написано, шкідливі зсилання, світлину можна виправити, або й навіть перенести в тему, де є , чи ще треба створити інструкції з правильного кодування відео для початківців.
usibat2015 
Свій


З нами з: 20.10.15
Востаннє: 21.03.24
Повідомлень: 117

2017-01-12 01:52  
JACKUS км плеер норм тільки для двд і н264 а н265 він не програє тому мій вибір медіа плеер класік блек едитион
Романтик 777 
VIP


З нами з: 07.11.09
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 252

2017-01-26 11:33  
Ще знайшов на одному з форумів, перекладаю:
    Skif_off
    Упакований потік (Packed bitstream) (спочатку це була фішка DivX, потім з'явилася в ) - це коли сусідні B-кадр і P-кадр "упаковані", так би мовити, в один потік, в результаті чого декодування B-кадру відбувається без затримки в один кадр, що злегка знижує навантаження на CPU під час декодування. Це єдино позитивна якість "упакованого потоку", в іншому - тільки проблеми.
    Перераховую їх:
    1. При 2-ух прохідному кодуванні і включеною опцією "packed bitstream" кодер може працювати не правильно, в результаті чого на залізних плеєрах відео може відтворюватися ривками, квадрати, зелень, в залежності від прошивки.
    2. При програванні декодерами DivX, FFdShow, libacodec відеопотоку, закодованого 'ом + "packed bitstream", відео може програватися з помітними на око затримками між зміною кадрів і навіть до повної неможливості перегляду через перестрибування десятка кадрів.
    3. Info не завжди зможе показати повну інфу по такому відеопотоку, особливо в "лівих" програмах, його доведеться "розпакувати".
    4. Самі розробники Avidemux ВКРАЙ не рекомендують використовувати "упакований потік". Десь в налаштуваннях (в Avidemux) прямо так і написано (майже цитую): "упакований потік - це бридко".
     Десь приблизно так.

    Mpeg4Modifer абсолютно нешкідливий як розпаковувача конкретно інфо-тегів.. Адже інфо-теги не використовуються для декодування потоку.
    А ось що теоретично (помічав, що іноді і практично) може призводити до ривків, так це, в першу чергу, interleave, потім - якщо контейнер AVI 1.0 а не 2.0, і потім Packed Bitstream в потоці. А може навіть і нестандартна матриця (не впевнений).

Тому, при прибиранні стисненого бітового потоку перевіряйте файли до і після обробки, адже можливо було застосоване нестандартне кодування і матриці. Можна попередити в роздачі, щоб користувачі відписались, навіть надавати зразки відео.
Новачки, якщо мають файл-джерело для перекодування і хочуть це зробити, краще хай перепитають зайвий раз, щоб правильно це зробити з максимальною якістю. А ми допоможемо.
Завжди звертайте увагу, щоб були зняті галочки в кодеках , чи програмах кодування напроти Packed bitstream, Global Motion Comprnsation і поставлено BVOP-1, а не більше. Бо інколи по замовчуванню стоїть не те, що треба. Так і по замовчуванню кодек не кодує з максимально можливою якістю, а налаштований на компроміс швидкості і якості, що може тільки знадобитись для особистого використання, особливо на маленьких ґаджетах.
kryk-v.ya. 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 14.02.14
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 4199

2017-07-31 17:30  
Панове,чи можливо перекодувати 720p у кращу якість,наприклад з кращим бітрейдом таким як ремукс...
krigg070 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 29.10.14
Востаннє: 04.04.24
Повідомлень: 2430

2017-07-31 17:43  
kryk-v.ya. написано:
Панове,чи можливо перекодувати 720p у кращу якість,наприклад з кращим бітрейдом таким як ремукс...

Звичайно, що ні. А то вийде така кака як BB у 4К.
kryk-v.ya. 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 14.02.14
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 4199

2017-07-31 17:44  
krigg070
дякую,ясно...
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  наступна